رفتن به مطلب

آیا تاخیر دیگری برای نسخه گیمینگ کارت وگا در راه است ؟؟!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

صحبتها و گفته های بسیاری را تا کنون در مورد عرضه نسخه عمومی "نسخه گیمینگ وگا"در ماه گذشته شنیده اید، طی آخرین شایعات ممکن است چند ماه بیشتر از آن چه که مورد انتظار بوده را به انتظار بنشینید.

طبق خبری منتشرشده از فروم reddit spot  "ظاهرا همین فروم فقط "ادعا شده خانم لیزا سو مدیر عمال AMD اعلام کرده، در کنفرانس  JP مورگان  نسخه VEGA RX "یا همان نسخه گیمینگ وگا" بعد ازنسخه VEGA FE در آخر ماه ژوئن در دسترس خواهد بود، اما اینها فقط صحبتهای متن کنفرانس بوده و به صورت رسمی و توسط مدیر عامل AMD تائید نهایی نشده است .

اما در صورت "حقیقی یا غیر حقیقی بودن"این خبر، با توجه به این که نسخه FE کارت وگا از آخر این ماه در دسترس خواهد بود، نسخه مصرف کننده وگا یا "همان گیمینگ " در بهترین حالت از ماه اوت یا سپتامبر و شاید ژوئیه در دسترس خریداران قرار بگیرد، این انتظار طولانی مدت اگر تا پیش از نمایشگاه کامپیوتکس امسال صحت پیدا کند، ضربه بزرگی را در بازار گیمینگ بر چهره تیم AMD RADEON بر جای خواهد گذاشت.

البته تا به امروز AMD هیچگونه پاسخی در  مورد این  شایعات نداده است، اما با توجه به مشکلات تولید انبوه حافظه HBM2   و اولویت برای تولید کارتهای کسب کار "کارتهای طراحی و غیر گیمینگ " چندان غیر منطقی به نظر نمیرسد که دوباره شاهد تاخیر در عرضه گیمینگ وگا باشیم.

1.thumb.PNG.af8ace8d544e2523db87d0a00c3c7107.PNG

منبع: Guru3d

مترجم : محمد فتحی

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

ظاهرا ای ام دی یه نسل از انودیا عقب افتاده . کلا بازار high end رو از دست داده و در رده میان رده هم باید با انودیا رقابت کنه. تاخیر در عرضه کارت های high end از طرف ای ام دی خبر بدی برای مصرف کنندگان و صنعت گیم هستش. باعث میشه انودیا بدون رقیب جیب مصرف کنندگان رو خالی کنه.

لینک به دیدگاه

بیچاره amd هی باید بازار رو از دست nvidia , intel خارج کنه ...
بعضی وقتا یگوشه اتاق کز میکنم به حالش گریه میکنم :DDD

لینک به دیدگاه

من اوایل اردیبهشت خیلی خوشحال بودم الان کاملا دلسرد و نامید شدم از کارت های های اند AMD ...

کاریش نمیشه کرد باید منتظر ماند و دید چی میشه...

همین الانش 480 ها قیمت تخفیف خوردش گرون هست چه بره بخواد استرس قیمت کارت های VEGA رو هم داشته باشیم.i cant

لینک به دیدگاه

امیدوارم وقتی  کارت عرضه میشه حداقل قیمت مناسبی نسبت به کارایی داشته باشه

همچنین قبل از نسل بعدی انویدیا عرضه بشه.

لینک به دیدگاه

سلام

AMD مثل آتیش زیر خاکستر میمونه 

شک نکنید که همه رو سورپرایز میکنه به محض اینکه بتونه رایزن رو گسترش بده و بازار رو بدست بگیره وگا رو عرضه میکنه 

اگه یه کم صبر داشته باشید بزودی انویدیا رو به چالش میکشونه ( همینطور که از پس اینتل بر اومده )

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...