رفتن به مطلب

Recommended Posts

5fl7kqcy1milzun45c6i.jpg

بالاخره ایسر مانیتور جدید خودش z35P را برای پیش خرید بر روی سایت خود قرار داد این مانیتور گیمینگ که می توان به عنوان جدیدترین , بزرگترین و یکی از برترین مانیتور های گیمینگ جهان نام برد دارای وضوح 3440x1440 و نرخ تازه سازی 100 هرتز و پشتیبانی از تکنولوژی G-SYNC است که نوید یک تجربه روان بروی نسبت 21:9 را به کاربر می دهد .

مشخصات کامل این مانیتور به شرح زیر است:

• صفحه نمایش 35 اینچی QHD خمیده1800R
  • نرخ تازه سازز 100 هرتز
  • زمان پاسخگویی 4 میلی ثانیه
  • دو عدد اسپیکر 9 وات 
  • دارای یک ورودی HDMI ورژن 1.4 و یک ورودی دیسپلی پورت ورژن 1.2
  • تکنولوژی G-SYNC 

قیمت این مانیتور جدید ایسر 1099دلار است که نسبت به مانیتور های موجو در بازار که پنل 34 اینچی دارند بزرگتر است و اما دارندگان کارت های AMD می توانند از مانیتور CF791 سامسونگ استفاده کنند که دارای تکنولوژی خارقالعاده کوانتوم دات است و وضوحی و نرخ تازه سازی مشابه مانیتور ایسر دارد و البته حدود 259 دلار ارزان تر از مدل ایسر است و به تکنولوژی فری سینک مجهز شده است تنها تفاوت فاحس این دو مانیتور یک اینچ کوچکتر بودن مانیتور سامسونگ است .

منبع: TweakTown

مترجم : سامان یزدان نیک

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر

متاسفانه این ایسر فکر میکنه که همه ی گیمرهای جهان ثروتمند هستند

روز به روز مانیتور معرفی میکنه همه هم فوق العاده گرون - چه اشکالی داره بیاد با همین طراحی مانیتور ارزون قیمت تر برای قشر با قدرت خرید پایین تر بسازه؟

حتی میان رده هم نداره...با توجه به اینکه همچین مارک خیلی شاخی هم نیست (هرچند باکیفیت و معتبره)

به طور کلی کسی از ایسر انتظار نداره فقط زووم کنه روی کالاهای گرونقیمت

شما لپ تاپ هاشو رو ببینید...از قدیم کلا ایسر معروف بوده به قدرت خوب و قیمت مناسب و ارزان ولی مثل اینکه استراتژی این شرکت به کل تغییر کرده

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

تاخیر 4 میلی برای من که آنلاین بازی میکنم نگران کننده است اونم اگه پولشو داشته باشم 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

تاخیر 4 میلی برای من که آنلاین بازی میکنم نگران کننده است اونم اگه پولشو داشته باشم ?

با این پینگ هایی که ما توی ایران بازی میکنیم فرق بین 1ms  حتی با 5ms قابل احساس نیست

زمان تاخیر پایین مانیتور واسه کسی خوبه که داره با پینگ زیر 20 پلی میکنه نه من ایرانی که دارم با پینگ زیر 200 بازی میکنم

من بشخصه پنل ips رو فدای 3-4 میلی ثانیه ای که اصلا به چشم نمیاد نمیکنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hosein Amiri گفته است :

با این پینگ هایی که ما توی ایران بازی میکنیم فرق بین 1ms  حتی با 5ms قابل احساس نیست

زمان تاخیر پایین مانیتور واسه کسی خوبه که داره با پینگ زیر 20 پلی میکنه نه من ایرانی که دارم با پینگ زیر 200 بازی میکنم ?

من بشخصه پنل ips رو فدای 3-4 میلی ثانیه ای که اصلا به چشم نمیاد نمیکنم

پینگم 90-120 هست با سرور خارجی

داخلی 19

5میلی اصلا فرقی میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

پینگم 90-120 هست با سرور خارجی

داخلی 19

5میلی اصلا فرقی میکنه؟

سرور داخلی شاید ولی با سرور خارجی مغز من چیزی احساس نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...