رفتن به مطلب

خرید دو سیستم برای رندر و 3dmax

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز
من دوتا سیستم میخواستم یکی برای رندر گیری و یکی هم برای کاربری معمولی 3dmax غیر رندری هست
بودجه هم برای سیستم رندر 5 ت هست فقط کیس البته برای اون سیستم هم 2.5 ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام 

برای رندرینگ فقط دنبال رایزن باش 

ryzen 1700  8 core=1250toman
gigabyte ax370 gaming 5=950t
hard western digital 3T blue 7200=350t
ram=geil evo x  RGB 4*8 3000mhz=2*550 graphic =asus fury x (watercooler) g =1600t

case=deepcool dukase v3 white=200t
power=coolermaster storm 650w =350t

amsung 960 evo 256gig=600t

keyboard+mouse =microsoft designer =350t=blutooth

لطفا بیا تلگرام تا دقیقتر صحبت کنیم  

telegram.me/ramin_rostami_trader

لینک به دیدگاه

درود

رایانه‌ای که برای رندر می‌خوای، فقط برای خروجی گرفتن از پروژه هاست؟ یعنی بنا نیست باهاش پروژه‌ای ساخته یا ویرایش بشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

رایانه‌ای که برای رندر می‌خوای، فقط برای خروجی گرفتن از پروژه هاست؟ یعنی بنا نیست باهاش پروژه‌ای ساخته یا ویرایش بشه؟

تو 3d max  فقط قدرت پردازنده مهمه (رندر) برای همین مکس کارها حمله کردن به رایزن که +190% نسبت به کابیلیک 7700 ( مولتی کور ) قدرتمندتره

رندر یک ساختمون رو با دو هسته  شد دوازده دقیقه

با کابیلیک 7700 شد 6 دقیقه

با رایزن 1700 شد 2.30 دقیقه !!!!

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/13, 16:09:22، carinoweb گفته است :

با سلام و وقت بخیر خدمت شما دوستان عزیز
من دوتا سیستم میخواستم یکی برای رندر گیری و یکی هم برای کاربری معمولی 3dmax غیر رندری هست
بودجه هم برای سیستم رندر 5 ت هست فقط کیس البته برای اون سیستم هم 2.5 ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیر موتور رندرتون چیه cpu محوره یا  gpu محوره  یکی هم اینکه بسته یه موتور رندر سیستم میتونه متفاوت باشه  اگه با پردازنده رندر می خواین اونم تا 5 تومن 

پردازنده رایزن 1700x  به همراه 16گیگ رم و هارد ssd انتخواب عالی هستن  اگر هم گرافیک محور هست موتور رندرتون که باید گرافیک بالاتری برداری

لینک به دیدگاه

سلام،

من هم درخواستی مثل دوستمون دارم با همون بودجه ایشون ( البته بدون هارد و کیبرد و موس)
به نظرتون برای سی.پی.یو خنک کننده مایع بخرم چقدر به هزینه اضافه میشه؟ (چون من الان سی.پی.یو ایی که دارم AMD 8350FX خیلی گرماش زیاده؛ میترسم رایزن هم مثل قبلیا گرماش زیاد باشه و خنک کننده خودش خوب خنک نکنه)

من با اسکچاپ مدل میکنم و با vray رندر میگیرم که سی.پی.یو بیس هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید .

ویرایش شده توسط Sina Mahmoodpoor
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Sina Mahmoodpoor گفته است :

سلام،

من هم درخواستی مثل دوستمون دارم با همون بودجه ایشون ( البته بدون هارد و کیبرد و موس)
به نظرتون برای سی.پی.یو خنک کننده مایع بخرم چقدر به هزینه اضافه میشه؟ (چون من الان سی.پی.یو ایی که دارم AMD 8350FX خیلی گرماش زیاده؛ میترسم رایزن هم مثل قبلیا گرماش زیاد باشه و خنک کننده خودش خوب خنک نکنه)

من با اسکچاپ مدل میکنم و با vray رندر میگیرم که سی.پی.یو بیس هستش.

ممنون میشم راهنمایی کنید .

دوست عزیر معماری 8350مال سری قبل amd هست و بولدوزر هست و تکنولوژی ساخت 28 نانو متری داره ولی سری جدید علاوه بر تغییر معماری رفته سمت 14 نانو که تا دوبرابر عملکرد بهتری داره حالا با قابلیت هسته مجازی شما تو 8350 فقط 8 هسته دارین ولی مصلا 1700 رایزن دارای 8 هسته و 16 رشته سیستم میشناسه نگران گرما اینا هم نباش همین مدل 1700 دارای توان حرارتی 65 وات هست که خیلی هم خنک هست.  مصلا همتای این پردازنده 6900 اینتل باتوان 145 وات قرار داره قیمت رایزن هم  یک سوم اونه. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...