رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم گیمینگ و محاسباتی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان سیستم فعلی من 

intel 6700 

trident z 16 gig 3200 mhz 

z170a

b600wat cooler master

deepcool dukase 2 white 

deep cool captain 120 white 

ssd = samsung 120 gig 

hdd wd 1tb blue 

هستش ک هنوز کارت گرافیک روش نصب نیس وقتی با نرم افزار هایی مثل اتوکد 2017 و نظیرش کار میکنم موس توش پرش داره اما نمیدونم دلیلش چیه ایا ب خاطر نداشتن کارت گرافیکه ؟ ب نظرتون با کارت گرافیک مشکل حل میشه ؟ ؟؟ 

چون من خودم در نظر دارم سیستم رو بفروشم بودجه ام رو برسونم ب9 میلیون و سیستم جدید ببندم ولی خیلی سردرگمم شاید همین کارم رو راه بندازه اما پرش موس و هنگ کردن توی نرم افزار رو ک میبینم اعصابم خورد میشه از طرفی میخوام طراحی دکوراسیون هم یاد بگیرم ک رندر و این چیزا قراره انجام بدم نمیدونم سیستمم کشش داره واسش یا ن ب نظرتو ن کارت گرافیک اضافع کنم ب سیستم ؟ یا سیستم جدید با سوکت جدید ببندم ؟ سرعت خیلییییی برام مهمه 

با بودجه 9 تومن چ سیستمی پیشنهاد میدید ک واسه بازی های با کیفیت 4k مناسب باشه ( بدون مانیتور فقط کیس ) و برای نرم افزار های رندرینگ و طراحی سه بعدی و محاسباتی عالی باشه و اینکه تمام قطعات از لحاظ رنگ و ظاهر باهم مچ باشن 

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

عزیز با موس دیگه هم تست کردید؟!
با پورت های دیگه هم تست کردید؟

بنده موسم با usb2 جلوی پنل پرش داره! هنگ میکنه! ولی بقیه پرت ها اوکی هست.

سیستمی که شما داری خوبه. یه گرافیک 1080ti کنارش بزاری کاملا کافی هست برای خیلی از رندر ها.

لینک به دیدگاه

عیب یابی کن این سیستم جواب اکثر کارهاتو با یک کارت 1080ti  میده شما که میخوای سیستم بخری اول کارتو بخر ببین اگه جواب نداد که فکر نکنم بعد برو سیستم کامل بخر

لینک به دیدگاه

گرافیک 1080ti  که دوستانم گفتن بخر ولی یه توصیه اولا فاندرز نخر دوما ایسوس بهتره

لینک به دیدگاه

اره اینم حرفیه ک 1080ti بخرم ولی از طرفی هم دوس دارم یه سیستم با پردازنده زئون داشته باشم ولی خب نمیدونم سیستم با پردازنده زئون میتونخ جوابگوی بازی باشه یا ن 

دوستان با همه ی پورت ها امتحان کردم ولی پرش و هنگ رو داره تو اتوکد حتی ورژن های پایین تر . موسم ریزر تایپان هستش

میشه بگید چجوری عیب یابیش کنم ؟؟

لینک به دیدگاه

الان فصل امتحانات دانشگاهیمه تا یک ماه دیگه نسخه های کاستوم 1080ti میاد ب بازار ؟ الان هرچی دیدم فاندرز بوده 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...