رفتن به مطلب

--- فروش کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming WF3X OC 8GB در حد با گارانتی آواژنگ ---

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یکعدد کارت گرافیک GIGABYTE GTX 1080 G1 Gaming WF3X OC 8GB در حد اکبند و بسیار تمیز با گارانتی اصلی آواژنگ برای فروش موجود است.

http://lioncomputer.ir/product/8574/کارت+گرافیک+گیگابایت++1080+جی+وان+گیمینگ/

گرافیک چند روز پیش آگهی کردم و یکی از دوستان در فروم لیون رزرو کرده بودند و بیعانه ای را واریز کرده بودند ولی بنا به دلایل شخصی ایشون کنسل کردند و عملا بیعانه را برگشت دادم و مجددا گرافیک را آگهی میکنم.

گرافیک همان کارتیست که چند روز پیش آگهی شده بود و بسیار تمیز با تمامی متعلقات و جعبه میباشد.

قیمت اکبند گرافیک دوربر 2800 و... میباشد.

قیمت پایه برای فروش 1950 میلیون و فروش فوری 2 میلیون و گام مزایده 20 هزار تومان. ختم تایپک///

خاتمه مزایده -> 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه.

_ارسال گرافیک 16-17 خرداد .

_تخویل حضوری در تهران و برای سایر شهرستانها با تیپاکس مقدور خواهد بود .

photo_2017-05-29_11-42-07.thumb.jpg.ffaf95b795061e1cebb5e396d9bc602c.jpg

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

بیش از 24 ساعته به ایشون مسیج دادم و علیرغم سین شدن مسیجم توسط ایشون و مسیج دوباره ای که  در ادامه خدمتشون دادم که جواب بدن و سین شدن دوباره مسیج دوم ایشون هنوز منت سر بنده نذاشتن و افتخار ندادن که یه کلمه جواب بدن که آدم تکلیفشو بدونه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، Kain گفته است :

بیش از 24 ساعته به ایشون مسیج دادم و علیرغم سین شدن مسیجم توسط ایشون و مسیج دوباره ای که  در ادامه خدمتشون دادم که جواب بدن و سین شدن دوباره مسیج دوم ایشون هنوز منت سر بنده نذاشتن و افتخار ندادن که یه کلمه جواب بدن که آدم تکلیفشو بدونه!!

خوب راه را بیراهه رفتید و جائی برای گله نیست  !

تاپیک یه شرایطی داره که در پست اول کاملا به وضوح بیان شده .

اگر خریدارید پیشنهاد بدید و طبق شرایط ذکر شده در پست اول قطعا پاسخگو خواهند بود !

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1396/03/12, 20:32:27، Kain گفته است :

مسیج دادم خدمتتون

در 4 ساعت قبل، Kain گفته است :

عزیز جان شرایط کارت گرافیک در پست اول کاملا مشخص شده است و نیازی نمیبینم که به دوستانی که دنبال قیمت پائینتر هستند و سئوال های بی ربطی در مورد لوازم کارت گرافیک سلامت کارت گرافیک و... میپرسند پاسخ بدم.

سئوال هایی که شما در پیام خصوصی پرسیدید تماما در پست اول قید شده است  عرض کردم تمامی لوازم کارت گرافیک موجود است و گرافیک در حد اکبند هست پس بنده همانند گفتار خودتون در خصوصی صحبت میکنم و مسخره شما نیستم که بخوام به یک سئوالی که از قبل جوابش را نوشتم مجددا پاسخ بدم و... ( مگر انکه یه تایپک زده بودم و یه قیمت تعیین کرده بودم بدون هیچ توضیح اضافی اونموقع حق داشتید در خصوصی پی ام بدید و در مورد گرافیک سئوال کنید )

اگر کارت گرافیک مشکلدار بود به هیچ وجه اگهی نمیشد و عملا جای گرافیک توی سطل زباله بود نه اگهی و...

در ضمن بنده صاحب اختیار جنس خودم هستم و نیازی نمیبینم با توجه به نوع صحبت های شما جنسی رو به شما بفروشم و هیچ کالائی به شما فروخته نخواهد شد بهتر هست کمی تجربه خرید و فروش خودتون رو زیادتر کنید و...

در 3 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

خوب راه را بیراهه رفتید و جائی برای گله نیست  !

تاپیک یه شرایطی داره که در پست اول کاملا به وضوح بیان شده .

اگر خریدارید پیشنهاد بدید و طبق شرایط ذکر شده در پست اول قطعا پاسخگو خواهند بود !

از توضیحات بهزاد عزیز ممنونم و لطف کردید که در تایپک شرکت کردید. :)

--------------------------------------

کالا به قیمت فوری در فروم پرشین تولز به دوستمون andyou فروخته شد///

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...