رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید پی سی

Recommended Posts

سلام دوستان

من میخوام ی پی سی ببندم و  تا  6 تومن میتونم هزینه  کنم.

خودم زیاد حرفه ای نیستم اگه امکانش هست راهنمایی کنید 

ممنون میشم. رزولشن هم فول اچ دی هست و بیشتر برای بازی انلاین میخوام(بازی هایی مثل RAINBOW_BATTLEFIELD_RUST....)

قطعاتی هم که لازم دارم ایناست :

GRAPHIC

CPU

HARD

RAM

MAIN

CASE

POWER

MONITOR

HEADSET

MOUSE

KEYBOARD

ویرایش شده توسط _.mehranhz1
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

سیستم زیر مقدار بیشتر شد که البته به نظر من ارزشش رو داره ومانیتور هم برای بازی های آنلاین مناسبه.

در صورت تمایل و برای کم کردن هزینه گراف رو میتونید rx 580 8gb بگیرید و پردازنده و مادربرد هم ryzen 1600& msi b350 tomahawk بگیرید.

Ssd هم حتما تهیه کنید و چنانچه بعد اضافه بشه هم مشکل خاصی ایجاد نمیشه.

Screenshot_2017-05-29-13-22-38.png

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Amir.sh2248 گفته است :

سلام دوست عزیز

سیستم زیر مقدار بیشتر شد که البته به نظر من ارزشش رو داره ومانیتور هم برای بازی های آنلاین مناسبه.

در صورت تمایل و برای کم کردن هزینه گراف رو میتونید rx 580 8gb بگیرید و پردازنده و مادربرد هم ryzen 1600& msi b350 tomahawk بگیرید.

Ssd هم حتما تهیه کنید و چنانچه بعد اضافه بشه هم مشکل خاصی ایجاد نمیشه.

Screenshot_2017-05-29-13-22-38.png

مرسی بابت راهنمایی 

ولی  من قبلا تو یکی از تاپیک ها  یکی از نظرات دوستان رو دیدم که گفته بودن واس انلاین بازی کردن سیپیو CORE I7 باشه بهتره و گفته بودن سیپیو CORE I5 6600K در حالت اوورکلاک تو بازی بتل 1 رو 100 درصد لود هست

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، _.mehranhz1 گفته است :

مرسی بابت راهنمایی 

ولی  من قبلا تو یکی از تاپیک ها  یکی از نظرات دوستان رو دیدم که گفته بودن واس انلاین بازی کردن سیپیو CORE I7 باشه بهتره و گفته بودن سیپیو CORE I5 6600K در حالت اوورکلاک تو بازی بتل 1 رو 100 درصد لود هست

دوست عزیز حرف ایشون درسته و بنده هم پیگیر اون تاپیک بودم اما ایشون بعدش اضافه کردند i7 برای مانیتور 144 هرتز لازمه و برای 60 و 75 هرتز کافیه.

اماباز هم اگر نیاز به i7 می‌بینید گرافیک رو rx 580 هشت گیگ بردارید و با مقداری که کم میشه i7 بر دارید.

لینک به دیدگاه

سلام .. فقط راجع به کارت و پردازنده نظر شخصی خودم رو می گم امیدوارم مفید واقع شه
6 میلیون بودجه. به نظرم کارت اگر حداقل 1070 نباشه و پردازنده هم i7 (حتی از مدل Non K)، واقعا هزینه ای که خرج میشه حیف خواهد شد.
580 به هیچ وجه قابل مقایسه با 1070 نیست. توان مصرفی و دمای بالاتر و عملکرد پایین تر. قیمت هم فقط 400 تومن ارزون تر. برای کسی که به اصطلاح On The Budget هست ارزش خرید داره ولی در این مورد که بودجه کافی هست به نظرم 580 ارزش خرید ندارد.
در مورد Batllefield 1 هم بنده قبلا 6600 داشتم و بر اساس تجربه شخصی و بنچمارک ها (در فریم تارگت 60) حرف دوستی که استارتر بهشون اشاره کرد رو تایید می کنم که میزان استفاده از پردازنده بیشتر از 95 درصد بود. با تغییر به 7700 این میزان 30 تا 40 درصد کم شد. پس اگر هدف شما بازی کردن آنلاین Battlefield 1 هست حتما i7 رو در نظر بگیرید.

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mohigh گفته است :

دوست عزیز اگه نظرو بندرو بخوای بردت رو ایسوس بردار

چرا؟؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، _.mehranhz1 گفته است :

چرا؟؟

به نظر بنده   کاراییش بهتره بنده هم گیگا و هم ایسوس رو کار کردم ایسوس خیلی بهتره و اکثر بجه ها هم ایسوس رو پیشنهاد دادن تو تاپیکای اینجا وخیلی جاهای دیگه یا خود فروشنده های بازار که ویترینشم  ام اس ای داشت ایسوسو پیشنهاد داد

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، meepo گفته است :

سلام .. فقط راجع به کارت و پردازنده نظر شخصی خودم رو می گم امیدوارم مفید واقع شه
6 میلیون بودجه. به نظرم کارت اگر حداقل 1070 نباشه و پردازنده هم i7 (حتی از مدل Non K)، واقعا هزینه ای که خرج میشه حیف خواهد شد.
580 به هیچ وجه قابل مقایسه با 1070 نیست. توان مصرفی و دمای بالاتر و عملکرد پایین تر. قیمت هم فقط 400 تومن ارزون تر. برای کسی که به اصطلاح On The Budget هست ارزش خرید داره ولی در این مورد که بودجه کافی هست به نظرم 580 ارزش خرید ندارد.
در مورد Batllefield 1 هم بنده قبلا 6600 داشتم و بر اساس تجربه شخصی و بنچمارک ها (در فریم تارگت 60) حرف دوستی که استارتر بهشون اشاره کرد رو تایید می کنم که میزان استفاده از پردازنده بیشتر از 95 درصد بود. با تغییر به 7700 این میزان 30 تا 40 درصد کم شد. پس اگر هدف شما بازی کردن آنلاین Battlefield 1 هست حتما i7 رو در نظر بگیرید.

دوست عزیز حرف شما کاملا درسته اما اگر شش میلیون مقداریش خرج موس و کیبورد و هدست نشه کاملا درسته اما با توجه به عوامل با محدودیت مواجه میشیم.در مورد 580 هم بنده دل خوشی از amd ندارم اما خب راه دیگه ای برای این رده بودجه ای نیست.

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Amir.sh2248 گفته است :

دوست عزیز حرف ایشون درسته و بنده هم پیگیر اون تاپیک بودم اما ایشون بعدش اضافه کردند i7 برای مانیتور 144 هرتز لازمه و برای 60 و 75 هرتز کافیه.

اماباز هم اگر نیاز به i7 می‌بینید گرافیک رو rx 580 هشت گیگ بردارید و با مقداری که کم میشه i7 بر دارید.

عزیز شما خیلی پول برای موس_هدست حساب کردی 

http://lioncomputer.ir/product/8373/موس+گیمینگ+ایفورتک+ZL50/

این موس درسته 40 تومن ارزو تر موسی  شما پیشنهاد دادی هست ولی فرقشون کاملا معلومه

هدست هم والا برای حرف زدن و شنیدنه و منم گیمر حرفه ای نیستم که لاجیتک بگیرم 

http://lioncomputer.ir/product/9799/هدست+گیمینگ+ای+فورتک+Bloody+G300/

من خودم نظرم رو این هدست هست چون هم نسبت  به قیمتش خیلی به صرفست و هم نیاز های منو بر طرف میکنه 

لینک به دیدگاه

گرافیککم گیگا بردار یا ایسوس  بهترن 3 تا فن دارن و اار جی بیاشون خفنه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، _.mehranhz1 گفته است :

عزیز شما خیلی پول برای موس_هدست حساب کردی 

http://lioncomputer.ir/product/8373/موس+گیمینگ+ایفورتک+ZL50/

این موس درسته 40 تومن ارزو تر موسی  شما پیشنهاد دادی هست ولی فرقشون کاملا معلومه

هدست هم والا برای حرف زدن و شنیدنه و منم گیمر حرفه ای نیستم که لاجیتک بگیرم 

http://lioncomputer.ir/product/9799/هدست+گیمینگ+ای+فورتک+Bloody+G300/

من خودم نظرم رو این هدست هست چون هم نسبت  به قیمتش خیلی به صرفست و هم نیاز های منو بر طرف میکنه 

دوست عزیز اگه فرق موس معلومه فرق لاجیتک و a4tech هم کاملا معلومه.

هدست سلیقه ای هست اماخب هدستی که شما گفتید کوچکتر هست و کیفیت ساخت پایینتری هم داره و پیشنهاد میشه برای گوشتون بیشتر ارزش قائل بشید.

البته به طور کلی موس و کیبورد و هدست سلیقه ای هستند.

شما پاور رو 650 uk گرین بگیر که صد صرفه جویی بشه همونو رو بزار رو هدست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...