رفتن به مطلب

داستان ما و مادربرد و گارانتی سازگار!

danyal.fa79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود خدمت دوستان گرامی!!

حدود دو هفته پیش بنده دکمه پاور سیستم رو فشار دادم و مادربرد به همین برکت دود شد رفت هوا!

مادربرد بنده Maximus VIII Hero بود که گارانتی سازگار داشت

ما هم به خیال اینکه گارانتی خوبیه یه هفته ای یکی جایگزین بهمون میده فرستادیم برای گارانتی!

تا الان که دو هفته میگذره هنوز خبری نشده!

دوستان گارانتی سازگار همیشه اینجوریه یا این هم مثل آواژنگ تا به ما رسید وا رسید؟

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

درود

اینطوری که فهمیده‌ام بستگی به شعبه‌ش داره.

از شعبه‌ی سازگار ارقام شیراز بدی ندیده‌ام.

لینک به دیدگاه

بنده دوتا اشتباه فجیع کردم

یکی اینکه از کارت گارانتی عکس نگرفتم که وضعیت رو پیگیری کنم

یکی دیگه اینکه ماردبرد رو مستقیم نفرستادم برای دوستان در تهران که اونا ببرن نمایندگی در کوتاه ترین زمان تعویض کنن!

فعلا که دو هفتس منتظریم مادربرد برگرده انشاا... که زودتر حل بشه این مدلی که اصلا هیچ خبری نباشه اصلا به نظرم خوب نیست!

لینک به دیدگاه

فکر میکنم مادربرد کلا محو شد! سومین هفته رو استارت میزنیم!

لینک به دیدگاه

خوب امروز زنگ زدند گفتن مادربرد قیمتش چنده؟ منم گفتم ۱۰۲۵ گفتن خبر میدیم دیگه هیچی نگفتن!

دوستان تاحالا برا کسی یه همچین مسئله ای از گارانتی سازگار پیش اومده در جریان بذاره که ما حدودا باید چند ماه دیگه صبر کنیم تا یه مادربرد جایگزین بیاد!

لینک به دیدگاه

درود

معمولا اگر موجودی نداشته باشند، ازت فاکتور خرید می خوان و معادلش یا نزدیک بهش پول یا مادربورد مشابه می دن،

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

معمولا اگر موجودی نداشته باشند، ازت فاکتور خرید می خوان و معادلش یا نزدیک بهش پول یا مادربورد مشابه می دن،

بله از بنده فاکتور هم خواستند

انشاللا که تا هفته بعد  بیاد! 

یکی از دوستان گارانتی طلایی ایستا داشتند بردن درجا طی ده دیقه کارت گرافیک رو براشون عوض کرد حالا میبینم سازگار انقدر سرعتش پایینه، برام عجیبه! حالا من چون دفتر مرکزی تهران نرفتم نمیگم تو یه روز عوض کنن ولی دگ یه ماه هم خیلی زیاده!

خیلی ملت از گارانتی سازگار راضی بودن قدیما! من که از آواژنگ و سازاگار کلا قطع امید کردم! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

بله از بنده فاکتور هم خواستند

انشاللا که تا هفته بعد  بیاد! 

یکی از دوستان گارانتی طلایی ایستا داشتند بردن درجا طی ده دیقه کارت گرافیک رو براشون عوض کرد حالا میبینم سازگار انقدر سرعتش پایینه، برام عجیبه! حالا من چون دفتر مرکزی تهران نرفتم نمیگم تو یه روز عوض کنن ولی دگ یه ماه هم خیلی زیاده!

خیلی ملت از گارانتی سازگار راضی بودن قدیما! من که از آواژنگ و سازاگار کلا قطع امید کردم! 

من به گارانتیهای سازگار ارقام و آواژنگ کلا اعتماد دارم، ممکنه دیر و زود بشه ، ولی تا کنون ندیده ام مراجع دست خالی برگرده یا زیان کنه. ایستا هم گارانتی معتبریه.

لینک به دیدگاه

خوب امروز از سازگار زنگ زدن گفتن این مادربرد رو نداریم

بجاش رنجر بهت میدیم با ۱۱۰ تومن ?

عمو رنجر ۸۵۰ تومن+ ۱۱۰ تومن = ۹۶۰

مادربرد خدا بیامرز ۱۰۳۰ ?

این اختلاف قیمت بخاطر چیه؟ مگه اینا چند بار برای گارانتی پول میگیرن از ما؟؟ یه بار سره خرید یه بارم سره تعویض؟؟ اگه سره خرید میگیرن این دیگه چیه؟ اگه سره خرید نمیگیرن پس چرا انقد قیمتا بالاست؟؟

گفتم خوب حساب کنید چقد پول بهم میدید پولو بدید برم از یجا یکی دیگه بخرم

گفت خبر میدیم!

میریم باز منتظر یه گوشه بشینیم!

حتی آواژنگ هم انقد ما رو اذیت نکرد!

لینک به دیدگاه

اینا رسما دزد سرگردنه هستن

بگو اخه تو ه جایگزین نداری چرا قطعه رو میفرستی بازار لامص

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، javadth گفته است :

اینا رسما دزد سرگردنه هستن

بگو اخه تو ه جایگزین نداری چرا قطعه رو میفرستی بازار لامص

بدبختی ما جاییه که "چاره ای نداریم جز اینکه اینا بیان اجناس مارو گارانتی کنن!!"

این سری زنگ بزنن دقیقا بهشون اینکه چند بار قراره پول گارانتی رو بگیرید متذکر میشم ببینم مشکلشون دقیقا چیه بریم مشکلاتمون رو باهم یه گوشه با دعوا حل کنیم! آخر هفته هم میرم تهران، تا اون موقع تکلیف مارو روشن نکرده باشن میرم لول بعد!

لینک به دیدگاه

بدبختی ما جاییه که "چاره ای نداریم جز اینکه اینا بیان اجناس مارو گارانتی کنن!!"

این سری زنگ بزنن دقیقا بهشون اینکه چند بار قراره پول گارانتی رو بگیرید متذکر میشم ببینم مشکلشون دقیقا چیه بریم مشکلاتمون رو باهم یه گوشه با دعوا حل کنیم! آخر هفته هم میرم تهران، تا اون موقع تکلیف مارو روشن نکرده باشن میرم لول بعد!

زنگی نیستش باید بیای

من الان اینجام

گفتن بشین انبار رو چک کنیم

کسیم تو انبار نیستش انگار فقط علافیه

کاسبی راه انداختن میخرن و میفروشن

ولی حضوری بیا

چون الان به طرف توپیدم

گفت دو تا مدل جایگزین داریم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

خوب امروز از سازگار زنگ زدن گفتن این مادربرد رو نداریم

بجاش رنجر بهت میدیم با ۱۱۰ تومن ?

عمو رنجر ۸۵۰ تومن+ ۱۱۰ تومن = ۹۶۰

مادربرد خدا بیامرز ۱۰۳۰ ?

این اختلاف قیمت بخاطر چیه؟ مگه اینا چند بار برای گارانتی پول میگیرن از ما؟؟ یه بار سره خرید یه بارم سره تعویض؟؟ اگه سره خرید میگیرن این دیگه چیه؟ اگه سره خرید نمیگیرن پس چرا انقد قیمتا بالاست؟؟

گفتم خوب حساب کنید چقد پول بهم میدید پولو بدید برم از یجا یکی دیگه بخرم

گفت خبر میدیم!

میریم باز منتظر یه گوشه بشینیم!

حتی آواژنگ هم انقد ما رو اذیت نکرد!

اگر فاکتور فرستاده‌باشی باید معادلش بهت بدن. فاکتور معتبر که قیمت ۱۰۳۰ ثبت شده باشه، براشون فرستاده‌ای؟

این جور جاها باید چانه بزنی و معمولا کوتاه می‌آن.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

اگر فاکتور فرستاده‌باشی باید معادلش بهت بدن. فاکتور معتبر که قیمت ۱۰۳۰ ثبت شده باشه، براشون فرستاده‌ای؟

این جور جاها باید چانه بزنی و معمولا کوتاه می‌آن.

بله به یکی از دوستان گفتم یه فاکتور برای یه ماه پیش مجدد بزنه با قیمت براشون فرستادم!

آیا احتمال داره بتونم پول ازشون بگیرم یا بهتره که مادربرد با این هزینه رو ازشون بگیرم بعد مادربرد پیشنهادی خودشون رو بفروشم بعد برم برای خودم یکی دیگه بخرم؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، javadth گفته است :

زنگی نیستش باید بیای

من الان اینجام

گفتن بشین انبار رو چک کنیم

کسیم تو انبار نیستش انگار فقط علافیه

کاسبی راه انداختن میخرن و میفروشن

ولی حضوری بیا

چون الان به طرف توپیدم

گفت دو تا مدل جایگزین داریم

خوب پس جواب میده!

میام یه هفته تهران مستقر میشم ببینم چیکار میکنن! گندشو درآوردن دیگه این گارانتیا خداوکیلی این چه وضعیه راه انداختن؟ فکر میکردم از آواژنک بدتر نیستش ولی خوب ظاهرا در یک رده گارانتی سازگار هم مشخص شد!

حالا تا آخر هفته بهشون فرصت میدم ببینم چیکار قراره بکنن!

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

خوب پس جواب میده!
میام یه هفته تهران مستقر میشم ببینم چیکار میکنن! گندشو درآوردن دیگه این گارانتیا خداوکیلی این چه وضعیه راه انداختن؟ فکر میکردم از آواژنک بدتر نیستش ولی خوب ظاهرا در یک رده گارانتی سازگار هم مشخص شد!
حالا تا آخر هفته بهشون فرصت میدم ببینم چیکار قراره بکنن!

با داد و بیداد قضیه من حل شد
حضوری برو قضیه رو توضیح بده
گارانتی موظفه قطعه بالاتر تحویل بده یا رایگان یا مابه التفاوت
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، javadth گفته است :

با داد و بیداد قضیه من حل شد
حضوری برو قضیه رو توضیح بده
گارانتی موظفه قطعه بالاتر تحویل بده یا رایگان یا مابه التفاوت

عیول حاجی! این امتداد سازگار که گفتید همین سازگاره؟ (مثل آونگ و آواژنگ که دوتا گارانتی جدا از همن که نیست؟ ?)

آدرس جایی که رفتید رو مرحمت میکنید؟

فکر میکنم یکم قضیه برا من دشوار تر باشه چون از گرگان فرستادم تا برم توضیح بدم باید دو ساعتم توضیح بدم که من فلانیم از فلان جا فرستادم فلان بود!

لینک به دیدگاه

عیول حاجی! این امتداد سازگار که گفتید همین سازگاره؟ (مثل آونگ و آواژنگ که دوتا گارانتی جدا از همن که نیست؟ )
آدرس جایی که رفتید رو مرحمت میکنید؟
فکر میکنم یکم قضیه برا من دشوار تر باشه چون از گرگان فرستادم تا برم توضیح بدم باید دو ساعتم توضیح بدم که من فلانیم از فلان جا فرستادم فلان بود!

sazgar.com

خودت ببر قطعه رو بزار ۱۰ روز بگذره بعد حضوری برو و مسئله رو بگو

بهتره فک کنن قطعه رو از تهران خریدی
لینک به دیدگاه

عزيز هيچ كالايى يك هفته اى از گارانتى نمياد من تا الان قطعاتى كه برام شركتهاى مختلف فرستادم و تعويض كردن از پاور ، بورد و گرافيك بوده و... زير يك ماه نشده كه تحويل بدن شما بخوان يك هفته اى بهت تحويل بدن كلاهتو بايد بندازى هوا سواحل كاليفرنيا كه زندگى نميكنى...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، eddy گفته است :

عزيز هيچ كالايى يك هفته اى از گارانتى نمياد من تا الان قطعاتى كه برام شركتهاى مختلف فرستادم و تعويض كردن از پاور ، بورد و گرافيك بوده و... زير يك ماه نشده كه تحويل بدن شما بخوان يك هفته اى بهت تحويل بدن كلاهتو بايد بندازى هوا سواحل كاليفرنيا كه زندگى نميكنى...

رفتم گارانتی ترسند کمتر از ۵ مین

دوستان کارت گرافیک بردن طلایی ایستا زیر ۱۰ مین

گارانتی پتریوت برا فلش ۵ روزه

آواژنگ برا لپ تاپ دو هفته سری بعدیش سه روز!

اینا مثال های خودم بود قطعا برای بقیه دوستان هم بود

لینک به دیدگاه

در کالیفرنیا قطعه ها تا ۶۰ روز برگشت پزیرن
حتی مواد غذایی
اگه اسیب نزده باشی میتونی پس بدی پولت رو بگیری
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

بله به یکی از دوستان گفتم یه فاکتور برای یه ماه پیش مجدد بزنه با قیمت براشون فرستادم!

آیا احتمال داره بتونم پول ازشون بگیرم یا بهتره که مادربرد با این هزینه رو ازشون بگیرم بعد مادربرد پیشنهادی خودشون رو بفروشم بعد برم برای خودم یکی دیگه بخرم؟

اگر برای جایگزین به توافق نرسید معمولا وجهش رو با کم و زیاد پرداخت می کنند. بستگی به خودت داره که قطعه بخوای یا پول.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ما که دو بار رفتیم آواژنگ 

دفعه اول قطعه تعمیری بهم دادند

دفعه دوم هم تکلیفش مشخص نیست بعد ۴ هفته. میگن قطعه جایگزین نداریم.

پشت تلفن همچین قشنگ آدم رو سرکار میزان که نگو.

لینک به دیدگاه

ما که دو بار رفتیم آواژنگ 
دفعه اول قطعه تعمیری بهم دادند
دفعه دوم هم تکلیفش مشخص نیست بعد ۴ هفته. میگن قطعه جایگزین نداریم.
پشت تلفن همچین قشنگ آدم رو سرکار میزان که نگو.

حضوری برو

قطعه چیه ؟؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...