رفتن به مطلب

اگر شما میلیاردر بودید چه سیستمی می خریدید؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

والا به این نتیجه رسیدم آدما یه خصلتی دارن حرص چیزی رو که ندارن می خورن و وقتی به دستش میارن دیگه جذابیت وقتی که نداشتن رو نداره.

من خودم مدتها تو فکر یه سیستم خیلی خوب بودم و وقتی خریدمش راستش دیدم اصلا ذوق و شوق وقتی که نداشتم رو ندارم بعد یه مدت هم برام عادی شد ردش کردم رفت.

خلاصه دیگه مثل کودکیام ذوق چیزی رو نمی خورم یا خیلی کم ذوق زده میشم 

لینک به دیدگاه

ادم میلیارد تفریحش در دنیای واقعی هست. ما که تونایی  مالی تفریح در دنیای واقعی رو نداریم مجبور به تفریح در دنیای مجازی هستیم. هم خیلی ارزونتره هم بی دغدغه.

اگه این دنیای مجازی نبود افرادی همچون ما برای رهایی از تنش ها و مشکلات باید به کجا پناه میبردیم؟

از نظر روانشناسی دلیل اینکه  افراد، بیشتر وقت خودشون رو در دنیای مجازی میگذرونن اینکه بتونن از تنش های دنیای واقعی دورباشن.

اکثر کسانی که بیشتر وقتشونو در دنیای مجازی میگذرونن ضربه خورده دنیای واقعی هستن و احساس خلاء میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من میلیاردر بودم وقتم رو پای کامپیوتر نمیزاشتم

میرفتم دنیا رو میگشتم

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، i-Farzad گفته است :

ادم میلیارد تفریحش در دنیای واقعی هست. ما که تونایی  مالی تفریح در دنیای واقعی رو نداریم مجبور به تفریح در دنیای مجازی هستیم. هم خیلی ارزونتره هم بی دغدغه.

اگه این دنیای مجازی نبود افرادی همچون ما برای رهایی از تنش ها و مشکلات باید به کجا پناه میبردیم؟

از نظر روانشناسی دلیل اینکه  افراد، بیشتر وقت خودشون رو در دنیای مجازی میگذرونن اینکه بتونن از تنش های دنیای واقعی دورباشن.

اکثر کسانی که بیشتر وقتشونو در دنیای مجازی میگذرونن ضربه خورده دنیای واقعی هستن و احساس خلاء میکنن

درود بر شما دوست عزیز
انصافا تحلیلتون خیلی عالی بود ..
بسیار زیبا .. 
یک سیگار به سبک Matthew McConaughey باید بکشم. 

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

من میلیاردر بودم وقتم رو پای کامپیوتر نمیزاشتم

میرفتم دنیا رو میگشتم

منم موافقم ادم پول داشته باشه بعد  بشینه تو خونه ولی اگر چیزی میخواستم بگیرم خیلی دلم میخواست Hololens  رو تست میکردم به نظرم جذاب ترین چیز تو تکنولوژی فعلا اینه 

لینک به دیدگاه

گرون ترین سی پی یو و گرافیک سه تایی تا خر خره اورکلاک شده با یه سیستم کاستوم لوپ خداااا

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amirbibak0 گفته است :

خدایی با روحیت حال کردم ، ایول . 

اول یکم پول می دادم به استارتر تاپیک که نیاد وقت بچه ها رو اینجوری بگیره بره بازی شو بکنه .

دوم ، کمک می کردم بی کاری از بین بره ،  (می دونم ده میلیادر هم نمی تونن بی کاری رو ریشه کن بکنن ولی می تونن یک قدم مثبت ور دارن )

سوم ، یه لب تاب aorus ,ور می داشتم ، چون خفنه ....

چهارم ، وام بدون سود می دادم به جوانان برای ازدواج .

پنجم ، (فک کنم تا همینجا هم پولم تموم شده )

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، alihoo گفته است :

سلام

واقعا فکر میکنی پولدار ها سیستم میبندن

اینقدر تفریح دارن که به سیستم بستن نمیرسه

سیستم برای ماهاست که پول تفریح بیرون از خونه رو نداریم

ی تفریح معمولی نصفه روزه بیرون از خونه حداقل 100 ت اب میخوره

احسنت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

گل گفتی 

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

بسم الله الرحمن الرحیم

پولشو می ذاشتم بانک ، بعد می رفتم یک سیستم می خریدم به صورت چکی ، هر ماه از پول اون سیستممو آپگرید می کردم.

ولی در کل ، صبر می کردم i9 می بستم

"بسم الله الرحمن الرحیم "

من برم یه لیوان اسید بخورم الان برمیگردم !!!!!

لینک به دیدگاه

بابا طوری عزیزان می گن آدم میلیاردر که انگار ژنتیکشون با آدمای غیر میلیاردر فرق داره. اگه کسی به دنیای گیم علاقه داشته باشه میلیاردر و غیر میلیاردر نداره میره سراغش. فرق میلیاردرها با ما اینه سرگرمی های دیگه هم هست می رن و استفاده می کنن اما اینکه به کل دنیای گیم رو گذاشتن کنار حرف غیر واقعی هست. چون واقعا صنعت گیم لذت بخشه و من خودم میلیاردر هم باشم دنبالش می کنم چون علاقه دارم بهش. اما خوب به لذتهای دیگه زندگی مثل سفر به دور دنیا و ماشین های سوپر اسپورت و مهمانی های مجلل و  و غیره هم پرداخته میشه و از جنبه های دیگه زندگی هم لذت می برم. 

لینک به دیدگاه

قطعا در اولین فرصت از ایران میرفتم

بعد یه سیستم عالی میخردم برای بازی ، ولی هیچ وقت سی پی یو  100000000000000$ دلاری برای بازی نمیگرفتم نهایت یه i5 7600K  ولی گرافیک 2 تا گرون مانیتور جدید ایسوس  240 فریم روی 4k  کنارشون هم PS4 pro و xbox .

سیستم رو هم مود Dota 2 میکردم .

بعدش هم استیم و GOG + بازی های اصلی .

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، saeed110 گفته است :

بابا طوری عزیزان می گن آدم میلیاردر که انگار ژنتیکشون با آدمای غیر میلیاردر فرق داره. اگه کسی به دنیای گیم علاقه داشته باشه میلیاردر و غیر میلیاردر نداره میره سراغش. فرق میلیاردرها با ما اینه سرگرمی های دیگه هم هست می رن و استفاده می کنن اما اینکه به کل دنیای گیم رو گذاشتن کنار حرف غیر واقعی هست. چون واقعا صنعت گیم لذت بخشه و من خودم میلیاردر هم باشم دنبالش می کنم چون علاقه دارم بهش. اما خوب به لذتهای دیگه زندگی مثل سفر به دور دنیا و ماشین های سوپر اسپورت و مهمانی های مجلل و  و غیره هم پرداخته میشه و از جنبه های دیگه زندگی هم لذت می برم. 

موافقم

اگر کسی (چه فقیرش چه پول دارش)

به pc gaming علاقه داشته باشه و فقط موضوع بستن سیستم باشه با 50 میلیون هم سیستم میبندن که با هم تفاوتی نداره

به میلیادرش ربطی نداره

فکر کنم منظور دوستمون این بود که از نظر مالی مسلئه ای نباشه

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، ATER گفته است :

قطعا در اولین فرصت از ایران میرفتم

بعد یه سیستم عالی میخردم برای بازی ، ولی هیچ وقت سی پی یو  100000000000000$ دلاری برای بازی نمیگرفتم نهایت یه i5 7600K  ولی گرافیک 2 تا گرون مانیتور جدید ایسوس  240 فریم روی 4k  کنارشون هم PS4 pro و xbox .

سیستم رو هم مود Dota 2 میکردم ?.

بعدش هم استیم و GOG + بازی های اصلی .

کاری به موضوع تاپیک ندارم ولی 7600k واسه 240 فریم گلوگاه میشه اونم مخصوصا دو تا مانیتور

پیشنهاد من خرید سی پی یو سری اکستریم اینتل هست:)

موفق باشید

ویرایش شده توسط Cantaver
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Cantaver گفته است :

کاری به موضوع تاپیک ندارم ولی 7600k واسه 240 فریم گلوگاه میشه اونم مخصوصا دو تا مانیتور

پیشنهاد من خرید سی پی یو سری اکستریم اینتل هست:)

موفق باشد

توی رزولیشن بالا نیاز به سی پی یو خیلی کم تر از 1080 یا 720 هست

تفاوت یه  i3 و یه i7 توی 4k کم تر از 3% هست.

گرافیک استفاده شده 1080 رفرنس هست.

perfrel_1920_1080.png

perfrel_3840_2160.png

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ATER گفته است :

توی رزولیشن بالا نیاز به سی پی یو خیلی کم تر از 1080 یا 720 هست

تفاوت یه  i3 و یه i7 توی 4k کم تر از 3% هست.

گرافیک استفاده شده 1080 رفرنس هست.

درسته ولی وقتی فریم ریت بالاتر از 60 میره قضیه کاملا فرق میکنه

حتی i7 ها هم بعضی وقتا کم میارن

تا اونجایی که من میدونم اون مانیتور هم فول اچ دیه (هرچند فرق خاصی نمیکنه فول اچ دی یا 4k بودنش)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Cantaver گفته است :

درسته ولی وقتی فریم ریت بالاتر از 60 میره قضیه کاملا فرق میکنه

حتی i7 ها هم بعضی وقتا کم میارن

تا اونجایی که من میدونم اون مانیتور هم فول اچ دیه (هرچند فرق خاصی نمیکنه فول اچ دی یا 4k بودنش)

مانیتور های جدید ایسوس کانتوم (اگر اشتباه نگم اسم رو)  4k 240fps میدن.

البته برای 2 تا  1080ti یه i5 قطعا کم هست.

لینک به دیدگاه

معمولا  آدمای میلیاردر دنبال کنسول هستن با تمام تجهیزات .  اگه گیمربا سلیقه باشه هم دنبال برندای معروف مثل ریزر و مینبردهایی  که بیشترین زیبایی رو داشته باشن جدیدترین مانیتورهای روز دنیا  اگه هم  فقط گیمر باشه یدونه از این کیسهای راگ ایسوز میخره و وسلام 

لینک به دیدگاه

اگر میلیاردر بودم حتی برای تفریح هم  سیستم نمیخریدم یا حتی کنسول..

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

با سلام

والا به شخصه من از سیستمی که دارم بسیار هم راضیم و اگرم میلیاردر میبودم سعی میکردم افراد با ذوقی (که در این فروم بسیار هستند) کمک مالی کنم تا پروژه های خودشون رو انجام بدن و به یه روزی برسیم که حداقل برای یه قوطی حلبی - یه تیکه پلاستیک با چنتا دکمه و یه موس نریم از خارج با قیمتا عجیب غزیب وارد کنیم

باور شخصی من این هست میلیاردر بودن دلیل بر تجملات خنده دار نیست و به اصطلاح من اینجور افراد رو تازه به دوران رسیده میبینم

ارزش هر شخص نه به سیستمیه که داره نه به ماشینیه که داره نه به خونه و نه به ثروتش

قدر هرکس رو علم و معرفت و عدالت خواهی و عدالت طلبیبش مشخص میکنه

و مطمئن باشید هر سیستمی هم دوستان ببندن بهتر از اون پیدا میشه، هر ماشینی بخرید بهترش هم خواهد بود و هرچقدر هم پولدار باشید پولدارتر از شما وجود خواهد داشت

به موقع میبینید یه شخص با یه سیستم 3-4تومنی از یه نفر با سیستم 30 میلیون تومنی شادتره یا یه نفر با یه پراید از یه نفر با لامبورگینی خوشحال تره و همینه که اهمیت داره ;)

ویرایش شده توسط MSF_SE7EN
لینک به دیدگاه

ای بابا چی میشه گفت 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام

والا به شخصه من از سیستمی که دارم بسیار هم راضیم و اگرم میلیاردر میبودم سعی میکردم افراد با ذوقی (که در این فروم بسیار هستند) کمک مالی کنم تا پروژه های خودشون رو انجام بدن و به یه روزی برسیم که حداقل برای یه قوطی حلبی - یه تیکه پلاستیک با چنتا دکمه و یه موس نریم از خارج با قیمتا عجیب غزیب وارد کنیم

باور شخصی من این هست میلیاردر بودن دلیل بر تجملات خنده دار نیست و به اصطلاح من اینجور افراد رو تازه به دوران رسیده میبینم

ارزش هر شخص نه به سیستمیه که داره نه به ماشینیه که داره نه به خونه و نه به ثروتش

قدر هرکس رو علم و معرفت و عدالت خواهی و عدالت طلبیبش مشخص میکنه

و مطمئن باشید هر سیستمی هم دوستان ببندن بهتر از اون پیدا میشه، هر ماشینی بخرید بهترش هم خواهد بود و هرچقدر هم پولدار باشید پولدارتر از شما وجود خواهد داشت

به موقع میبینید یه شخص با یه سیستم 3-4تومنی از یه نفر با سیستم 30 میلیون تومنی شادتره یا یه نفر با یه پراید از یه نفر با لامبورگینی خوشحال تره و همینه که اهمیت داره ;)

خیلی با حرف هات حال کردم حیفم اومد فقط به لایک بسنده کنم .... مررررررررررررسی

لینک به دیدگاه

مادربورد  چیپ x299

سی پی یو i9 

گرافیک 1080ti sli

64گیگ رم gskill rgb

یک مانیتور خمیده از برند    asus 4k

یک هدست واقعیت مجازی htc vive 

دوتا دسته xbox one elite

کیبورد razer ornata

موس razer chroma

و یک شبیه ساز رانندگی صندلی متحرک 

و  سیستم صوتی که داخلش غرق بشی

اقا این هدست واقعیت مجازی htc vive هرکی خریده بگه کارش دارم

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

سعی کن  با همه چیز کنار بیایی...

فرار نکن...

زمــــــــــین به شکل احمقانه ای گـــــرد است!

ویرایش شده توسط ♥♥♥مســـــــــعود♥♥♥
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...