رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی برای انتخاب سیستم- 2

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام مجدد و تشكر از دوستاني كه در تاپيك قبلي راهنمايي كردند.

بر اساس نظر دوستان در تاپيك قبلي به انتخاب زير رسيدم. در انتخاب بعضي قطعات (Ram, Vga, Hard disk و مانيتور) هنوز دو دل هستم. از نقطه نظر بودجه مشكلي نيست به شرط آنكه قطعات ارزش اختلاف قيمت را داشته باشد. دوستان لطفا راهنمايي كنيد.

CPU Intel i7-2600K MB Asus P8P67 Ram CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB)

Ram ADATA XPG™ Xtreme Series DDR3 DRAM 1600 2*4GB or 4*2GB

VGA EVGA GTX 550 TI

EVGA GeForce GTX 460 1GB HDD Western Digital -SATA 3 - 1 TeraByte - 64MB / WD

Caviar Black

Seagate-SATA 2 - 1 TeraByte / 32mb buffer (Model ST31000524AS) ODD DVDRW PLEXTOR SATA Case Green X3 Power Power Green GP635B-US Monitor

LED SAMSUNG PX23720

LED ASUS ML238H

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استفاده شما از این سیستم چیست؟بنظرم گیم هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام مجدد و تشكر از دوستاني كه در تاپيك قبلي راهنمايي كردند.

بر اساس نظر دوستان در تاپيك قبلي به انتخاب زير رسيدم. در انتخاب بعضي قطعات (Ram, Vga, Hard disk و مانيتور) هنوز دو دل هستم. از نقطه نظر بودجه مشكلي نيست به شرط آنكه قطعات ارزش اختلاف قيمت را داشته باشد. دوستان لطفا راهنمايي كنيد.

CPU Intel i7-2600K MB Asus P8P67 Ram CORSAIR - Dual Channel 4GB - 1600-(2x2GB)

Ram ADATA XPG™ Xtreme Series DDR3 DRAM 1600 2*4GB or 4*2GB

VGA EVGA GTX 550 TI

EVGA GeForce GTX 460 1GB HDD Western Digital -SATA 3 - 1 TeraByte - 64MB / WD

Caviar Black

Seagate-SATA 2 - 1 TeraByte / 32mb buffer (Model ST31000524AS) ODD DVDRW PLEXTOR SATA Case Green X3 Power Power Green GP635B-US Monitor

LED SAMSUNG PX23720

LED ASUS ML238H

در مورد رم هر 2 مدل بسیار خوب هستند اما سری x بیش تر برای اورکلاکرها توصیه می شود.

کارت گرافیک به نظر من ارزش سرمایه گذاری بیش تر رو داره و 460 گزینه مناسب تریه.

در مورد هارد هم همان طور که قبلا خدمتتون عرض کرده بودم از نظر بنده seagate انتخاب مناسب تریه و wd با این قیمت ارزش خرید نداره.

لینک به دیدگاه

استفاده شما از این سیستم چیست؟بنظرم گیم هست!

بصورت محدود مونتاژ و اديت فيلم و بازي معمولي (دوبعدي) بچه ها (البته اين موارد را در تاپيك قبلي نوشته بودم.

لینک به دیدگاه

در مورد هارد من میگم وسترن بلک ساتا3 ارزش نداره الان . ساتا2 1 ترا 123000 تومان هست . ساتا3 حداقل 170-180 میشه . شما سیگیت 1 با قیمت حدود 70 بگیری و یک ADATA 40GB ssd با قیمت 150 بگیرید بهتره . خیلی هم بهتره . ویدوز و نرم افزار رو روی اون نصب کنید . البته ویندوز 7 . سرعت کارتون فوق العاده بالا میره . باز هم میگم اگر زیاد اهل بازی نیستید برای کارت گرافیک خیلی هزینه نکنید و برای کار شما در حد 450 کفایت میکنه . اگر خیلی مصر هستید که کارت بهتر بگیرید همون 460 مناسبتر از 550 هست . رم رو 8 گیگ بردارید .2 تا 4 گیگ یا 4 تا 2 گیگ . اون رم Adata با توجه به قیمتش فوق العاده هست . سی پی یو 2600k فرق با 2600 تو قابلیت اورکلاک هست . اگر احتیاج ندارید 2600 به صرفه تره .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...