رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید موس a4tech r30

Recommended Posts

یه موس بیسیم گیمینگ میخوام با طراحی v شکل که بشه راحت از رو موس برش داشت.

دیدم مدل r30 bloody چیز جالبی به نظر میاد.

الان دوتا سوال دارم.

باتریش از این قلمیاس یا مخصوص؟ رو خودش داره؟

بعد این که چند ساعت یا چند روز دووم میاره؟

و این که تو جعبش کفی یا همون اسکیت زیر موس اضافه ( مثل مدل x7 747h ) داره یا نه.

اگه تجربه دیگه هم داشتید بگید

لینک به دیدگاه

سلام.

موس خوبیه.

ارگونومیک شبیه دث ادر ریزر هست.

باتری داخلی داره و شارژ میشه توش کابل برای شارژ هست ولی با کابل گوشی های اندروید شارژ میشه.

بستگی به مصرف داره ولی بیس چاری روشن 2.5 روز تا 3 روز دووم میاره. با سیم هم میتونی استفاده کنی. باتریشم 2 3 ساعته فول میشه.

خیر تو جعبش کفی اضافی نداره و نیازم نداره چون جنس کف هاش الومینیوم هست و خراب نمیشه.

یه بدی هم که داره برد بلوتوثش خیلی کمه. باید با استفاده از اکستندری که توشه دانگل رو به موس نزدیک کنی.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

سلام.

موس خوبیه.

ارگونومیک شبیه دث ادر ریزر هست.

باتری داخلی داره و شارژ میشه توش کابل برای شارژ هست ولی با کابل گوشی های اندروید شارژ میشه.

بستگی به مصرف داره ولی بیس چاری روشن 2.5 روز تا 3 روز دووم میاره. با سیم هم میتونی استفاده کنی. باتریشم 2 3 ساعته فول میشه.

خیر تو جعبش کفی اضافی نداره و نیازم نداره چون جنس کف هاش الومینیوم هست و خراب نمیشه.

یه بدی هم که داره برد بلوتوثش خیلی کمه. باید با استفاده از اکستندری که توشه دانگل رو به موس نزدیک کنی.

من 1 متر بیشتر فاصلم نیست.

بعد با همون سیمی که مال شارژه میشه کار هم کرد؟

منظورم اینه که یه سیم رو وصل میکنی که شارژ میکنه و هم زمان با همون سیم که شارژ میکنه موس هم شناسایی میشه درسته؟

2 3 روز خیلی کمه موس هایی که لیون داره اکثرا تا چند ماه دووم میارن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

من 1 متر بیشتر فاصلم نیست.

بعد با همون سیمی که مال شارژه میشه کار هم کرد؟

منظورم اینه که یه سیم رو وصل میکنی که شارژ میکنه و هم زمان با همون سیم که شارژ میکنه موس هم شناسایی میشه درسته؟

2 3 روز خیلی کمه موس هایی که لیون داره اکثرا تا چند ماه دووم میارن

ببین من کنار کیسم مودمه اینجایی که مشخص کردم مودم اسوز n14 اسوز هست.

DSC_0024.thumb.JPG.3edbee0dc079913f8437ec55b7814208.JPG

وقتی دانگل رو به پشت کیس وصل میکنم تیک میزنه و گیر میکنه!

دائم نیست یکی میزنه بعدیش میره 2 دقه دیگه یهو میبینی تو 10 ثانیه 3 بار تیک میزنه!

فک کنم با امواج وای فای میخورن به هم! در کل بی استفادس اون پشت!
وسط درگیری تو دوتا دو اومدم لول بزنم تیک زد کل جریان بازی عوض شد!! :o

بعد دانگل رو جلوی کیس وصل کردم هیچ مشکلی نداشت.

راهش هم اینه که با استفاده از کابل اکستندر داخلش دانگل رو بیاری نزدیک موس. بزاریش جای اون مغزیه که ساخته بودی.

درباره باتری هم اونا نوشتس همش. یه چی مثل گوشی. مینویسه 10 روز استند بای! گوشی قبلیم 1 روز رو رد میکرد اسفند دود میکردم براش! باز خداپدر اپل رو بیامرزه مصرف باتریش شعور داره خیلی بهتره.

همه چی به مصرف خودت بستگی داره. من استفادم جوریه که از 24 ساعت روز این موسه 16 ساعت یه بند داره کار میکنه! حتی وقت نمیکنه بره استندبای! بازم 2 3 روز به نظرم خیلی خوبه.

ولی دوستم همین مدل رو براش خریدم و استفاده میکنه هفته ای یه بار شارژ میکنه.

با سیم هم میتونی استفاده کنی. میزنیش به کیس و عین موس سیم دار 2 ساعت استفاده میکنی و 100 میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...