رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید گوشی

Recommended Posts

سلام

دوستان  750تا 800 چه مدلی رو پیشنهاد میکنید

مدلایی که بیشتر مد نظرمه

Huawei Honor 8 lite

Huawei Honor 6X

Huawei P9 Lite

پی 9 لایت نظرات کاربرای ایرانی رو تو سایت mobile  دیدم خیلیا بعد از اپدیت به اندروید 7 مشکل  مصرف بیشتر باتری رو دارن همچنین گفتن برنامه های در حال اجرا بسته نمیشه

بین هانر  6 ایکس و هانر 8لایت هم بعضیا میگن هانر 6 ایکس بهتره دوربینش  صفحه نمایشش بهتره باتریشم قوی تره از طرفی گفتن 6ایکس  نسبت به 8لایت سایزش بزرگه و تو دست لیز میخوره، اندرویدش هم 6هست .میگن از لحاظ زیبایی هانر خوشگله و اندروید پیش فرض 7 رو داره

موندم کدومو بخرم

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

کسی نظری نداره؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

سلام. نظر من روی گوشی های شیائومی هست. بهتره یه سرچی بزنی تو لیون. نمیگم این مدل هایی که گفتی بدن ولی من باشم اینقدر واسه هواوی هزینه نمیکنم شاید به خاطر تعصبه

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/12, 10:41:33، Vikings گفته است :

کسی نظری نداره؟

انتظارتون از گوشیتون چیه؟

چقدر میخوایید هزینه کنید؟

لینک به دیدگاه

من هم با دوستون موافقم بهتره ی نگاه ب گوشی های شیاومی بندازید ارزش خرید بالای دارند.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

جزو گوشی های جدید و خوبی که بازار اومده گوشی Y7 شرکت هوآوی
نسبت به قیمت مناسبی که داره، واقعا امکاناتش فوق العادس... یک دوربین خوب به همراه  باتری 4000 هزار میلی آمپر... واقعا خوبه

لینک به دیدگاه

به نظر من گوشی Huawei y7  بخرید.

نسبت به قیمتش خیلی امکاناتش خوبه. یک گوشی با باطری بسیار قوی و کلا قدرتمند . در بین گوشی های هم قیمتش یه سر و گردن بالا تره :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/12, 00:22:51، Vikings گفته است :

سلام

دوستان  750تا 800 چه مدلی رو پیشنهاد میکنید

مدلایی که بیشتر مد نظرمه

Huawei Honor 8 lite

Huawei Honor 6X

Huawei P9 Lite

پی 9 لایت نظرات کاربرای ایرانی رو تو سایت mobile  دیدم خیلیا بعد از اپدیت به اندروید 7 مشکل  مصرف بیشتر باتری رو دارن همچنین گفتن برنامه های در حال اجرا بسته نمیشه

بین هانر  6 ایکس و هانر 8لایت هم بعضیا میگن هانر 6 ایکس بهتره دوربینش  صفحه نمایشش بهتره باتریشم قوی تره از طرفی گفتن 6ایکس  نسبت به 8لایت سایزش بزرگه و تو دست لیز میخوره، اندرویدش هم 6هست .میگن از لحاظ زیبایی هانر خوشگله و اندروید پیش فرض 7 رو داره

موندم کدومو بخرم

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_4x-8580.phpاین گزینه بدی نیست 

mi max 2 هم حدود یک میلیون

ولی note4x ارزش خریدش بیشتره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من بازم میگم تو اون رنج قیمت huawei y7 خیلی گوشی خوبیه هم از لحاظ دوربین هم باطری هم شکل ظاهری.. هنگ هم نمیکنه من که خیلی ازش راضیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...