رفتن به مطلب

درخواست کمک و راهنمایی برای خرید سیستم (فقط کیس) کاملِ گیمینگ، کارکرده اما سالم، تا حدود سه میلیون

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، NerdPatcher گفته است :

دوست عزیز میشه بیشتر راهنمایی بفرمایید

سیستم یک بیشتر برای رندرینگو این چیزا هست برا گیم من ندیدم زئون بردارن این مدلم نمیدونم تو گیم چطوری عمل میکنه.

سیستم دو پردازندش i3 هست و i5 بهتره باتوجه به برخی از بازی های خیلی سنگین و cpu محور

سیستم اخر هم گرافیکش قدیمی شده و چیزی در حد 960 هست. پاور 1000 وات هم نمیدونم چه کاریه اخه خریدش.

سیستم 3 معقول تر به نظر میاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 58 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سیستم یک بیشتر برای رندرینگو این چیزا هست برا گیم من ندیدم زئون بردارن این مدلم نمیدونم تو گیم چطوری عمل میکنه.

سیستم دو پردازندش i3 هست و i5 بهتره باتوجه به برخی از بازی های خیلی سنگین و cpu محور

سیستم اخر هم گرافیکش قدیمی شده و چیزی در حد 960 هست. پاور 1000 وات هم نمیدونم چه کاریه اخه خریدش.

سیستم 3 معقول تر به نظر میاد

دلیل عدم استفاده پردازنده های زئون برای گیمینگ قیمتشون بوده که در نسل جدید زئون e3 v5 و e3 v6 این عامل محدود کننده قیمت حذف شده و شما با خیال راحت میتونین زئون رو هم برای مقاصد گیمینگ هم رندرینگ استفاد کنید.

مقاله ها و اخبار زیادی در این مورد موجوده. لینک زیر یه خبر ترجمه شده در این مورد هست

http://www.markazi.co/blog/با-مادربرد-e3-pro-gaming-v5-ایسوس-پردازنده-های-قدرتمند-xeon-را-در-گیمینگ-به-خدمت-بگیرید/

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، fireinpole گفته است :

دلیل عدم استفاده پردازنده های زئون برای گیمینگ قیمتشون بوده که در نسل جدید زئون e3 v5 و e3 v6 این عامل محدود کننده قیمت حذف شده و شما با خیال راحت میتونین زئون رو هم برای مقاصد گیمینگ هم رندرینگ استفاد کنید.

مقاله ها و اخبار زیادی در این مورد موجوده. لینک زیر یه خبر ترجمه شده در این مورد هست

http://www.markazi.co/blog/با-مادربرد-e3-pro-gaming-v5-ایسوس-پردازنده-های-قدرتمند-xeon-را-در-گیمینگ-به-خدمت-بگیرید/

اطلاع دارم ولی دلیلش 4 هسته 4 ترید بودن بود واسه همین گفتم سیستم سه که 4 هسته 8 تریده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
در 53 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اطلاع دارم ولی دلیلش 4 هسته 4 ترید بودن بود واسه همین گفتم سیستم سه که 4 هسته 8 تریده.

تعداد تریدها برای کارت 1060 چقدر اختلاف فریم داره؟ فکر نمیکنم برای بازیهای خوره cpu مثلا gta v بیشتر از سه فریم اختلاف داشته باشند. تو اکثر بازیها هم کارایی یکسانی دارند. ولی سیستم یک ddr4 و پشتیبانی از جدیدترین پردازنده های اینتل نسل شش و هفت را داره.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...