رفتن به مطلب

اگر شما میلیاردر بودید چه سیستمی می خریدید؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

قدر هرکس رو علم و معرفت و عدالت خواهی و عدالت طلبیبش مشخص میکنه

اینا همه شعاره اگه واقعا اینجوری بود جهان زیبا تر از اینی بود که میبینیم 

اگه اینجوری بود جهان رو دست دانشمندا میچرخید نه پولدارایی که با پولشون دانشمندا رو میخرن

من خودم دارم میبینم مردم جلوی اونی دلا و راست میشن که پول بیشتری داره نه اونی که با دانشش همه رو به چالش میکشه

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

اینا همه شعاره اگه واقعا اینجوری بود جهان زیبا تر از اینی بود که میبینیم 

اگه اینجوری بود جهان رو دست دانشمندا میچرخید نه پولدارایی که با پولشون دانشمندا رو میخرن

من خودم دارم میبینم مردم جلوی اونی دلا و راست میشن که پول بیشتری داره نه اونی که با دانشش همه رو به چالش میکشه

بله متاسفانه در جوامع همسطر ما اینجوریه

وگرنه در کشور های دیگه بسیار قدر علم و دانش رو میدونن و طبیعتا باید پیشرفت کنن

و الا من ذکر کردم انقدر افراد با ذوق و استعداد در همین یک فروم (چه برسه به کل ایران) هست که واقعا باید ازشون استفاده بشه اگه بها بدن به جوونای ما باور کنید در تولید خیلی چیز ها میتونیم جلو بزنیم از کشور های دیگه که متاسفانه بها داده نمیشه و به جای اینکارا خیلی قشنگ یک سری تنها جنس رو وارد میکنن و به فکر جیب خودشون هستن طبیعی هست وقتی هیچ نظارتی نباشه

لینک به دیدگاه

بعضی از دوستان با اینکه  میلیاردر شدن باز هم به فکر گلوگاه هستن 

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، MSF_SE7EN گفته است :

با سلام

والا به شخصه من از سیستمی که دارم بسیار هم راضیم و اگرم میلیاردر میبودم سعی میکردم افراد با ذوقی (که در این فروم بسیار هستند) کمک مالی کنم تا پروژه های خودشون رو انجام بدن و به یه روزی برسیم که حداقل برای یه قوطی حلبی - یه تیکه پلاستیک با چنتا دکمه و یه موس نریم از خارج با قیمتا عجیب غزیب وارد کنیم

باور شخصی من این هست میلیاردر بودن دلیل بر تجملات خنده دار نیست و به اصطلاح من اینجور افراد رو تازه به دوران رسیده میبینم

ارزش هر شخص نه به سیستمیه که داره نه به ماشینیه که داره نه به خونه و نه به ثروتش

قدر هرکس رو علم و معرفت و عدالت خواهی و عدالت طلبیبش مشخص میکنه

و مطمئن باشید هر سیستمی هم دوستان ببندن بهتر از اون پیدا میشه، هر ماشینی بخرید بهترش هم خواهد بود و هرچقدر هم پولدار باشید پولدارتر از شما وجود خواهد داشت

به موقع میبینید یه شخص با یه سیستم 3-4تومنی از یه نفر با سیستم 30 میلیون تومنی شادتره یا یه نفر با یه پراید از یه نفر با لامبورگینی خوشحال تره و همینه که اهمیت داره ;)

باریک عزیز باریک عالی بود 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که میگن میلیاردرا وقت ندارن خیلی نشستم فکر کردم اولش دیدم که میلیاردر نیستم دوما که میلیادر وقت نداره بچه میلیاردر که وقت داره

ولی من با این که میلیاردر نیستم به نظرم از خیلی از میلیاردر ها خوش حال ترم

دوستان  من خیلی فکر کردم به نظر تون این بیل گیتس با این پولاش چیکار میکنه؟  البته یه روز از یه میلیارد  پرسیدم چطوریه میلیاردری  گفت هر وقت چیزی میخوای بخری انگار یه کاسه اب از وسط دریا بر میداری 

لینک به دیدگاه

من میرفتم   خارج

و همه چیز های شاخ موجود حال حاضر رو میخریدم مثلا 3 تا مانیتور و4 تا گرافیک و پاور ام ای جی اینا مثلا:x

لینک به دیدگاه

با سلام . 

من اگه همچین موقیتی رو داشتم  اول بهترین سیستم روز رو جمع میکردم واسه خودم .. بعد .........

سعی میکردم به کسایی که  قطعه ای رو دوس دارن بخرن و متاسفانه مثله خیلی از دوستان پولش رو ندارن خودم براشون تهیه میکردم .... 

لینک به دیدگاه

ادم میلیاردر که دنبال سیستم جمع کردن نیست

لینک به دیدگاه

درود

کسی که میلیاردر باشه دنبال اینجور چیزها نیست

و اگه هم باشه میره فروشگاه پول رو می کوبه رو میز میگه بهترین سیستم رو بدین

بعد میاره خونش ، خونش همه که پنجاه تا نگهبان داره و تا اسمان خراش رفته و بسم اله میده به پسرش

انقدر استفاده میکنه تا بسوزه براشون که مهم نیست فردا میره یکی دیگه میخره

ویرایش شده توسط رضا جعفری
لینک به دیدگاه

من اگر میلیاردر بودم ممکن بود بهترین سیستم دنیا رو بخرم اما این استعدادی که در یادگیری و درک سخت افزارکسب کردم شاید هیچ وقت شکوفا نمیشد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

من اگر میلیاردر بودم ممکن بود بهترین سیستم دنیا رو بخرم اما این استعدادی که در یادگیری و درک سخت افزارکسب کردم شاید هیچ وقت شکوفا نمیشد.

موافقم باهات اره درسته من اگه ملیاردر بودم الکی ت تاپیکا نمیچرخیدم اطلاعات بیارم

لینک به دیدگاه

شاید یک i5 و مادربورد و رم متناسب با اون میخریدم ، ولی در حقیقت تفاوت زیادی نمیکرد با وضعیت العانم ، ای کاش همه مشکلات مالی بودن.

لینک به دیدگاه

کاشکی همه مشکلات با پول حل میشد. ولی به من اگه 1 ملیارد بدن , میدمش به رفیقام . حداقل بتونم رفاقت ظاهری رو ازشون داشته باشم.

پ.ن: خواستم یکم احساسی برخورد کنم و خاص باشم

در کل من ذهن پولداری ندارم برای همین باد اورده رو باد میبره. ولی شما از ا ملیاردتون لذت ببرین :x

لینک به دیدگاه

من میلیاردر بودم خفن ترین سیستم رو میبستم یه لحضه صبر کنید.........

حالا خوب که دارم فکر میکنم اگه میلیاردر بودم اصلا سیستم نمیخریدم با اون همه پول اصلا وقتی برام نمیموند فیلم ببینم یا بازی کنم اونقدر کار ها هست که نتونستم انجام بدم و جاها که نتونستم برم اگه میلیاردر میشدم حتما به اونا میرسیدم و تا حالا همینقدر که وقتمون پای سیستم رفته بسه

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، omidsolo گفته است :

دقیقا همین سیستمی که دارم، بدون هیچ تغییری!

یه چند تا عکس از سیستمت بده  ببینیم خب

لینک به دیدگاه

اگر شما میلیاردر بودید چه سیستمی می خریدید؟

جواب اینکه اگر بودم رو نمیدونم ولی به این یکی سوال میتونم جواب بدم

اگر شما میلیاردر می شدید چه سیستمی می خریدید؟

خب همون چیزی که در حد نیازم بود رو تهیه میکردم مطما و نه بیشتر و کمتر

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/12, 11:57:02، Daniel110 گفته است :

تکبیر

حالا دیگه خیلی اصرار می کنید چشم :

مادر برد :             Asus C612 Z10PE - D16 ،                                                                   یک عدد
سی پی یو :                        Intel Core i7 6950x ،                                                                   دو عدد
سی پی یو کولر : XSPC Raystorm Pro Photon D5 AX360                                  یک عدد
گرافیک :                         Asus Strix 1080 ti OC                                                                  چهار تا
رم :                                   GSkill Trident Z                                                                            شانزده تا 16 گیگی (در کل 256)
کیس  :                         CoolerMaster Cosmos II                                                            یک عدد
پاور :                             Corsair AX1500i Titanium                                                      یک عدد
ذخیره سازی :                   Adata Su 800                                                                             دو عدد
مانیتور :                       Asus PG27AQ                                                                                    چهار تا

دو تا CPU و یه کولر؟؟؟

فقط CPU های زئون رو میشه چند تایی نصب کرد.

لینک به دیدگاه

اگه میلیاردر بودم حتما روی استعداد ها سرمایه گذاری میکردم.

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Magneto گفته است :

دو تا CPU و یه کولر؟؟؟

فقط CPU های زئون رو میشه چند تایی نصب کرد.

من دیگه میلیاردرم ، هیچی برام غیر ممکن نیست!;)

حالا که این طور شد یک دونه 6950x می بندم با مین Gigabyte Ultra Gaming

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

من دیگه میلیاردرم ، هیچی برام غیر ممکن نیست!;)

حالا که این طور شد یک دونه 6950x می بندم با مین Gigabyte Ultra Gaming

خوشا به حالت ای میلیارددددر

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/12, 12:29:57، meepo گفته است :

حالا که بحث علمی تخیلی شد!! من استودیو UbiSoft رو می خریدم و سری جدید بازی Assassin's Creed رو مربوط به تاریخ ایران درست می کردم!!

Assassin's Creed: Safavid  Empire :D 

محل بازی هم تبریز که اون زمون پایتخت امپراتوری بود.

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

شاه اسماعیل؟؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mohammadtabrizi گفته است :

خوب به جاش غول خفته Prince of persia!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...