رفتن به مطلب

فروش باندل 1151/// ASUS ROG Maximus VIII Formula + i7-6700K , GIGABYTE GTX 1080 G1 , ... در حد

Recommended Posts

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

باندل 1151 زیر در حد اکبند بهمراه متعلقات دیگر یسیار تمیز برای فروش ارایه میشود.

_ مادربرد ASUS ROG Maximus VIII Formula + i7-6700K با گارانتی و متعلقات کامل ( سیپیو بدون گارانتیست. )

http://lioncomputer.ir/product/7336/مادربرد+ایسوس+Maximus+VIII+Formula/

http://lioncomputer.ir/product/5797/سی+پی+یو+اینتل+i7+6700K+اسکای+لیک/

_ کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming WF3X OC 8GB در حد اکبند و بسیار تمیز با متعلقات و گارانتی اواژنگ .

http://lioncomputer.ir/product/8574/کارت+گرافیک+گیگابایت++1080+جی+وان+گیمینگ/

_ اس اس دی Samsung 850 PRO 256GB تمیز و با متعلقات و جعبه  با گارانتی P.G با کارکرد حدود 1 سال. ( اصولا گارانتی اس اس دی های سامسونگ 5 سالست .*)

http://lioncomputer.ir/product/5301/اس+اس+دی+سامسونگ+850+PRO+256GB+SATA3/

_ کیس DeepCool Genome II مشکی قرمز در حد اکبند بدون خط و خش و با کارتن و متعلقات کامل  و دارای دو سال گارانتی اصلی با کارکرد کمتر از یکماه.

http://lioncomputer.ir/product/11910/کیس+دیپ+کول+Genome+II/

قیمتها برای قطعات بالا به شرح زیر میباشد.

- مادربرد و سی پی یو : قیمت پایه 1900 میلیون تومان و فروش فوری 2 میلیون تومان و گام مزایده 20 هزار تومان فروخته شد

- کارت گرافیک : قیمت پایه 1900 میلیون تومان و فروش فوری 1950 میلیون تومان و گام مزایده 20 هزار تومان فروخته شد

- اس اس دی : قیمت پایه 330 هزار تومان و فروش فوری 360 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان فروخته شد

- کیس : قیمت پایه 550 هزار تومان و فروش فوری 600 و گام مزایده 20 هزار تومان فروخته شد

* باندل مادربرد و سی پی یو با هم بفروش میرسد و امکان فروش تکی مقدور نخواهد بود.
* اولویت فروش با فروش قطعات بیشتر نسبت به تکی هست و خریداری که خواهان قطعات بیشتری باشد در اولویت خواهد بود.
* امکان ارسال با پست و تیپاکس مقدور است و مطابق معمول خاتمه مزایده 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه خواهد بود.
* فروش در فروم لیون کامپیوتر هم در جریان است.

* فروش در جریان است ولی ارسال قطعات از 16/3/96 مقدور خواهد بود.

photo_2017-05-29_21-30-43.thumb.jpg.67c9c0039efc7f9e96f7ab4ebaa17f25.jpgphoto_2017-05-29_21-30-45.thumb.jpg.6e8a11a4b57905720a984b6aa4c05fdc.jpgphoto_2017-05-29_11-41-57.thumb.jpg.2d5815cc368ccaf18877cabca83d63eb.jpgphoto_2017-05-29_20-11-11.thumb.jpg.aae6ee3665e81769acf071975bc6739b.jpg

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

سلام

اس اس دی چند وقته استفاده شده؟

ویرایش شده توسط Erfan _f76
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اس اس دی فوری برای بنده ^_^

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، mamalicool گفته است :

درود گرافیک فوری برای من

سلام

چشم تقدیم شما می شود ولی همانطور که گفتم برای ارسال از 16/3 به بعد در خدمتتون هستم ولی هماهنگی های لازم را همین امشب باهاتون انجام می دم.

در 4 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

اس اس دی فوری برای بنده ^_^

سلام

چشم این مورد هم تقدیم شما می شود ولی همانطور که خدمت دوستمون هم عرض کردم از 16/3 برای ارسال ردیف میکنم ولی هماهنگی ها را امشب انجام می دم.

در 8 دقیقه قبل، Erfan _f76 گفته است :

سلام

اس اس دی چند وقته استفاده شده؟

شرمنده شما شدم عزیز و دوستان پیشنهاد فوری دادند.

با وجود تمام پیشنهادات فعلا مادربرد و سی پی یو موجود و کیس موجود میباشد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، sobhan گفته است :

درود احسان جان.

پایه برای معاوضه باندل هستی؟

4790k+Z97Delluxe

سلام سبحان عزیز

والا شرمنده شما هستم عزیز تعویض مقدور نیست و در صورت خرید نقدی در خدمتتون هستم البته قابل دار هم نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

...

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

سلام من زیاد با شرایط مزایده تو این فروم اشنایی ندارم!شما این کارت گرافیک رو فروختی!اگه من قیمت بیشتر مثلا 2 تومن بدم کارت برای منه؟یا فروخته شد کلا؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، Keykhosro Goorani گفته است :

سلام من زیاد با شرایط مزایده تو این فروم اشنایی ندارم!شما این کارت گرافیک رو فروختی!اگه من قیمت بیشتر مثلا 2 تومن بدم کارت برای منه؟یا فروخته شد کلا؟

سلام

شرمنده شما هستم عزیز اصولا چونکه قیمت فوری 1950 میلیون تومان تعیین شده با توجه به ارایه پیشنهاد فوری در لحظه فروخته میشود البته در صورت کنسل کردن دوستمون شما در اولویت خرید قرار خواهید داشت و اگر ایشون به هر جهت خریدشونو قطعی نکردند خبر می دم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Ehsan Bahavar گفته است :

سلام

شرمنده شما هستم عزیز اصولا چونکه قیمت فوری 1950 میلیون تومان تعیین شده با توجه به ارایه پیشنهاد فوری در لحظه فروخته میشود البته در صورت کنسل کردن دوستمون شما در اولویت خرید قرار خواهید داشت و اگر ایشون به هر جهت خریدشونو قطعی نکردند خبر می دم.

باشه ممنون

لینک به دیدگاه

09388913202

این هم شماره من اگه یوقت کنسل شد اطلاع بدید

چون خیلی وقت ها فروم رو چک نمیکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، sajad25 گفته است :

درود احسان جان مادربرد و پردازنده پایه

سلام سجاد عزیز

چشم تا 12 ساعت آینده بالاتر نباشه تقدیمتون میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس به دوست عزیزمون tashbaad در فروم پرشین تولز فروخته شد و از طرف ایشان بیعانه ای واریز شد و باقی هماهنگیها را انجام می دم.

---------------------------------------------

مادربرد و سی پی یو به قیمت پایه خریدار دارد.

کارت گرافیک به قیمت فوری واگذار شده است و مبلغ بیعانه ای واریز شده است.

اس اس دی به قیمت فوری در حال هماهنگی .

https://forum.persiantools.com/threads/فروش-باندل-1151-asus-rog-maximus-viii-formula-i7-6700k-gigabyte-gtx-1080-g1-در-حد.868972/#post-12206700

در صورت عدم خرید هر عدد از قطعات زیر توسط خریداران و انصراف دوستان اطلاع داده خواهد شد. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

درود بر احسان جان عزیز

داداش مادربرد و سیپیو پایه +1 گام

در 11 دقیقه قبل، teknesian گفته است :

بعلت نداشتن اعصاب و تحمل  باندل و اس اس دی  فوری 

^_^

سلام

با توجه به اینکه پیشنهاد خرید فوری شما و دوست عزیزمون Maxwell یکی هست ولی شما تعداد قطعات بیشتری را نسبت به ایشان خریدارید هر سه قطعه به شما تعلق میگیرد و شرمنده دوستمون کاربر عزیزMaxwell شدم.

در 7 ساعت قبل، Ehsan Bahavar گفته است :

* اولویت فروش با فروش قطعات بیشتر نسبت به تکی هست و خریداری که خواهان قطعات بیشتری باشد در اولویت خواهد بود.

در نهایت تمامی قطعات فروخته شدند و ختم تایپک اعلام میگردد.

* با دوستانی که واریز را انجام دادند و یا مبلغی را بعنوان بیعانه زدند هماهنگ خواهم کرد برای تحویل کالا و بقیه کارها.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...