رفتن به مطلب

سوال در مورد کنترلر Xbox One فوری

Mahbodq
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من قصد دارم یه کنترلر xbox one بگیرم برای PC 

قیمتش رو چک کردم تو رنج 180 تومن بود 

ولی دو تا سایت هستش که 144 تومن گذاشتن که امکان خرید حضوریم دارن مغازشون تو پاساژ ایرانیان ولیعصر 

میخواستم بدونم این چرا قیمتش کمه؟ مشکلی نداره؟  آیا فرقی میکنه با اونی که دیجیکالا میفروشه؟

آیا معتبرن این سایتا؟

http://www.kalavard.com/product/214042/قیمت-خرید-قیمت-فروش-Xbox-One-Wireless-Controller

http://www.digirooz.com/product/214042/قیمت-خرید-قیمت-فروش-Xbox-One-Wireless-Controller

ویرایش شده توسط Mahbodq
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahbodq گفته است :

سلام دوستان من قصد دارم یه کنترلر xbox one بگیرم برای PC 

قیمتش رو چک کردم تو رنج 180 تومن بود 

ولی دو تا سایت هستش که 144 تومن گذاشتن که امکان خرید حضوریم دارن مغازشون تو داساژ ایرانیان ولیعصر 

میخواستم بدونم این چرا قیمتش کمه؟ مشکلی نداره؟  آیا فرقی میکنه با اونی که دیجیکالا میفروشه؟

این هست با یه سایت دیگه 

https://www.tehrandigi.com/microsoft-xbox-one-wireless-controller?

دوست عزیز دیجیکالا یه سایت گرون فروش چرت هست 

برید همونجا حضوری بخرین تست هم کنید ک خیالتون هم راحت باشه 

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

دوست عزیز دیجیکالا یه سایت گرون فروش چرت هست 

برید همونجا حضوری بخرین تست هم کنید ک خیالتون هم راحت باشه 

آخه قیمت 144 تومن با توجه به اینکه 49 دلار هست این دسته یکم شک برانگیز نیست؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mahbodq گفته است :

آخه قیمت 144 تومن با توجه به اینکه 49 دلار هست این دسته یکم شک برانگیز نیست؟

داداش اینا دسته هایی هست ک از دبی و اینا میاد 

شما برو تست کن شک کردنت دیگه به چیه ؟ :|

قیمت خرید دسته پی اس 4 و ایکس باکس از بندر از این 144 هم کمتره 

ویرایش شده توسط The.13east
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، The.13east گفته است :

داداش اینا دسته هایی هست ک از دبی و اینا میاد 

شما برو تست کن شک کردنت دیگه به چیه ؟ :|

قیمت خرید دسته پی اس 4 و ایکس باکس از بندر از این 144 هم کمتره 

آخه فیکاشونم انقد خوب میزنن نمیشه تشخیص داد ولی مشکل سخت افزاری دارن معمولا

لینک به دیدگاه

اینا سری قدیم هست که بلوتوث نداره! شما همون 180 که قیمت داری درسته بگیر

لینک به دیدگاه

درود

بنده هم وان داشتم و هم وان اس

و با بررسی که بین سایت های معتبر کردم قیمت دیجی اوکی بود

اون دو سایتی که گذاشتین زیاد بنظرم جالب نمیامدن

حالا اگر بخواید حضوری خرید کنید بحث دیگریست و نمیدونم آیا مدل های فیک وارد بازار شده یا خیر

لینک به دیدگاه

یکی از راه هایی که می شه فهمید دسته تقلبی هستش یا نه خوندن دفترچه و بررسی دقیق جعبس. مثلا بلا استثنا بدونید که دسته های 360 سیمداری که توی ایران وارد می شن همه تقلبی و های کپی هستن. چون دفترچه راهنمای همراه دسته غلط املایی زیاد داره و ضمن اینکه توی دفترچه ی دسته می گه که سیم دسته باید 2 تکه باشه که احیانا اگر  دسته رو کشیدید کنسول یا PC کشیده نشن و بی افتن که اصلا دسته هایی که میان همچین چیزی ندارن(شاید 20 تا مغازه کنسول فروش من رفتم این قضیه رو تست کردم اصلا همچین چیزی ندارن). ولی اگه دسته رو وصل کنید توی ویندوز دسته رو به عنوان دسته ی 360  میشناسه و همچیش کار می کنه عین دسته ی اصل اما دارین پول جنس کپی می دید. یه چیز دیگه هم که من فهمیدم دسته های تقلبی یا های کپی از سریال نامبر های تکراری استفاده می کنن و اگه سریال نامبرشون رو سرچ کنید توی نت خیلی ها همین سریال رو وارد کردن از دسته هاشون به عنوان تقلبی(در مورد اون دسته ی 360 سیمدار که اینطور بود)پس حتما با یه گوشی و بسته ی 4G برید برای خرید حضوری. (یه بار کد اسکنر هم روی گوشیتون نصب کنید) PDF دفترچه دسته ی Xbox One رو هم از سایت میکروسافت بگیرید و روی گوشی داشته باشید همراهتون.

اینم اون قسمتی که دسته های 360 سیمدار باید داشته باشن:
d7p2_xb360.jpg

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، majidpotter616 گفته است :

اینا سری قدیم هست که بلوتوث نداره! شما همون 180 که قیمت داری درسته بگیر

مشکلی نیست اگه دسته اصل باشه من با کابل راحت ترم مشکل شارژ و اینام نداره هزینه واسه دانگلم نمیخواد

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، HK888 گفته است :

یکی از راه هایی که می شه فهمید دسته تغلبی هستش یا نه خوندن دفترچه و بررسی دقیق جعبس. مثلا بلا استثنا بدونید که دسته های 360 سیمداری که توی ایران وارد می شن همه تقلبی و های کپی هستن. چون دفترچه راهنمای همراه دسته غلط املایی زیاد داره و ضمن اینکه توی دفترچه ی دسته می گه که سیم دسته باید 2 تکه باشه که احیانا اگر  دسته رو کشیدید کنسول یا PC کشیده نشن و بی افتن که اصلا دسته هایی که میان همچین چیزی ندارن(شاید 20 تا مغازه کنسول فروش من رفتم این قضیه رو تست کردم اصلا همچین چیزی ندارن). ولی اگه دسته رو وصل کنید توی ویندوز دسته رو به عنوان دسته ی 360  میشناسه و همچیش کار می کنه عین دسته ی اصل اما دارین پول جنس کپی می دید. یه چیز دیگه هم که من فهمیدم دسته های تغلبی یا های کپی از سریال نامبر های تکراری استفاده می کنن و اگه سریال نامبرشون رو سرچ کنید توی نت خیلی ها همین سریال رو وارد کردن از دسته هاشون به عنوان تغلبی(در مورد اون دسته ی 360 سیمدار که اینطور بود)پس حتما با یه گوشی و بسته ی 4G برید برای خرید حضوری. (یه بار کد اسکنر هم روی گوشیتون نصب کنید) PDF دفترچه دسته ی Xbox One رو هم از سایت میکروسافت بگیرید و روی گوشی داشته باشید همراهتون.

اینم اون قسمتی که دسته های 360 سیمدار باید داشته باشن:
d7p2_xb360.jpg

خیلی ممنون بابت اطلاعات

در 46 دقیقه قبل، ArminZol گفته است :

درود

بنده هم وان داشتم و هم وان اس

و با بررسی که بین سایت های معتبر کردم قیمت دیجی اوکی بود

اون دو سایتی که گذاشتین زیاد بنظرم جالب نمیامدن

حالا اگر بخواید حضوری خرید کنید بحث دیگریست و نمیدونم آیا مدل های فیک وارد بازار شده یا خیر

ممنون حضوری خرید میکنم جهت اطمینان

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Mahbodq گفته است :

ممنون حضوری خرید میکنم جهت اطمینان

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mahbodq گفته است :

آخه فیکاشونم انقد خوب میزنن نمیشه تشخیص داد ولی مشکل سخت افزاری دارن معمولا

تا جایی که من میدونم مایکروسافت فقط دسته هایی که خودش زده رو میشه به کنسول وان  بصورت بی سیم وصل کرد، راهی نداره برای تقلبی ساختنش! اگر هم تقلبی باشه فقط با سیم اونم تحت شرایطی که رجیستر شده مایکروسافت باشه اون دسته قابل شناسایی برای کنسول خواهد بود!

در 23 دقیقه قبل، Mahbodq گفته است :

مشکلی نیست اگه دسته اصل باشه من با کابل راحت ترم مشکل شارژ و اینام نداره هزینه واسه دانگلم نمیخواد

خوب اگر مادربردتون بیلت این بلوتوث داشته باشه که نفعتونه، مثلا بخواید با لپ تاپ یا گوشی بازی کنید میتونید به راحتی با دسته متصل بشید!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...