رفتن به مطلب

قصور در اجرای صحیح تعهدات و قرار دادها (همراه اول)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز لیونی 

همون جور که از عنوان تاپیک مشخص هست  همراه اول در اجرای تعهدات خودش مشکل داره 

پری شب بسته الفا +  نامحدود شبانه از ساعت 2 تا 7 خریدم (یک روزه) . یک مطلب داخل پرانتز ( سیم کارتمو یک شنبه همین هفته عوض کرده بودم هدیه 2+2 الفا + داشتم ) طبق قوانین همراه اول الویت با بسته شبانه هست حالا هیچی صبح بیدار شدم دیدم 22 گیگ دانلود کرده بعد یک لحظه گوشیمو نگاه کردم دیدم 2 تا پیام امده رفتم دیدم  ساعت 4:47 برام پیام امده که  اینترنت مصرفی از بسته الفا + شما (همونی که بالا ذکر کردم )در حال استفاده است  درحالی که من اینترنت نامحدود شبانه داشتم و طبق سایت همراه اول این اینترنت حجم مصرفیش نامحدود هست https://www.mci.ir/notrino-plans

چرا رفته رو اینترنت هدیه که من داشتم ؟ اگر محدوده چرا ننوشتین ؟ 

photo_2017-05-23_22-00-16.thumb.jpg.dda57f4c6bb4c66e1596d97cea8a5431.jpg

photo_2017-05-23_22-00-30.thumb.jpg.37dc9d8f49e9bc481151ba9edb5cb287.jpg

photo_2017-05-23_22-00-44.thumb.jpg.29beda64c0f90bc93df25a5cf7ebe498.jpg

الان اگر خدایی نکرده من با 0912 میگرفتم چه بلایی سر من میامد چرا کسی رسیدیگی نمیکنه ؟ !!! 

این مطلب رو هم برای دوستان زدم تا قبض های چند صد هزارتومانی براشون نیاد 

رفتم تو سایت شکایت هم کنم میگه شما دسترسی ندارید .

لینک به دیدگاه

فک کنم بسته ی همراه اول محدودیتت حجمی داره اما اعلام نمیکنه ایرانسل محدودیت 60 گیگابایتی داره مثلا تازه شما شانس اوردید مورد دیدم رفته رو مصرف ازاد خط داعم طرف شانس اورد که سقف سیماکارتش 70 هزار تومن بود

لینک به دیدگاه

عزیز کلا همراه اول از ایرانسل مزخرف تر هستش . حتی اپ اون هم از ایرانسل داغون تره و من چند وقت با اپش مشکل داشتم. من طرح هدیه داشتم دو گیگ روزانه و دو گیگ شبانه . وقتی دو گیگ روزانه تموم شد . دیدم دو گیگ شبانه من هم پریده . ضمنا یه مشکل دیگه هم داره این هست نمیشه کاری کرد وقتی طرح اینترنت تموم شد اتوماتیک نره رو آزاد. ایرانسل داره . حتی فکر کنم پیامک هم نمیده وقتی اینترنت داره تموم میشه. خلاصه بیست تومن پول سیم کارت همراه اول دادم گذاشتمش کنار. یه نکته جالب این بود باید ۱۵ تومن پول می دادم سیمکارت همراه اول می خریدم بعد باید بازم پنج تومن میدادم 4g می کردم. خوب از اول سیمکارت فورجی میدادن دیگه.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Srx190d گفته است :

معمولا هميشه اولويت با هديه هست احتمالا

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

در صورتیکه مشترک یکی از بسته های آلفا و یا آلفا+ را همزمان با بسته نامحدود شبانه فعال کرده باشد، در ساعات شبانه،  اولویت مصرف با بسته اینترنت نامحدود خواهد بود.

https://www.mci.ir/notrino-plans

لینک به دیدگاه

بسته 2 تا 7 صبح محدودیت 20 گیگ رو داره. حجمش تموم شده بعد رفته واسه بسته هدیه.

لینک به دیدگاه

این همه تاپیک زدم آخر هم دوستان افتادن در چاله MCI ......

ناراحت میشم میبینم این تاپیک ها رو.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...