رفتن به مطلب

انتخاب cpu و گرافیک مناسب برای شبیه ساز پرواز

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان و اساتید محترم سایت لیون  بنده قصد خرید یک سیستم برای شبیه ساز پرواز رو دارم ولی در انتخاب دو قطعه اصلی یعنی cpu و کارت گرافیک  نیاز به کمک دارم  از کسانی که تجربه استفاده  از شبیه ساز پرواز رو با قطعات نسل جدید دارند درخواست کمک دارم .

لینک به دیدگاه

x-plane استفاده می کنی یا p3d ؟

p3dکه همون نسخه بروز شده fsx هست که توسط لاکهید مارتین از مابکروسافت خریداری شده و در حال توسعه هست ...

x-plane هم نسخه 11رو تو ابان معرفی کرد و تو مارس نسخه نهاییش ریلیز شده اما همچنان به شدت مشکل افت فریم داره و ظاهرا غیر قابل حله نسخه 10 هم همین طور بود من خودم اخیرا یه سیستم جدید بستم رایزن 1700 با 16گیگ رم و 1080gtx اما نهایتا 35 فریم می گیرم به خاطر مشکلات ریشه ای که خود x plane داره چون از opengl استفاده می کنه و نه directx 

در کل به هیچ عنوان مشکلات ریشه ای ش با ارتقا سخت افزار کامل حل نمیشه خیلی سبیه سازه باارزشی هست اما متاسفانه به خاطر مشکلات فریممن شخصا خودم دورشو خیط کشیدم گذاشتم کنار ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...