رفتن به مطلب

فروش SSD OCZ Vertex 3 با قیمت استثنایی به همراه 1 سال گارانتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

فروش SSD OCZ Vertex 3 با قیمت استثنایی به همراه 1 سال گارانتی شرکت پارتانیسا

vertex3_box_240G.jpg

http://www.ocztechnology.com/ocz-vertex-3-sata-iii-2-5-ssd.html

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عدد از SSD ها به آقای بهزاد تک فروخته شد.

دوستانی که مایل به خرید هستند می توانند با شماره های زیر با من تماس بگیرند.

09369363344 و 09197820781

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سری قبلی فروخته شد.

قیمت برای سری جدید 450000 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیروزی جان میشه دلیلی این افزایش قیمت رو هم بفرمایید؟ آخه قیمت اول شما خیلی عالی بود ولی این قیمت جدید که فرمودید خیلی ناگهانی بالا رفت!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فیروزی جان میشه دلیلی این افزایش قیمت رو هم بفرمایید؟ آخه قیمت اول شما خیلی عالی بود ولی این قیمت جدید که فرمودید خیلی ناگهانی بالا رفت!!

اول به شوخی میگم چون زمانی که قیمت 330 برای فروش گذاشته جند تا از دوستان با من تماس گرفتند و سوال می کردند چرا این قدر با قیمت پایین میفروشید؟ آیا ssd دست دوم هست؟ آیا سالم هست؟ و هزار ایراد دیگه.

به خاطر همین در یک اقدام استراتژیک تصمیم گرفتم تا قیمت رو بالا ببرم تا دوستان نسبت به اصل بودن کالا اطمینان حاصل کنند. خلاصه امان از دست بچه های لیون و پرشین تولز، ما نفهمیدیم با این بچه ها چه کار کنیم؟ چنس ارزون میدیم میگن حتما جنستون ایراد داره!!!!!! جنس رو گرون میدیم میگن آقا مخت ایراد داره!!!!!! این جا قیمت ها باید زیر قیمت بازار باشه تا ما از شما خرید کنیم. خلاصه هر کاری کنیم ، یه عده به کار ما ایراد می گیرند.

اما دلیل اصلی گرون شدن این مدل ، بالا رفتن قیمت خریدم بود که حدود 120 تومان اضافه شد که دلیل این بالا رفتن رو هم تا چند دقیقه دیگر به طور مفصل برای همه دوستان توضیح میدم.

ویرایش شده توسط mfirouzi1989
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون زورش می رسه جنس 260 دلاری رو می ده 450

رو حساب دو دو تا 1000 تا

من موندم

دلار 50 تومن 50 تومن گرون می شه جنس 100 هزار تومن 100 هزار تومن

بشینید که بفروشید

به دلیل تهمت گران فروشی ای که این آقا به من زدند علی رغم توافقی که بین من و آقای تک انجام شده بود مجبورم دقیقا اتفاقات پیش آمده را برای دوستان شرح دهم تا دیگه افرادی هم چون این آقا جرأت تهمت زدن به دیگران رو نداشته باشند و پیش از آن که من توضیحی در مورد دلیل گران تر شدن کالا بدهم پیشاپیش قضاوت نکنند

اما شرح ماوقع :

از حدود 40 روز پیش تعدادی از کاربران این انجمن و انجمن های دیگر برای بنده پیغام خصوصی گذاشته بودند نسبت به خرید این مدل SSD. از آن جا که تا هفته پیش این مدل موجود نبود بالطبع بنده هم در پاسخ همه آن ها گفتم که در حال حاضر این مدل در بازار موجود نیست. اما این قول رو به همه آن ها دادم تا به محض موجود شدن این کالا در بازار به بهترین قیمت ممکن این مدل رو براشون خریداری و با سودی کم برای آن ها ارسال کنم.

من که تقریبا هفته ای 2 بار به بازار کامپیوتر سر میزنم و قیمت روز قطعات رو هم هر روز از فروشندگان می پرسم 2 هفته پیش متوجه شدم که تعدادی از این مدل SSD توسط یکی از مغازه داران سفارش داده شده و تا چند روز آینده به دستشون میرسه. به خاطر این که میدونستم تعداد سفارش این مدل خیلی کمه و امکانش هست که این SSD ها پیش فروش بشه هر روز با فروشنده تماس داشتم تا حتما بتونم چند تاش رو من بخرم. تا این که روز 3شنبه هفته گذشته فروشنده به من گفت که بعد از ظهر امروز بار میرسه و قیمت این مدل 315 تومن هست. من هم خیلی سریع به دوستانی که قبلا جهت خرید این مدل پیغام داده بودند اطلاع دادم و قیمت فروش رو هم 325 اعلام کردم (آقا بهمن این مساله رو میتونه تایید کنه) اما از شانس خوب من همه شون گفتند که فعلا نمیتونیم بخریم. من هم همان روز یک تاپیک برای فروش در این انجمن و پرشین تولز قرار دادم و با قیمت 330 این مدل رو برای فروش قرار دادم. در بین دوستان آقای تک زودتر از بقیه برای خرید اعلام آمادگی کردند و من هم همان روز تلفن زدم تا از رسیدن SSD مطمئن بشم اما فروشنده گفتند متاسانه امروز به دستمون نرسیده ولی فردا صبح تماس بگیرید اگر رسید حتما تقدیمتون می کنیم. بنابراین من به آقای تک اطلاع دادم فعلا هیچ مبلغی به حساب من واریز نکنید. چهارشنبه صبح با فروشگاه تماس گرفتم و گفتند بعد از ظهر بیا SSD رو تحویل بگیر. من هم سوال کردم قیمتش همون 315 هست دیگه گفتند بله. سریع به آقای تک تماس گرفتم و گفتم چول رو واریز کنید و ایشون هم پول رو واریز کردند و قرار بر این شد که شب بیایند منزل ما و SSD رو تحویل بگیرند. حدود ساعت 5 با فروشگاه تماس گرفتم و گفتم من دارم میام SSD رو تحویل بگیرم گفتند هنوز نرسیده و با توجه به تعطیلی 5شنبه ، روز شنبه به دستمون میرسه. به دلیل این که آقای تک مبلغ رو واریز کرده بودند من به فروشگاه مورد نظر رفتم و گفتم 1 عدد از SSD ها رو میخوام پیش خرید کنم اما به دلیل این که چند بار از آن جا خرید کرده بودم فروشنده گفت لازم به پیش خرید نیست 1 دونه رو برای شما نگه میدارم به همون قیمتی که داداشم گفته بود. من هم گفتم داداشتون 315 گفته بود ولی وقت خرید حتما ازتون تخفیف هم میگیرم. گفت : قیمت این SSD ها دست داداشمه و روز شنبه برای تخفیف با ایشون صحبت کنید. سوال کردم چند تا دیگه از این مدل وارد کردید؟ گفت : تعدادش خیلی زیاد نیست و همه رو پیش فروش کردیم و به غیر از این یک عدد که به شما فروختیم فقط یک عدد دیگر باقی میمونه. من هم خداحافظی کردم و اومدم خونه و به آقای تک اطلاع دادم که SSD رو براتون پیش خرید کردم و نگران نباشید و چون من از روز 5شنبه تا امروز کاشان بودم قرار بر این شد که آقای تک خودشون زحمت تحویل گرفتن SSD رو بکشه. شنبه صبح با فروشگاه تماس گرفتم گفتم SSD ها رسیده یا نه؟ گفتند : بله رسیده میتونید بیایید تحویل بگیرید. گفتم میشه 310 حساب کنید. گفت : 310!!!!!!!!!!!!!! قیمتش 415 تومنه و جای تخفیف هم نداره. گفتم آخه من جند دفعه با شما تماس گرفتم و شما گفتید 315. گفت حتما اشتباه شده و قیمت مدل دیگر رو به شما گفتم. من با آقای تک تماس گرفتم و ماجرا رو برای ایشون توضیح دادم و ایشون هم چون SSD های خودش رو قبلا فروخته بود چاره ای جز خرید این SSD نداشت و با توافقی که با هم کردیم قرار شد ایشون SSD رو به قیمت 415 از همون جا بخره و من هم تا 15 روز دیگه 42000 تومان به حساب ایشون واریز کنم و ضرر رو 50 - 50 با هم تقبل کردیم. بعد از خرید آقای تک با من تماس گرفتند و گفتند آیا این مساله رو در انجمن بیان می کنید من هم در پاسخشون گفتم چرا که نه از نظر من مشکلی نیست. اما ایشون گفتند به دلیل این که اعتبارتون ممکنه زیر سوال بره به نظر من لازم نیست این مساله بیان بشه و بهتره پیش خودمون بمونه. من هم چون دیدم ایشون بزرگ تر هستند و تجربه بیشتری نسبت به من دارند حرف ایشون رو پذیرفتم و قرار شد این قضیه بین خودمون بمونه اما به دلیل تهمت ناروای آقای moghazzal مجبور به شرح ماجرا شدم و همین جا اعلام می کنم در صورتی که ایشون رسما در همین تاپیک از بنده عذرخواهی نکنند در آخرت از ایشان نخواهم گذشت و خدمت ایشون میگم که اتفاقا 3 نفر با قیمت 450 تومان هم حاضر به خرید بودند اما من نتونستم براشون تهیه کنم.

در پایان عرض می کنم در حال حاضر Vertex 2 در ظرفیت های 50 ، 60 ، 80 و 120 گیگابایت و Revodrive با ظرفیت 50 گیگابایت موجود هست و هر کدام از دوستان تمایل به خرید دارند میتونند قیمت رو از طریق پیام خصوصی جویا بشن.

والسلام

ویرایش شده توسط saeed_hosseiny
لینک به دیدگاه

ممنون آقای فیروزی واسه جوابت کاملتون.

منم چون تعریف شما رو شنیده بودم واسم این افزایش قیمت عجیب بود که حل شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کلمه به کلمه حرفهای آقای فیروزی مورد تائید اینجانب هست .

متاسفانه دوستان عجله کرده و زود قضاوت میکنند .

این هم عکس SSD و تصویر فاکتور(که قطعا به خاطر مشکل پیش آمده قیمت همکاری لحاظ گردیده هست )

i36774_IMG0110.JPG

i36783_IMG01301.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از توضیحات شما خیلی ممنونم آقای فیروزی . حیف شد . دلمون رو صابون زده بودیم که Vertex 3 با قیمت عالی میخریم 8-} امان از دست بعضی از این فروشنده ها که به مدل جنسی که قیمتشو میدن توجه نمیکنن!! چند وقت پیش یه فروشنده با اطمینان به من قیمت Rampage II Extreme نو میداد 150 تومن!! هی سئوال کردم مطمئنی؟؟ گفت آره. آخرش معلوم شد اصلا برد X58 نبوده یه چیز دیگه بوده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از توضیحات شما خیلی ممنونم آقای فیروزی . حیف شد . دلمون رو صابون زده بودیم که Vertex 3 با قیمت عالی میخریم 8-} امان از دست بعضی از این فروشنده ها که به مدل جنسی که قیمتشو میدن توجه نمیکنن!! چند وقت پیش یه فروشنده با اطمینان به من قیمت Rampage II Extreme نو میداد 150 تومن!! هی سئوال کردم مطمئنی؟؟ گفت آره. آخرش معلوم شد اصلا برد X58 نبوده یه چیز دیگه بوده!

آقا بهمن تا 2 هفته دیگه Vertex 3 120G , 240G و Agility 3 60G میرسه ان شاءالله این سری قیمتش بهتر باشه تا شما هم بتونید تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهمن تا 2 هفته دیگه Vertex 3 120G , 240G و Agility 3 60G میرسه ان شاءالله این سری قیمتش بهتر باشه تا شما هم بتونید تهیه کنید.

Agility 3 60GB رو خیلی موافقم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

لطفا از الفاظ بد استفاده نکنید و بنده مطالب نا مربوط رو پاک کردم .

در ضمن انتقاد پذیر باشید و در مقابل هم مسئول و دوست باشید .

با تشکر

لینک به دیدگاه

ببخشید برای من خیلی سوال شده که پرا توی پست اول قیمت خورده 330 تومان و بعد برای بهزاد خان 415 فاکتور شده ؟

هر چی گشتم جوابی پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

ببخشید برای من خیلی سوال شده که پرا توی پست اول قیمت خورده 330 تومان و بعد برای بهزاد خان 415 فاکتور شده ؟

هر چی گشتم جوابی پیدا نکردم

اونجوری که من فهمیدم آقای فیروزی اول از یک فروشگاه قیمت گرفتن 315 و 330 گذاشتن برای فروش . وقتی رفتن تحویل بگیرن فروشنده زده زیر حرفش و گفته 415 قیمتشه . آقای فیروزی هم که به آقا بهزاد قول داده بودن ایشون رو مستقیما فرستادن به همون فروشگاه و 415 فاکتور گرفتن . 8-} بعضی از فروشنده ها خیلی بی مسئولیت هستن . بابا شما که قیمت میدید به ملت دقت کنید . مردم میرن شرایطشون رو جور میکنن و وقتی میان بخرن میبینن قیمت عوض شده . ماشاالله قیمتهای ما هم که همش بالا میره . :o

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله همین طوری که آقا حامد گفتن آقای تک این SSD رو مستقیما از فروشگاه به قیمت 415 خریداری کردند و قرار بر این شد که من هم 42000 تومان بعدا به حساب ایشون واریز کنم. در واقع من این SSD رو با قیمت 373 به آقای تک فروختم.

لینک به دیدگاه

ممنونم دوستان گلم من توضیحات شما رو دقیقا نخونده بودم 8-}

لینک به دیدگاه

آقا این گارانتی پارتانیسا رو من یه بار رفتم شرکتشون برای گارانتی کرس ایر خیلی تحویلم گرفتن برام قهوه هم آوردن خیلی تعجب کردم عجیبه تو ایران

در ضمن من revo drive میخوام با ظرفیت 120GB از کجا میتونم تهیه کنم؟

ویرایش شده توسط abtin55
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این گارانتی پارتانیسا رو من یه بار رفتم شرکتشون برای گارانتی کرس ایر خیلی تحویلم گرفتن برام قهوه هم آوردن خیلی تعجب کردم عجیبه تو ایران

در ضمن من revo drive میخوام با ظرفیت 120GB از کجا میتونم تهیه کنم؟

در حال حاضر من جایی رو سراغ ندارم که داشته باشه از آقای حسینی سوال کنید شاید ایشون بتونن براتون تهیه کنند.

از امروز تا روز 4شنبه هفته آینده تهران نیستم و از روز 4شنبه هفته آینده در خدمت دوستان خواهم بود.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

OCZ Vertex 3 120G با 1 سال گارانتی 375000 تومان

OCZ Agility 3 60G با 1 سال گارانتی 215000 تومان

لینک به دیدگاه

OCZ Vertex 3 120G با 1 سال گارانتی 375000 تومان

OCZ Agility 3 60G با 1 سال گارانتی 215000 تومان

درود

اینها موجوده ؟ و گارانتی کجاست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینها موجوده ؟ و گارانتی کجاست ؟

سلام

پیام خصوصی براتون ارسال کردم.

لینک به دیدگاه

سلام

پیام خصوصی براتون ارسال کردم.

درود

ممنونم و موفق و پیروز باشید عزیز

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...