رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید استوکی گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوتا گرافیک استوکی مشاهده کردم با قیمت برابر کدامیک قدرت بیشتری دارد ( gtx690 ‌یا  gtx970  از برند ایسوس )

لینک به دیدگاه

به نظرم سری 6 دیگه کاملا از رده خارج هست ولی باز سری 9 هنوزم نسبتا ارزش داره 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز زیر 800 که بهت 970 نمیدن فکر کنم بنابراین یکم پولاتو جمع کن یه 480 یا 470 نو بخر!

690 گرافیک 2 هسته ای هست یعنی در واقع دوتا گرافیک توی یکی هست مثل 7990 که یعنی همون مشکل های Sli و یا کراس فایر ای ام دی

هنوز خیلی تعداد معدودی از بازیها دو کارت رو میشناسن برای اجرا

شما بهترین راهتون خریده یه 470 و یا 480 هست که دقیقا قدرتی برابر (470) و کمی بیشتر (480)  از 970

شما بهترین راهتون خرید یکی از دوکارت پیشنهادی یعنی 470 و 480 بسته به بودجتون هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، babak_11 گفته است :

به نظرم سری 6 دیگه کاملا از رده خارج هست ولی باز سری 9 هنوزم نسبتا ارزش داره 

درود

برای پردازش و  ویرایش ویدئو 690 کارایی بالایی داره. البته مصرفش هم بالاست.

لینک به دیدگاه

سلام
اگر مجبور به انتخاب بین این دو هستید من به نظرم 970 بهتر هست.
با اینکه کارت 690 از نظر میزان قدرت روی کاغذ بسیار جلوتر از 970 هست. ولی با وجود این همه اختلافی که روی کاغذ داره، در بازی ها توانی کم و بیش معادل 970 داره. (بنچمارک ها رو ببینید)
اما مشکل SLI و همچنین توان مصرفی تقریبا 300 وات و دمای کاری بسیار بالا و نویز زیاد، معماری قدیمی، مشکل درایور ساپورت و ... دلایلی هست که در الان در این زمان انتخاب 690 رو برای بازی زیاد معقول نشون نمی ده.
گرچه که الان 480 خیلی گزینه ی بهتری هست. سری آرمور رو فک کنم 920 زده همین لیون. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بین این دو 970 بهتره در کل ، 480 پیشنهاد میشه الان تخفیف خورده

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، meepo گفته است :

سلام
اگر مجبور به انتخاب بین این دو هستید من به نظرم 970 بهتر هست.
با اینکه کارت 690 از نظر میزان قدرت روی کاغذ بسیار جلوتر از 970 هست. ولی با وجود این همه اختلافی که روی کاغذ داره، در بازی ها توانی کم و بیش معادل 970 داره. (بنچمارک ها رو ببینید)
اما مشکل SLI و همچنین توان مصرفی تقریبا 300 وات و دمای کاری بسیار بالا و نویز زیاد، معماری قدیمی، مشکل درایور ساپورت و ... دلایلی هست که در الان در این زمان انتخاب 690 رو برای بازی زیاد معقول نشون نمی ده.
گرچه که الان 480 خیلی گزینه ی بهتری هست. سری آرمور رو فک کنم 920 زده همین لیون. 

کاملا موافقم با دوست گلمون . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...