رفتن به مطلب

نوت بوکم سوخت و یک روز کاملا از کار افتادم

Recommended Posts

درود دوستان گلم

میدونم که دیروز نبودم و نتونستم اونجور که شما میخواستید به پیغامها و سوالات شما دوستان پاسخ بدم و از این بابت عذر میخوام .

روز جمعه سر کار اومده بودم و از اینکه زیاد کار میکنم نوت بوک عزیزم هم از من شاکی شد ;) و بعد از اتصال پورت USB به دوربین عکاسیم یه دودی از بغلش در اومد و دیگه بالا نیومد .

تموم اطلاعات حسابداریم توی سیستم بود ولی امیدم رو از دست ندادم و نوت بوک رو باز کردم و تمام متعلثاتش رو دونه دونه چک کردم و وقتی دوباره نوت بوک رو بستم و چک کردم و خدا رو شکر کردم که بالا اومد . وقتی دوباره موس USB خودم رو وصل کردم سیستم هنگ کرد و دوباره از بغلش دود بلند شد . :-S واقعا از خودم خجالت کشیدم چون این پیر مرد ور خیلی اذیت کرده بودم و واقعا فهمیدم که دیگه نمیخواد برام کار کنه و من هم بازنشستش کردم و دیروز ولخرجی کردم و یه دونه نوت بوک اسوس واسه خودم خریدم و یک روز تمام معطل شدیم که بتونیم اطاعات فنا رفته رو بر گردونیم و خدا رو شکر میکنم که اتفاقی برای اطلاعاتمون نیفتاد .

نوت بوک رو دادم به یکی از دوستان تعمیرش کنه امیدوارم که حال پیر مرد ما هم خوب بشه و حد اقل بتونه دل یک کاربر رو شاد کنه .

بهتون توصیه میکنم که اگر میخواید کابل USB رو به سیستمتون وصل کنید اول کابل رو به وصیله مورد نظر متصل کنید بعد برید سراغ پورت USB سیستم تا به مشکل من دچار نشید . @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبارک آقای حسینی

احتمالا سری گیمینگ خریدی تا اوقات فراغت بخصوص جمعه ها بری تو کار گیم @};- ;) :-S

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدلش هم بگین تبلیغ بشه بقیه هم بگیرن شما که چیز بد نمیگیرین ولی به این سرعت گرفتین خیلی جالبه یه حس توپی به آدم میده!میگم خبری ازتون نبود گفتیم آقای حسینی که نمیشه یه روز نیاد!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی عرض تبریک وتسلیت من هم پذیرا باشید Oh%20Go%20On.gif

من دلیل این قسمت حرف شما را متوجه نشدم فرقش چیه;)

بهتون توصیه میکنم که اگر میخواید کابل USB رو به سیستمتون وصل کنید اول کابل رو به وصیله مورد نظر متصل کنید بعد برید سراغ پورت USB سیستم تا به مشکل من دچار نشید . Rose.gif

راستی آقای حسینی یک بک آپ خشک وخالی هم از اطلاعات خودتون نمیگیرید @};-فردا یکی لپ تاپ تان را بزنه که راحت میتونه مبالغ بالا باج بگیره @-):-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

اقای حسینی منم سوختن لپ تاپتون رو تبریک میگم . :( چون اگه نمی سوخت به فکر لپتاب جدید و پرسرعت می افتادید Oh%20Go%20On.gif

قضیه همون ضرب المثل هست که میگه : لیونگر با لپ تاپ پکیده پست میدهد . @-) ( شوخی )

فردا یکی لپ تاپ تان را بزنه که راحت میتونه مبالغ بالا باج بگیره :wacko:@};-

کسی جرائت دزدی از آقا سعید رو پیدا نمیکنه :-S آقای حسینی مشکی جودو دارن ;)

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی جرائت دزدی از آقا سعید رو پیدا نمیکنه :-S آقای حسینی مشکی جودو دارن #:-S

Aks%20_%20Mashad_3.jpg

برای همینه من تا حالا جرات نکردم برم دفتر لیون یک وقت داریم چونه میزنیم آقای حسینی عصبانی میشوند 8-}8-}البته این عکس را آقای حسینی باید به عنوان دسک تاپ لپ تاپ شان قرار دهند.

آقا محمد از شوخی بگذریم اصولا جلوی چنین افرادی(کیف قاپ ها)مقاومت کردن اصلا عقلانی نیست به غیر از اینکه وسیله و تکنیک دفاع را داشته باشی @};-@};-

تاپیک به کجا کشیده شد امان از این بچه های کلاب اسپم

لینک به دیدگاه

اون قسمت اول وصل کردن کابل به وسیله خارجی رو توضیح بدید.

پ.ن: کلا تو این اوضاع نباید متعرض دزد بشی! چون مملکت صاحاب که نداره میزنی ناقصش میکنی بعد میره ازت شکایت میکنه حالا بیا و دیه آقا دزده رو بده....(جدی گفتما خیلیا این اتفاق براشون افتاده متاسفانه)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این اتفاق که دود از سیستمم بلند بشه تا به حال پیش نیومده بود و وقتی پیش اومد فکر کردم این بو از بیرونه ولی وقتی دیدم از زیر دست خودمه سریعا با یک حرکت انتحاری باطری نوت بوک رو در اوردم . #:-S در کل واقعا نوت بوک عالی بود و فکر کنم درست بشه و باز به خوبی کار کنه . واگر درست شد میگذارمش برای فروش .

سری های لیتیتیوت دل واقعا عالی هستن و بهم ثابت شد و همین الانش 1:30 دقیقه باطری نگه میداره که اگر نوت بوک بخرید این مقدار باطری نگه نمیداره .

در ضمن خودمونیما شما هم دنبال یه سوژه میگردید که یه حالی بهش بدید و از دیروز تا الان سوژه مناسبتر من و توت بوک پیرم پیدا نکردید .

نوت بوکی هم که خریدم مدل UL50A هستش و حدودا 5 برابر نوت بوک قبلی قدرت داره و الان دارم باهاش لذت میبرم و با اینکه ریفیر کارخونه هستش خیلی عالیه و ظاهر زیبایی داره و بسیار هم پر سرعت هستش . دکمه هاش اینقدر نرمه میترسم اتفاقی بیفته براش 8-} چون بر مبنای نوت بوک قبلی خیلی ضربه میزنم .

من دقیقا مثل ادمی میمونم که 30 سال پیکان سوار بوده ولی الان کمری سوار میشه @};-

لینک به دیدگاه

اون قسمت اول وصل کردن کابل به وسیله خارجی رو توضیح بدید.

کابل دوربین دو سر داره و یه سر که USB هستش به نوت بوک وصل بود وقتی صر دیگه رو که کوچیکتره به دوربین وصل کردم فکر میکنم اتصالی کرد و یه جایی از برد رو اسیب زد

پ.ن: کلا تو این اوضاع نباید متعرض دزد بشی! چون مملکت صاحاب که نداره میزنی ناقصش میکنی بعد میره ازت شکایت میکنه حالا بیا و دیه آقا دزده رو بده....(جدی گفتما خیلیا این اتفاق براشون افتاده متاسفانه)

اینو قبول دارم چون در سال 88 چنین اتفاقی برای من افتاد ولی شانس اوردم که دزده خیلی پرونده داشت و به فکر شکایت برای من نبود ولی دوستان بعد از دیدن دزده که داغون شده بود 8-} البته اینرو یکی از دوستان به نام محسن که همکار ما بود کاملا حس کرد چون یکی از ضربه ها اشتباها به ایشون خورد و پیشونی ایشون 8 تا بخیه خورد . بقیه گفتن که فکر کنم اگر شکایت کنه دیگه به پول دزدی نیاز نداره @};-

لینک به دیدگاه

تسلیت و تبریک باهم خدمت جناب حسینی!

ولی امان از دست این پورت usb که محبوبترین و خطرناک ترین پورت کامپیوتره! منم یک باری جون سالم بدر بردم!

لینک به دیدگاه

و با اینکه ریفیر کارخونه هستش خیلی عالیه و ظاهر زیبایی داره و بسیار هم پر سرعت هستش .

موقع خرید معلوم میشه ریفیربیش هست ؟ یا بعد از خرید ؟ (هندونه در بسته ؟!)

بعد این ریفیر ها قیمتشون هم کمتره ؟!

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

پیرمرد رو میدادی دست من میبردمش زیر attack B.G.A machineجوانش میکردم برات متخصص جوان کردنم. :D در ضمن اون پورت که شما میگی اسم داره 1394 ie این اسمشه که مختص به دوربین. 8-X

لینک به دیدگاه

آقای حسینی منم به نوبه هم تسلیت میگم و هم تبریک انشالا که با این نوت بوک به خوبی رفتار کنید  :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام/ شرمنده این حرف رو میزنم ولی یه چند نفر تازه وارد اومدن ( خوش اومدن )

ولی دیگه زیرخاکی ها رو در نیارن خواهشاً

@};- @};-   ممنونم  @};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام

چرا زودتر نگفتید پس؟؟سورژه رو از دست دادیم...

حیف شد...

مبارک باشه آقای کاراته کار :D  

لینک به دیدگاه

داستان لپتاپ پبر و خسته شما داستان کوزه گر از کوزه شکسته آب می خورد هست ;)

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

میدونم که دیروز نبودم و نتونستم اونجور که شما میخواستید به پیغامها و سوالات شما دوستان پاسخ بدم و از این بابت عذر میخوام .

روز جمعه سر کار اومده بودم و از اینکه زیاد کار میکنم نوت بوک عزیزم هم از من شاکی شد wink.png و بعد از اتصال پورت USB به دوربین عکاسیم یه دودی از بغلش در اومد و دیگه بالا نیومد .

تموم اطلاعات حسابداریم توی سیستم بود ولی امیدم رو از دست ندادم و نوت بوک رو باز کردم و تمام متعلثاتش رو دونه دونه چک کردم و وقتی دوباره نوت بوک رو بستم و چک کردم و خدا رو شکر کردم که بالا اومد . وقتی دوباره موس USB خودم رو وصل کردم سیستم هنگ کرد و دوباره از بغلش دود بلند شد . biggrin.png واقعا از خودم خجالت کشیدم چون این پیر مرد ور خیلی اذیت کرده بودم و واقعا فهمیدم که دیگه نمیخواد برام کار کنه و من هم بازنشستش کردم و دیروز ولخرجی کردم و یه دونه نوت بوک اسوس واسه خودم خریدم و یک روز تمام معطل شدیم که بتونیم اطاعات فنا رفته رو بر گردونیم و خدا رو شکر میکنم که اتفاقی برای اطلاعاتمون نیفتاد .

نوت بوک رو دادم به یکی از دوستان تعمیرش کنه امیدوارم که حال پیر مرد ما هم خوب بشه و حد اقل بتونه دل یک کاربر رو شاد کنه .

بهتون توصیه میکنم که اگر میخواید کابل USB رو به سیستمتون وصل کنید اول کابل رو به وصیله مورد نظر متصل کنید بعد برید سراغ پورت USB سیستم تا به مشکل من دچار نشید . @};-

به عنوان شیرینی به دوستان یک پک تخفیف ویژه بزنید رو قیمت های سایت که همه راضی باشن :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقعا تاریخ پست اول رو نمیخونید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :D

لینک به دیدگاه

من هم یه دسته گل آب دادم داره دیونم می کنه هارد اکسترنال رو چند روز پیش وصل کردم به USB کیبورد الان دیگه کار نمی کنه 600گیگ خرت و پرت مهم بود توش باید یه تاپیک بزنم ببینم چه خاکی باید توی سرم بریزم 

لینک به دیدگاه

حالا شما صدا سوتی مارو در نیار بزار دیگران هم بیان حداقل ما تنها نباشیم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

می خوندن این میشد ؟؟؟ !!!!! :blink: :huh:

لینک به دیدگاه

نععععع :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...