رفتن به مطلب

شرمندم

mmk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز : امیدوارم که حالتون خوب باشه

دوستان به خدا روم نمیشه نمی دونم چجوری بگم من محمد 24 ساله هستم و دانشجوی دانشگاه آزاد واحد مشهد هستم می خواستم این رو بگم که حقیقتش من الان ترم 4 کاردانی هستم و تهیه ی شهریه برای من خیلی خیلی مشکله، من پدرم از کار افتاده هستش و خودم مجبورم که خرج خانوادم رو دربیارم، باور کنید درست نیست بگم ولی خیلی برام سخته من الان با امور مالی دانشگاه صحبت کردم و کمی مساعده گرفتم ولی هنوز پول ترم قبلم رو که مبلغ 730000 تومان بود رو نتونستم پرداخت کنم، و تصمیم دارم تا قید ادامه تحصیلم رو بزنم، من برای کار کردن روزهایی که کلاس ندارم سر خیابون وایی میستم تا اگر کسی کاری چیزی داشت یا کار ساختمانی براش انجام بدم تا پایان اون روز برام 15000 تومان داشته باشه، حالا جالبیش اینجاست که بعضی از روزها همین 15000 تومان هم ندارم. :( من با خودم فکر کردم و به این نتیجه رسیدم تا یک وبلاگ ساده ای درست کنم تا شاید بتونم از طریق اون یک درآمد ناچیزی کسب کنم، و این کارو کردم و خیلی گشتم تا اینکه با سایت ادگاه آشنا شدم که به ازای کلیک کاربران روی آگهی یه پورسانتی رو میده، من هم عضو شدم و یک کد آگهی گرفتم و اون رو توی سایتم گذاشتم، حالا از شما دوستان مهربونم می خواستم تا برای کمک به من هم شده از این سایت دیدن کنید و بر روی آگهی های بالای سایت کلیک کنید تا یک پورسانتی دریافت کنم. :unsure:

هر چند می دونم بازم با این کار نمی تونم خرج دانشگام رو در بیارم و مجبورم که بر خلاف میلم قید تحصیل رو بزنم#:-S آخ که سینم پر درد و نمی دونم چکار کنم. 8-}

در پایان با تمام اشکهام از شما تشکر می کنم و خدارو شکر می کنم که تا این لحظه تونستم رضایت پدرم رو جلب کنم، @};- و می دونم که خدا خودش کمکم می کنه، و از شما عذر می خوام که اگر ناراحت تون کردم. :((:-S

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

کاربر عزیز وبلاگتون تروجان داره

6/14/2011 9:12:45 PM Firefox Denied: Trojan.JS.Iframe.ry http://tem98.ir/tem/js/link.js//link

post-7143-080213000 1308070800_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

I%20Do%20not%20Know.gif @};- #:-S مشکوکه یکم 8-}

در ضمن این کار شما خلاف قوانیین سیستم های کسب درآمد کلیکی هست Shame%20On%20You.gif

فکر میکنم باسه کسب درآمد بدنبال یه کار خارج از نت بگردی خیلی بهتر باشه :-S البته اگه راست گفته باشی .

لینک به دیدگاه

I%20Do%20not%20Know.gif @};- :( مشکوکه یکم 8-}

در ضمن این کار شما خلاف قوانیین سیستم های کسب درآمد کلیکی هست Shame%20On%20You.gif

فکر میکنم باسه کسب درآمد بدنبال یه کار خارج از نت بگردی خیلی بهتر باشه :( البته اگه راست گفته باشی .

سلام دوست عزیز و ممنون از محبتت.

لطف می کنی بگی کجاش مشکوکه؟ البته حق داری عزیز که بگی مشکوکه آخه من که هیچ توقعی ندارم که ولی با این حال ممنونم از لطفت

درباه ی مورد دوم هم آره می دونم خلاف قوانین ولی به خدا چاره ای ندارم. #:-S

و اما مورد آخر باور کن دارم کار می کنم دوست گلم، گفتم که روزایی که کلاس ندارم میرم کار می کنم، این کار اینترنتی هم برای کمک خرجیه

بازم ممنون از لطف زیادت :-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک چیزی بهت بگم دوست عزیز راز دلت را برای کسی بازگو نکن مگر اینکه بدونی امانت دارت هست و میتونه کمکت کنه .و از همه مهمتر به جای اینکه از بنده خدا بخواهی از خود خدا بخواه که اگر واقعا از ته قلبت بهش ایمان بیاری 100درصد کمکت میکنه .اکثر افراد تو زندگیشون از این مشکلات زیاد داشتن که بعد از هر سختی آسانی است .من جای شما بودم از مدیرا خواهش میکردم تا این تاپیک را پاک کنند چون فکر نکنم در این تاپیک به غیر از بد گمانی افراد چیز دیگری نسیب شما بشود 8-}@};-

لینک به دیدگاه

به من ایمیل بزنید . شاید بتونم براتون کاری جور کنم . مشهدی دیگه

ab_larlar2005@yahoo.com

لینک به دیدگاه

مگه مجبوری بری دانش گاه آزاد؟I%20Do%20not%20Know.gif

من که یه جورایی دستم به دهنم میرسه. پیام نورو ترجیح دادم شما که جای خود داری.8-}

سعی کن دنبال پول حلال باشی نه با دوز و کلک من کلیک کنم که طرف به تو پول بده؟Shame%20On%20You.gif

به نظر من این کار کمک به کسب غیر حلال پول برای این باباست. و کمک به این فردو دزدی از جیب بازاریاب میدونم.@};-

لطفا فیلم هندیاتونو توی فروم های تخصصی مثل اینجا مطرح نکنید. #:-S

ویرایش شده توسط HKS Computer
لینک به دیدگاه

به من ایمیل بزنید . شاید بتونم براتون کاری جور کنم . مشهدی دیگه

ab_larlar2005@yahoo.com

آره دوست من، ولی به خدا نمی خوام مزاحم کسی بشم، واقعاً دوستان همگیتون لطف دارید، خدا خیرتون بده8-}

لینک به دیدگاه

یک چیزی بهت بگم دوست عزیز راز دلت را برای کسی بازگو نکن مگر اینکه بدونی امانت دارت هست و میتونه کمکت کنه .و از همه مهمتر به جای اینکه از بنده خدا بخواهی از خود خدا بخواه که اگر واقعا از ته قلبت بهش ایمان بیاری 100درصد کمکت میکنه .اکثر افراد تو زندگیشون از این مشکلات زیاد داشتن که بعد از هر سختی آسانی است .من جای شما بودم از مدیرا خواهش میکردم تا این تاپیک را پاک کنند چون فکر نکنم در این تاپیک به غیر از بد گمانی افراد چیز دیگری نسیب شما بشود 8-}@};-

سلام دوست من، آره راست می گی حق با شماست نباید راز دلم رو به هرکسی بگم، ولی هنوز رازی رو نگفتم و اون رو تو سینم نگه داشتم، درضمن دوست خوبم من که از بچه ها پول نقد نخواستم، خیلی ببخشد من که گدا نیستم :-S بله اینم می دونم که بعد از هر سختی آسانی است و ممنون از این همه محبت شما دوست خوب. این که می گین بدگمانی بله از این بدگمانی ها زیاده و به نظر من حقم دارن چون اگر خود من هم بودم شاید شک می کردم که آیا اون شخص راست میگه یانه.!! بازم ممنون از لطفت @};-@};-#:-S@};-

لینک به دیدگاه

مگه مجبوری بری دانش گاه آزاد؟I%20Do%20not%20Know.gif

من که یه جورایی دستم به دهنم میرسه. پیام نورو ترجیح دادم شما که جای خود داری.8-}

سعی کن دنبال پول حلال باشی نه با دوز و کلک من کلیک کنم که طرف به تو پول بده؟Shame%20On%20You.gif

به نظر من این کار کمک به کسب غیر حلال پول برای این باباست. و کمک به این فردو دزدی از جیب بازاریاب میدونم.#:-S

لطفا فیلم هندیاتونو توی فروم های تخصصی مثل اینجا مطرح نکنید. :(

ببین دوست عزیز من مجبور شدم که برم دانشگاه آزاد، چون دیگه فرصتی نداشتم، :-S

این که میگی دوز و کلک، آره گفتم که حق داری اینجوری فکر کنی ولی باور کن که هیچ دوزو کلکی نیست و من به این اعتقاد زیادی دارم که یک لقمه نون حلال بهتر از 1000 لقمه نون حرومه، حروم؟؟؟؟ its%20was%20not%20me.gif نه نه هرگز its%20was%20not%20me.gif

این که میگی کسب غیر حلال و دزدی از جیب بازاریاب، من هرگز این نیت رو نداشتم و نخواهم داشت چون یک عمر بابام نون حلال آورده خونه و حالا من نون حروم بیارم تو سفره؟ @};- دست گلت درد نکنه دوست خوبم

این فیلمم هندی نیست متأسفانه ایرانیه :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اگه من توی پست اول اینطوری حرف زدم یه معذرت خواهی بدهکارم .

اما دوستان درست میفرمایند این کار کاملا حرام هست و بهتره همین الان به فکر ویرایش پست اول باشید .

دوم اینکه از این کارا چیزی پولی دست آدم رو نمیگیره نگاه نکنید توی سایتاشون میگن نمیدونم اینقدر بازدید اینقدر سود و به افراد را دلگرمی میدن تمام سودشون باسه خودشونه .

امیدوارم مشکل شما هرچه زودتر حل بشه 8-}

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه من توی پست اول اینطوری حرف زدم یه معذرت خواهی بدهکارم .

اما دوستان درست میفرمایند این کار کاملا حرام هست و بهتره همین الان به فکر ویرایش پست اول باشید .

دوم اینکه از این کارا چیزی پولی دست آدم رو نمیگیره نگاه نکنید توی سایتاشون میگن نمیدونم اینقدر بازدید اینقدر سود و به افراد را دلگرمی میدن تمام سودشون باسه خودشونه .

امیدوارم مشکل شما هرچه زودتر حل بشه 8-}

نه دوست من به خدا اگر ناراحت شده باشم گفتم که حق داری اینجوری فکر کنی

اینم که اینطور سایتها دستمون رو نمیگیره، حداقلش اینه که میتونیم امیدوار باشیم که..... نه؟ @};-

درضمن من در مورد این سایت خیلی تحقیق کردم و اونجور که معلومه تمام پرداختیاش از روی اصول و مرتبه

بازم از شما تشکر می کنم واقعاً خیلی لطف داری، من خاک پاتم big%20bug.gif

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز من مجبور شدم که برم دانشگاه آزاد، چون دیگه فرصتی نداشتم، @};-

این که میگی دوز و کلک، آره گفتم که حق داری اینجوری فکر کنی ولی باور کن که هیچ دوزو کلکی نیست و من به این اعتقاد زیادی دارم که یک لقمه نون حلال بهتر از 1000 لقمه نون حرومه، حروم؟؟؟؟ its%20was%20not%20me.gif نه نه هرگز its%20was%20not%20me.gif

این که میگی کسب غیر حلال و دزدی از جیب بازاریاب، من هرگز این نیت رو نداشتم و نخواهم داشت چون یک عمر بابام نون حلال آورده خونه و حالا من نون حروم بیارم تو سفره؟ 8-} دست گلت درد نکنه دوست خوبم

این فیلمم هندی نیست متأسفانه ایرانیه #:-S

نیت شما تا زمانی مهم هست که شما از حرام بودن این نوع درآمد بی زحمت مطلع نباشید.

حال که اطلاع پیدا کردید میتونید در خواست به حذف این تاپیک بدید. که من هم روی اون تاکید میکنم.

شما در نظر بگیرید مثلا آقای حسینی بیاد 10.000 تومن پولی که با زحمت به دست آوردن برای تبلیغات بدن به یک بازار یاب که مثلا 5000 بار روش کلیک بشه که شاید یه مشتری 10.000 تومنی هم ازش بیرون نیاد حالا ما با این حرکت آیا به جناب حسینی های این مثال ظلم نمی کنیم.

این قضیه منو یاد یه راننده اتوبوس انداخت که کارت های یه کارت پخش کن رو ازش گرفت او ایستگاه بعد همه رو ریخت توی سطل آغال به خیال آن که به اون کارت پخش کن داره لطف میکنه در صورتی که سند جهنم رو برا خودش امضا کرد.

ایشالله که فردا آقای حسینی اومدن دفتر این تاپیکو حذف میکنند.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بهتره انقدر بد با این قضیه برخورد نکنیم.درسته که متاسفانه افراد سود جو در جامعه واقعی و جامعه مجازی اینترنت زیاد شدند ولی فرض رو بر این بگیرید که یک درصد این بنده خدا راست بگن ، باز بودن این تاپیک ضرری برای ما نداره.اما دوست عزیز به اولین موردی که رسیدگی باید کنید همون مورد تروجان داشتن وبلاگتون هست که اینجوری علاوه بر اینکه بازدید کننده ازش کم میشه زیر دین اونایی که سیستمشون هم الوده میشن و به دردسر میفتن یک جورایی خواهید رفتید.درکل بنده مفید ترین پست رو از کاربر محمد جواد در این تاپیک دیدم که اگر واقعیت داشته باشه و بتونن کاری برای ایشون جور کنن ثواب زیادی بردند.

لینک به دیدگاه

سلام

میشه بفرمایید در چه رشته ای تخصیل می کنید و چه تخصص هایی را تا الان کسب کردید؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بهتره انقدر بد با این قضیه برخورد نکنیم.درسته که متاسفانه افراد سود جو در جامعه واقعی و جامعه مجازی اینترنت زیاد شدند ولی فرض رو بر این بگیرید که یک درصد این بنده خدا راست بگن ، باز بودن این تاپیک ضرری برای ما نداره.اما دوست عزیز به اولین موردی که رسیدگی باید کنید همون مورد تروجان داشتن وبلاگتون هست که اینجوری علاوه بر اینکه بازدید کننده ازش کم میشه زیر دین اونایی که سیستمشون هم الوده میشن و به دردسر میفتن یک جورایی خواهید رفتید.درکل بنده مفید ترین پست رو از کاربر محمد جواد در این تاپیک دیدم که اگر واقعیت داشته باشه و بتونن کاری برای ایشون جور کنن ثواب زیادی بردند.

با تشکر از توجه شما دوست عزیز و تشکر از حمایت شما

من اطلاع دقیقی از اینکه چه جوری این تروجان رو از بین ببرم ندارم و اصلاً چرا وبلاگ من تروجان گرفته، می تونید راهنمایی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

میشه بفرمایید در چه رشته ای تخصیل می کنید و چه تخصص هایی را تا الان کسب کردید؟

سلام

بله چرا که نه

من در رشته ی کامپیوتر تحصیل می کنم، و متأسفانه تخصص کافی ای ندارم چون اصلاً انگیزه هم ندارم، ولی یه مقدار از قطعات کامپیوتر و سخت افزار سر در میارم

و هیچوقت هم نا امید نیستم Shame%20On%20You.gif

لینک به دیدگاه

با احترام به همه دوستان . به نظر من اینطور کسی رو له کردن صحیح نیست . شاید اگه یه لحظه خودتون رو جای این بنده خدا بذارید اینطوری برخورد نکنید . سعی کنیم بدبینی رو بذاریم کنار و با یه دید دیگه به این قضیه نگاه کنیم . این بنده خدا داره سعی می کنه رو پای خودش واسته و مسئولیت هزینه های سنگین دانشگاه ، رو دوش خودش باشه . این بده؟؟؟....... دوستانی که اینطوری برخوردن می کنند . زحمت بکشن یه راه حل ارائه بدن فک کنم بهتره.

در مورد اینکه این فروم یه محل تخصصی هست هم حق با بقیه دوستانه . برا این مسئله توجیحی وجود نداره 8-}

ویرایش شده توسط محمد جواد
لینک به دیدگاه

با احترام به همه دوستان . به نظر من اینطور کسی رو له کردن صحیح نیست . شاید اگه یه لحظه خودتون رو جای این بنده خدا بذارید اینطوری برخورد نکنید . سعی کنیم بدبینی رو بذاریم کنار و با یه دید دیگه به این قضیه نگاه کنیم . این بنده خدا داره سعی می کنه رو پای خودش واسته و مسئولیت هزینه های سنگین دانشگاه ، رو دوش خودش باشه . این بده؟؟؟....... دوستانی که اینطوری برخوردن می کنند . زحمت بکشن یه راه حل ارائه بدن فک کنم بهتره.

در مورد اینکه این فروم یه محل تخصصی هست هم حق با بقیه دوستانه . برا این مسئله توجیحی وجود نداره 8-}

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز محمد جواد

ممنون از حمایتت بازم می گم محمد جواد جان بعضی از دوستان حق دارن که بدبین باشن و این خب طبیعی هم هستش. بازم تشکر :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز . مشکلتون حل شد انشاالله ؟ 8-}

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز . مشکلتون حل شد انشاالله ؟ 8-}

این مشکلات معمولا راه حل سریع نداره این تجربه من هست که با وجود اینکه منو یاد یه خاطره بد میندازه فقط به دلیل اینکه ممکنه تاثیر گذار باشه مینویسم:

سال 81 بخاطر یه مال مردم خورو اشتباه خودم بعد از فروش اکثر چیز هایی که داشتم 40 میلیون هم بدهی بالا آوردم و کارم رو هم از دست دادم دقیقا زمانی بود که داشتم برای ازدواج برنامه ریزی میکردم.

چند ماهی اصلا قاطی بودم و گیج.

توی یه خونه مجردی و اجاره ای بودم .یادم میاد برای 500 تا تک تومنی که ته جیبم بود داشتم برنامه ریزی میکردم که باهاش نون بخرم و روزنامه یا ......

در یخچال رو باز کردم دیدم یخچاله از من بدهکار تره شروع کردم به خودم و زمین و زمان دری وری گفتن و ... خلاصه با 500 تومن زدم بیرون که لااقل یه هوایی بخورم.

نمیدونم اسمشو شانس میزارین یا نشونه یا هرچیز دیگه ولی واسه من نشونه بود تو خیابون پول پیدا کردم چقدر؟ 3500 تومن دقیقا یادم هست 7 تا 500 ی بود.

عجب روزی بود من خودم بار ها و بار ها به انجمن کمک به بیماریهای خاص و غیره خیلی بیشتر از اینها کمک کرده بودم حالا با 3500 تومن که پیدا کرده بودم مثل یه بچه احساس خوشحالی میکردم.

تو راه هرچی با خودم سرو کله زدم که این پول رو خرج کنم نشد که نشد 3000 تومنش رو برگردوندم ( انداختم تو صندوق صدقات) و با 1000 تومنی که داشتم

یه شیرو کیک زدم به بدن و بقیه رو کرایه ماشین دادم رفتم پیش دوستم که سوپر مارکت داشت.

یه مبلغی پول قرض کردم و یکم وسایل گرفتم برای خونه.

معنای این که میگن در اوج نا امیدی بسی امید است رو اینجا کاملا شیر فهم شدم به خودم گفتم باید از این وضعیت دربیای و ...

5 سال طول کشید تا خونه ، کار و ... تمام چیزایی رو که از دست داده بودم رو دوباره بدست بیارم .

چجوری؟

هیچ وقت خدا رو فراموش نکردم

سعی میکردم ناامید نشم

شروع کردم به برنامه ریزی برای کار و زندگی به این صورت که یه وایت برد خریدم و روبروی میز کارو تو اتاق نصبش کردم اولین چیزی رو که روش نوشتم این بود:

کار امروز را به فردا واگذار مکن

الان هم این شعر رو قاب کردم رو دیوار :

از امروز كاري به فردا ممان

كه داند كه فردا چه گردد زمان

یه هدف بزرگی که داشتم رو روش نوشتم و تقسیم کردم به کار های کوچیک .

شروع کردم به انجام دادن همون کار های کوچیک

روی روابط اجتماعیم کار کردم ( از اطرافیان شروع کردم).

پشتکارم رو بیشتر کردم صبحها حتی اگر بیرون هم نمیرفتم زود از خواب بلند میشدم

از ایده های جدید دوستان و اشنایان تو کار استقبال می کردم و بعد برسی میکردم و ادامه داستان......

یه مقدار که گذشت و مشکلات کم کم حل میشدن سعی کردم از بیرون دایره به زندگیم نگاه کنم و هدفهایی رو که داشتم دقیقتر روی وایت برد بیارم.

وقتی به در بسته میخوردم یه مقدار فاصله میگرفتم و خوب اطراف رو نگاه میکردم تو ارامش فکر میکردم تو بیشتر مواقع یه در باز پیدا میشد.

تازه یاد گرفته بودم که باید برای هدف ها زمان در نظر بگیرم مثلا میگفتم من تا عید باید فلان کار رو انجام بدم یا فلان چیز رو داشته باشم

اما یاد گرفتم باید برای به نتیجه رسیدن بعضی کار ها صبر داشته باشم و پشتکار.

چند وقتی که گذشت به قدرت انرژی مثبت روی زنده و غیر زنده واقعا ایمان اوردم (مثال های زیادی میتونم بزنم)

این داستان انرژی مثبت خودش یه کتاب هست و کوچکترینش واسه من این بود که یاد گرفتم محکم دست بدم و با روی خوش.

تو این وسط قدرت کلام خودش یه دنیایی هست : این متن باعث شد من از یه مدیر دولتی کار 7 میلیونی گرفتم:

جناب ... واقعا خوشحالم به عنوان اولین مدیر توی سازمان به فکر راه اندازی این سیستم افتادین

راه اندازی این سیستم علاوه بر صرفه جویی در بیت المال و بالا بردن راندمان کاری ، ارزش افزوده ایی رو برای مجموعه داره که شما بانیش خواهید بود

مطمئنم که به عنوان یکی از بهترین کارهای اجرایی تو کارنامه شما و من ثبت میشه.

مطلب زیاد هست و تقریبا میتونم به اندازه یه کتاب برات بنویسم.

امیدوارم تونسته باشم انرژی مثبت رو بدم.

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم متاسفانه مجبورم خیلی رک صحبت کنم .

دوست عزیزم راههای زیادی برای ادامه زندگی هستش که همش به درس خوندن ختم نمیشه . اگر امار بگیرید بیشترین بیکارهای کشور تحصیلکرده های ما هستن چون توقعشون همیشه زیاده و نمیخوان قبول کنن که باید از صفر شروع کرد .

خلاصه بگم توی این دنیا کلی کار هستش که میتونه مشکل شما رو حل کنه و خیلی رک بگم که شما دنبالشون نرفتید و اگر هم رفتید توقعتون زیاد بوده و یا خیلی تلاش برای بدست اوردنش نکردید و نمیکنید و دارید از راههای ساده بهره میبرید .

من معتقدم اگر شما تلاش نکنید اصلا نمیتونید موفق بشید . و این کاری که الان دارید انجام میدیم بسیار ساده لوحانه هستش . نمیخوام توهین کنم و یا ناراحتتون کنم . نمیخوام جای دور برم بنده زندگی بسیار سختی داشتم و کارهای انجام دادم که برای هر کسی باور نکردنیه . بنده تو همون مشهدی که دارید درس میخونید زندگی کردم و درس خوندم و دست به کارهایی زدم که برای هر کسی باور کردنی نیستش . شما این تاپیکتون بسیار اشتباست و این روش درست زندگی کردن نیستش .

تاش کنید و بهتون قول میدم که زندگیتون تغییر میکنه . مگه سر گذر ایستادن و کار کردن بده ؟ توی مشهد هاران شغل وجود داره که در هیچ جای ایران وجود نداره با اون همه زوار میشه هزار تا کار کرد . بگردید مطمئنم پیدا میکنید و اگر پیدا نکردید مطمئنم دنبالش نرفتید .

براتون ارزوی موفقیت میکنم 8-}

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

درود

دوست گلم متاسفانه مجبورم خیلی رک صحبت کنم .

دوست عزیزم راههای زیادی برای ادامه زندگی هستش که همش به درس خوندن ختم نمیشه . اگر امار بگیرید بیشترین بیکارهای کشور تحصیلکرده های ما هستن چون توقعشون همیشه زیاده و نمیخوان قبول کنن که باید از صفر شروع کرد .

خلاصه بگم توی این دنیا کلی کار هستش که میتونه مشکل شما رو حل کنه و خیلی رک بگم که شما دنبالشون نرفتید و اگر هم رفتید توقعتون زیاد بوده و یا خیلی تلاش برای بدست اوردنش نکردید و نمیکنید و دارید از راههای ساده بهره میبرید .

من معتقدم اگر شما تلاش نکنید اصلا نمیتونید موفق بشید . و این کاری که الان دارید انجام میدیم بسیار ساده لوحانه هستش . نمیخوام توهین کنم و یا ناراحتتون کنم . نمیخوام جای دور برم بنده زندگی بسیار سختی داشتم و کارهای انجام دادم که برای هر کسی باور نکردنیه . بنده تو همون مشهدی که دارید درس میخونید زندگی کردم و درس خوندم و دست به کارهایی زدم که برای هر کسی باور کردنی نیستش . شما این تاپیکتون بسیار اشتباست و این روش درست زندگی کردن نیستش .

تاش کنید و بهتون قول میدم که زندگیتون تغییر میکنه . مگه سر گذر ایستادن و کار کردن بده ؟ توی مشهد هاران شغل وجود داره که در هیچ جای ایران وجود نداره با اون همه زوار میشه هزار تا کار کرد . بگردید مطمئنم پیدا میکنید و اگر پیدا نکردید مطمئنم دنبالش نرفتید .

براتون ارزوی موفقیت میکنم Rose.gif

:clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...