رفتن به مطلب

راهنمایی برای سیستم کامل

Recommended Posts

سلام دوستان برای خواهر زادم میخوام  سیستم جمع کنم در حد 2 میلیون خواهشا راهنمایی کنین مرسی

لینک به دیدگاه

دوستان برای بازی میخواد که حداقل بتونه در حد مدیوم اجرا کنه

قیمتم در حد 2 تومن اگه کمی هم بیشتر شد مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M-yousef گفته است :

1.فقط کیس یا با مانیتور و ...

2.کار سیستمی که میخواین جمع کنین چیه؟

کیس با مانیتور فقط همین

کیبرد و موس نه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

سلام. واسه چه کاری سیستم جمع میکنین؟

گیم

در حد مدیوم

لینک به دیدگاه

این پیشنهاد منه. با مانیتور نمیشه 2 میلیون کرد! خود سیستم در حد معمولی میشه

مبلغ قابل پرداخت : ۲,۵۰۹,۰۰۰

. مانیتورم برداری میشه 3 میلیون 200 اینا. باز در خدمتیم .

sts.jpg

ویرایش شده توسط mohammadtabrizi
لینک به دیدگاه

سیستم پیشنهادی دوستمون خیلی خوب هست
اگر بتونید یک مقدار بودجه رو افزایش بدید و یک کارت RX470 بردارید بسیار بهتر خواهد شد

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

این پیشنهاد منه. با مانیتور نمیشه 2 میلیون کرد! خود سیستم در حد معمولی میشه

مبلغ قابل پرداخت : ۲,۱۵۹,۰۰۰ تومان

. مانیتورم برداری میشه 3 میلیون 200 اینا. باز در خدمتیم .

sts.jpg

کارت گرافیکش رو کنین همون 1050 که بتونیم مانتیور هم بگیریم گفتم که بازی در حد مدیوم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

ببینید خرید یک سیستم اگه شخص بتونه خب از همون اول حدود 4-5 باید خرج کنه تا یه سیستم خوب بتونه بگیره برای بازی اونم بازیهای امروزه که هر روز دارن پیشرفت میکنن و این پیشرفتشون نیازمند تکنولوژی هست

اگه ایشون میتونن  بنظر من قطعات رو سال به سال بخرید

مثلا با یه گرافیک 500-600تومنی سر کنه سال دیگه 400 بفروشه 1بذاره روش یه گرافیک 1400 بخره که یه چیزی تو مایه های 1080 میشه

یا اگر نمیتونه خب چه کاریه میتونه ps4 pro بگیره در غیر اینصورت این سیستم های پیشنهادی مطمئا توی بازی های روز بسیار اذیتش میکنن

مخصوصا اونسی پی یو که واقعا ضعیفه برای گیم های اپن ورلد

والا الان طوری شده سیستم های 3.4 تا 4 تومن میتونن روی تنظیمات بالا با چند ستینگ روی مدیوم اجرا کنن (منظورم فقط کیس بدون مانیتور هست)

اگه حالا سنش کمه زیاد براش فرقی نداره بگیرید اوکیه میتونه سال به سال قطعاتشو ارتقا بده

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Amir 18 گفته است :

کارت گرافیکش رو کنین همون 1050 که بتونیم مانتیور هم بگیریم گفتم که بازی در حد مدیوم

بین Tİ و معمولی قیمت زیاد فرق نداره. حدود 100

مانیتور چند اینچ؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

سلام دوست عزیز

ببینید خرید یک سیستم اگه شخص بتونه خب از همون اول حدود 4-5 باید خرج کنه تا یه سیستم خوب بتونه بگیره برای بازی اونم بازیهای امروزه که هر روز دارن پیشرفت میکنن و این پیشرفتشون نیازمند تکنولوژی هست

اگه ایشون میتونن  بنظر من قطعات رو سال به سال بخرید

مثلا با یه گرافیک 500-600تومنی سر کنه سال دیگه 400 بفروشه 1بذاره روش یه گرافیک 1400 بخره که یه چیزی تو مایه های 1080 میشه

یا اگر نمیتونه خب چه کاریه میتونه ps4 pro بگیره در غیر اینصورت این سیستم های پیشنهادی مطمئا توی بازی های روز بسیار اذیتش میکنن

مخصوصا اونسی پی یو که واقعا ضعیفه برای گیم های اپن ورلد

دوست عزیز بازی رو در تنظیمات گرافیکی پایین میخواد نه بالا همینکه بتونه اجرا کنه و فریم بدی نده خوبه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

بین Tİ و معمولی قیمت زیاد فرق نداره. حدود 100

مانیتور چند اینچ؟

دوست عزیز شما برو قیمتها رو ببین تو همین سایت از 100 تومن بیشتره

دوست عزیز من گفتم سیستم  2 تومنی اگه هم کمی بیشتر از 2 تومن شد ایرادی نداره

دیگه مانیتور و .. این چیزها رو بیخیال اما اگه 22 اینچ باشه خوبه

منتها نمیدونم رزولشن 1080 بگیریم اگه کمتر باشه خوبه چون حداقل بتونه بازی رو بهتر اجرا کنه

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Amir 18 گفته است :

دوست عزیز بازی رو در تنظیمات گرافیکی پایین میخواد نه بالا همینکه بتونه اجرا کنه و فریم بدی نده خوبه

خب آخه ببینید وقتی بخواید با سیستم مثلا 30 فریم بگیرید روی بازی های روز که مطمئنا جریان همین میشه

خب چه خرج بیخودیه حدود 2.5 خرج کنید

میتونید ps4 یا ایکس وان بخرید

کسایی میرن سراغ pc که حداقل بتونن 60 فریم رو بگیرن یعنی هدفشون این باشه

حالا بنظر من شما هر قطعاتی هم بذارید بغل هم باز به قدرت یه ps4 pro نمیرسه با این وضع بهترین وضع همین خرید یه ps4 pro هست که حدود 1800 خرج بر میداره و با یه مانیتور 600 تومنی

در ضمن ps4 کلی بازی اختصاصی خودشم داره

اینم لینکش روی دیجیکالا

https://www.digikala.com/Product/DKP-176325/Sony-Playstation-4-Pro-Region-2-CUH-7016B-1TB-Game-Console/keyword-ps4#!/tab-techspecs/

حالا اگرم نخواستید میتونید دست دومش باشید یا مدل غیر پرو تهیه کنید

و اگرم حتما تاکیدتون روی سیستم هست سیستم هایی که معرفی شد خوب هستن ولی توقع اجرا بعضی بازی های گرافیکی فیکس 60 فریم مثل ویچر 3-GTA V و Watch Dogs رو حتی روی مدیوم روی 1080p رو ازش نداشته باشن

این رو هم اضافه کنم زیر 1080پی مانیتور تهیه نکنید همینجوریش دارن کم کم مانیتور های فول اچ دی از بازار خارج میشن حدود 2-3سال دیگه یا شایدم خیلی کمتر منسوخ شده به حساب بیان البته این قضیه بر میگرده به سیاست های شرکت های سخت افزاری که بخوان جنسی رو تولید کنن که بتونه روی 4کی و 2کی توانایی اجرا گیم هارو با 60 فریم داشته باشه و قیمتش درست و درمون باشه

و مانیتور چیزی هست که وقتی میخرید حداقل برا 4-5 سال ازش استفاده میشه خیلی کم پیش میاد شخصی بخواد مانیتور ارتقا بده مثل جریان کیس میمونه

در ضمن متیونید برید سراغ نسل قبل قطعات که قیمتشون کمی متعادل تره و قطعات دست دوم ولی به هیچ عنوان cpu-motherboard دست دوم نخرید فقط رم و گرافیک اونم حتما حضوری تست کنید

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Amir 18 گفته است :

دوست عزیز شما برو قیمتها رو ببین تو همین سایت از 100 تومن بیشتره

دوست عزیز من گفتم سیستم  2 تومنی اگه هم کمی بیشتر از 2 تومن شد ایرادی نداره

دیگه مانیتور و .. این چیزها رو بیخیال اما اگه 22 اینچ باشه خوبه

منتها نمیدونم رزولشن 1080 بگیریم اگه کمتر باشه خوبه چون حداقل بتونه بازی رو بهتر اجرا کنه

به قول دوستمون تو این رنج قیمت واسه گیم مناسب نیست.. یعنی بازی های خیلی سنگینو باید تو LOW اجرا کنی!

PS PRO هم مشکلات خودشو داره! بازیهاش گرونن!

اینم پیشنهاد نهایی..

موفق باشین.

sts.jpg

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

خب آخه ببینید وقتی بخواید با سیستم مثلا 30 فریم بگیرید روی بازی های روز که مطمئنا جریان همین میشه

خب چه خرج بیخودیه حدود 2.5 خرج کنید

میتونید ps4 یا ایکس وان بخرید

کسایی میرن سراغ pc که حداقل بتونن 60 فریم رو بگیرن یعنی هدفشون این باشه

حالا بنظر من شما هر قطعاتی هم بذارید بغل هم باز به قدرت یه ps4 pro نمیرسه با این وضع بهترین وضع همین خرید یه ps4 pro هست که حدود 1800 خرج بر میداره و با یه مانیتور 600 تومنی

در ضمن ps4 کلی بازی اختصاصی خودشم داره

اینم لینکش روی دیجیکالا

https://www.digikala.com/Product/DKP-176325/Sony-Playstation-4-Pro-Region-2-CUH-7016B-1TB-Game-Console/keyword-ps4#!/tab-techspecs/

حالا اگرم نخواستید میتونید دست دومش باشید یا مدل غیر پرو تهیه کنید

و اگرم حتما تاکیدتون روی سیستم هست سیستم هایی که معرفی شد خوب هستن ولی توقع اجرا بعضی بازی های گرافیکی فیکس 60 فریم مثل ویچر 3-GTA V و Watch Dogs رو حتی روی مدیوم روی 1080p رو ازش نداشته باشن

ps هم مشکلات خودش رو داره یکیش همین گرونی بازیه حتی با تغییر بازی ها هم نمیارزه چون بخوای نخوای باید سر بدی

دوم  طرف اصلا کامپیوتر خونه نداره کلی هم بازی هست که تا حالا انجام نداده از قدیم تا الان

کامپیوتر هم کارش فقط بازی کردن نیست خیلی کارها میشه باهاش کرد خواهرزاده ما اصلا pc نداره

ویرایش شده توسط Amir 18
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

به قول دوستمون تو این رنج قیمت واسه گیم مناسب نیست.. یعنی بازی های خیلی سنگینو باید تو LOW اجرا کنی!

PS PRO هم مشکلات خودشو داره! بازیهاش گرونن!

اینم پیشنهاد نهایی..

موفق باشین.

sts.jpg

به نظر کارت گرافیک 460 از 1050 بهتره؟

مانیتور هم باید یه فکری به حالش بکنم

مرسی داداش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Amir 18 گفته است :

ps هم مشکلات خودش رو داره یکیش همین گرونی بازیه حتی با تغییر بازی ها هم نمیارزه چون بخوای نخوای باید سر بدی

دوم  طرف اصلا کامپیوتر خونه نداره کلی هم بازی هست که تا حالا انجام نداده از قدیم تا الان

کامپیوتر هم کارش فقط بازی کردن نیست خیلی کارها میشه باهاش کرد خوارزاده ما اصلا pc نداره

بله خب حرفتون درسته هرجور خودتون صلاح میدونید من سعی کردم بهترین انتخابی رو که میشه انجام داد مبنی بر بودجتون بگم

انتخابش با خودتون ولی حداقل میتونید در میون بذارید باهاش ;)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MSF_SE7EN گفته است :

بله خب حرفتون درسته هرجور خودتون صلاح میدونید من سعی کردم بهترین انتخابی رو که میشه انجام داد مبنی بر بودجتون بگم

انتخابش با خودتون ولی حداقل میتونید در میون بذارید باهاش ;)

باشه حتما بهش میگم از شما هم ممنون بابت مبحثتون

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Amir 18 گفته است :

به نظر کارت گرافیک 460 از 1050 بهتره؟

مانیتور هم باید یه فکری به حالش بکنم

مرسی داداش

1050 TI خوب بود. اگه خواستی 1050 بردار ولی 2گیگ هستن بیشترشون. rx 460 چهار گیگه و قیمتشم مناسبه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

1050 TI خوب بود. اگه خواستی 1050 بردار ولی 2گیگ هستن بیشترشون. rx 460 چهار گیگه و قیمتشم مناسبه.

حق با شماست مرسی بابت کمک

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

به نظرم رسید که با محدودیت بودجه مواجه هستید و حتما میخواید زیر 2 میلیون تومان سیستم رو جمع کنید. به نظرم بستن سیستم دست دو میتونه پیشنهاد خوبی باشه به شرطی که وارد باشید و بتونید قطعات خوبی رو خریداری کنید.

مثلا میتونید سی پی یوهای i3 نسل های قبلی مثل 4160 با مین مناسب و ارزون پیدا کنید. مانیتور هم میشه 22 اینچ تر تمیز پیدا کرد. من خودم که خیلی اهل بازی هستم تا یکی دو ماه قبل با 3210 i3 و گرافیک r9 270 و مانیتور فول اچ دی بازی میکردم و مشکل خاصی هم نداشتم و با یه مقدار کوتاه اومدن از بعضی تنظیمات خاص میتونید به شکل نسبتا مناسب بازی کنید. خلاصه به نظرم برای کسی که محدودیت بودجه داره خرید دست دو کار عاقلانه تریه.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Amir 18 گفته است :

کارتو همون ti بردار پاورو 450 کن 450 وات واسه 1050 ti به نظرم کافیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...