رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز. عزیزان من یک عدد خنک کننده thermalright 120m bw  تهیه کردم.برای i5 4460 . این خنک کنندرو نصب کردم اما دمای cpu  با نرم افزار core temp هر4  هستشو میزنه 30 درجه. خواستم بدونم عادیه تو حالت  عادی بدون هیچ فشاری دماش بره رو 30؟ واگه عادی نیس چه باید بکنم؟ فن رو هم از لیون خریدم. نرم افزارم اگه مشکل داره میشه یه نرم افزار خوبو مطمعن بهم بگید ؟  تو حالت نرمال با این فن لاید دمای هر هسته رو چند باشه؟ ممنون میشم زودتر جواب بدید.

لینک به دیدگاه

دماش که عادی و خوبه و هیچ مشکل خاصی نداره 

نرم افزار دیگه هم msi afterburner اگه درست نوشته باشم

تاپیک رو هم در جای اشتباه ایجاد کردید

ویرایش شده توسط M-yousef
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تاپیک رو تو بازارچه زدید

اینجا برای خرید فروشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز فکر نمیکنم جای نگرانی باشه...

دمای ۳۰ خوبه ، با توجه به اینکه دمای عادی اتاق ۲۵ هست ،دمای ۳۰ برای پردازنده زیاد نیست...

مورد دیگه گردش هوا در کیس هست که اگه چینش فن های کیس اصولی باشه روی دمای قطعات تأثیر قابل توجهی میذاره...

یه مورد دیگه هم اینکه الآن  تابستون هست و دمای سیستم یخورده میره بالاتر...با این وجود بازم دمای سیستم شما در حالت عادی خوبه،بهتره ببینید در حالت Load و کارای سنگین تا چه حد بالا میره تا بشه بهتر نظر داد...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...