رفتن به مطلب

خریدار 1070 و 1080 خوش قیمت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود:x

خریدار 1070 و 1080 سالم و گارانتی دار هستم.

تایپیک خودتونه فقط کسی رو تخریب نکیند.

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/8574/کارت+گرافیک+گیگابایت++1080+جی+وان+گیمینگ/

کارکرد قطعه 4 ساعت است. گارانتی آواژنگ. مال یکی از آشنایان که 1080Ti خریدن فردای خریدن این و دیگر استفاده نکردند. قیمت 2200

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

https://www.asus.com/Graphics-Cards/EX-GTX1070-O8G/overview/

کارکرد کمتر از 1 ماه

گارانتی ایران 2 ساله ، 20 ماه مانده

1600 مقطوع

لینک به دیدگاه

سلام، این مورد موجود هست ؛ اگه خواستید در خدمتم ، ترجیحا تلگرام پیام بدید

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا قیمت ها رو عادلانه بزنید.

با 1600 میرم یه 1070 زوتک نو می خرم.

برای خاطر 100 یا 200 تومن کسی گرافیک کارکرده نمی خره.

اگر براتون سخته قیمت آخرتون رو اینجا بگید لطفا تو خصوصی بفرستید تا  به نتیجه برسیم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون تعداد محدود هست و فقط هم لیون داره با همکاری آواژنگ اینکارو میکنه، ضمنا اون جزو ضعیف ترین 1070 ها هست، اصلا در حد کارت من نیست که شما اینطوری میگید، ضمنا کارت ایسوس که گرونترین برند بازار هست بهترین فروش رو داشته، خواهشا یکبار دوتا بنچمارک از اون کارت ببینید بعد بیاید اینطوری صحبت کنید که به کسی بر نخوره

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Captain-Zakhar گفته است :

دوست عزیز اون تعداد محدود هست و فقط هم لیون داره با همکاری آواژنگ اینکارو میکنه، ضمنا اون جزو ضعیف ترین 1070 ها هست، اصلا در حد کارت من نیست که شما اینطوری میگید، ضمنا کارت ایسوس که گرونترین برند بازار هست بهترین فروش رو داشته، خواهشا یکبار دوتا بنچمارک از اون کارت ببینید بعد بیاید اینطوری صحبت کنید که به کسی بر نخوره

اگزوز گرون فروشه ( تو ایران ) من تو کف خریداراشم

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، helboy گفته است :

دوستان لطفا قیمت ها رو عادلانه بزنید.

با 1600 میرم یه 1070 زوتک نو می خرم.

برای خاطر 100 یا 200 تومن کسی گرافیک کارکرده نمی خره.

اگر براتون سخته قیمت آخرتون رو اینجا بگید لطفا تو خصوصی بفرستید تا  به نتیجه برسیم.

سلام 

با نظر ایشون موافق هستم.نه فقط ۱۰۷۰ بلکه خیلی از مدل ها پایین اومده و یا بالارفته مثل ۱۰۶۰ که پایین اومده یا ۴۸۰ که بالا که رفته هیچ اصلا نیست.به نظر بنده باید تابع شرایط بازار بود.بنده مانیتور واسه فروش گذاشته بودم . صد تومن رفته بود رو آکش طرف میخواست به قیمت قبل بخره.مانیتوره ۷۰۰ تومنی رو میگفت ۴۵۰ در صورتی که خودش تو تاپیکش مانیتور قدیمی تر از این و بدون گارانتی تازه با یه خش رو صفحه گفته بود ۵۰۰.این کار اسمش زرنگیه.حالا یا لیون ارزون  زده یا هر سایت دیگه ای .اصولا وقتی خریدار نباشه و یا بخوان جنسارو رد کنن قیمت به واقعیش نزدیک تر میشه.اصل اینه که قیمت دست دوم معقول باشه به قول این دوستمون.در ضمن ایسوس و گیگا تفاوت خاصی با دیگر برندها ندارن فقط مارک شدن.

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، blooder گفته است :

سلام 

با نظر ایشون موافق هستم.نه فقط ۱۰۷۰ بلکه خیلی از مدل ها پایین اومده و یا بالارفته مثل ۱۰۶۰ که پایین اومده یا ۴۸۰ که بالا که رفته هیچ اصلا نیست.به نظر بنده باید تابع شرایط بازار بود.بنده مانیتور واسه فروش گذاشته بودم . صد تومن رفته بود رو آکش طرف میخواست به قیمت قبل بخره.مانیتوره ۷۰۰ تومنی رو میگفت ۴۵۰ در صورتی که خودش تو تاپیکش مانیتور قدیمی تر از این و بدون گارانتی تازه با یه خش رو صفحه گفته بود ۵۰۰.این کار اسمش زرنگیه.حالا یا لیون ارزون  زده یا هر سایت دیگه ای .اصولا وقتی خریدار نباشه و یا بخوان جنسارو رد کنن قیمت به واقعیش نزدیک تر میشه.اصل اینه که قیمت دست دوم معقول باشه به قول این دوستمون.در ضمن ایسوس و گیگا تفاوت خاصی با دیگر برندها ندارن فقط مارک شدن.

خب با این تفاصیر قیمت کارتی که اکش 1960 هست و کمتر از 8 ماه استفاده شده چقدر باید باشه ؟

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SaeedPCM گفته است :

اگزوز گرون فروشه ( تو ایران ) من تو کف خریداراشم

در عين حال يكي اون يكي MSI بهترينن فعلا. MSI كمي ارزون تر.

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/26, 17:11:00، Captain-Zakhar گفته است :

خب با این تفاصیر قیمت کارتی که اکش 1960 هست و کمتر از 8 ماه استفاده شده چقدر باید باشه ؟

دوست عزیز

هرکس هرچقدر خواست گرون بفروشه به نظر من اصلا مهم نیست، همیشه آدم های منصفی هم پیدا میشن که تایپیکشون به ساعت نمیرسه و قطعاتشون فروش میره.

شما صحبت از ایسوس می کنید که خیلی خوب داره می فروشه! اتفاقا من خلافش رو ثابت می کنم. اگر به تاریخچه فروش گرافیک های همین انجمن نگاه بندازید متوجه میشد که گرافیک های کم قیمت ولی با ارزشی مثل msi دو سه برابر سایر برندها بین کاربران معامله شدن و تک و توک چند تا ایسوس معامله شده که این خودش نشانه اینه که آمار فروشش بیشتره.

اگر انجمن رو قبول ندارید از خود لیون و سایر فروشنده ها بپرسید که چقدر آمار فروش MSI از سایر برندها بالاتره.

یه زمانی هم زوتک به دلیل شناسایی بازار و قیمت گذاری مناسب بیشترین فروش رو داشت اما الان قضیه فرق م کنه.

مساله دیگه اینه که من آدم منطقی هستم و به خاطر نهایتا 4 تا فریم و چند تا LED رنگی حاضر نیستم هزینه یه 1080 رو برای یه 1070 بکنم.

ضمنا اگر تو سایت های NEWEGG و AMAZON  رو نگاه کنید متوجه میشید که بازار جهانی و خریداران در تمام کشورها بیشتر از 30 دلار برای چند تا led و چند تا فریم ارزش قائل نیستن. و این مدلها در بهترین مدلشون نهایتا 30 دلار باهم تفاوت دارن نه 200 دلار.

امیدوارم آگاهانه خرید کنیم.

منصفانه بفروشیم.

ویرایش شده توسط helboy
لینک به دیدگاه

دوست عزیز، قیمت کارتهای زوتک موقته! اونم فقط لیون با این قیمت میده، چرا شما مبنای کارت های 1070 رو گذاشتی زوتک و به بقیه میگی گرون ؟ از موقعی که1070 ها اومدن تو بازار Inno3D  هم در حد MSI ارزون بود، پس ربطی به RGB و ... نداره!¬¬ 
امار فروش دست دو  هم که ربطی به آک نداره! مثل اینه که منم بگم نگاه به تاپیک عکس های سیستم اعضا کنید! O.o

با قیمت آک کارت 1070 ایسوس نمیشه کارت 1080 دست دو بقول شما MSI  و Zotec  خرید

اون آمار بازار جهانی رو نمیدونم از کجا اومد :D

ضمنا من که الان گذاشتم 1600 ملتی به خودشون جرات میدن و قیمت زیر 1300 میدن، اگه  بذارم 1500 که فکر میکنن با شلغم طرف هستن، راستی اون زوتک 1070 لیون هم تموم شده

شما که به معاملات دست دوم فروم اشنا هستی لطف کن یه نگاه به سابقه قیمت های فروش من هم کنید،چه اصراری داری که به بقیه بگی گرون فروش ؟

امیدوارم منطقی برخورد کنیم.

در اخر هم برای اینکه تاپیکت به انحراف نره توصیه میکنم اگه هنوز مطلبی مونده پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

من بحثم کلی بود و مورد بحثم شخص شما نبود امیدوارم دلگیر نباشید.

اما چند مورد گفتید که اگر در خصوصی می گفتد جوابتون رو اونجا می دادم اما تو یه  تایپیک گفتید منم جوابتون رو همینجا میگم.

در 6 ساعت قبل، Captain-Zakhar گفته است :

امار فروش دست دو  هم که ربطی به آک نداره! مثل اینه که منم بگم نگاه به تاپیک عکس های سیستم اعضا کنید! O.o

آمار فروش دست دوم دقیقا به قیمت آک ربط داره چیزهایی بیشتر خرید و فروش می شن که در توان خرید عموم باشن نه یک گروه خاص. دیگه از این واضح تر نمیشه گفت .

با قیمت آک کارت 1070 ایسوس نمیشه کارت 1080 دست دو بقول شما MSI  و Zotec  خرید

برای اینکه بحث قیمت آک 1070 ایسوس و 1080 بقیه برندها روشن بشه روشن بشه:

لینک 1070 ایسوس     قیمت 2210

لینک 1080 زوتک     قیمت   2299   

MSI 1080               قیمت    2380

اون آمار بازار جهانی رو نمیدونم از کجا اومد :D

شما اگر یه مطالعه کوچیک می کردید و سایت های فروش اینترنتی جهانی رو می دید متوجه می شدید که این آمارها از کجا میاد.

ضمنا من که الان گذاشتم 1600 ملتی به خودشون جرات میدن و قیمت زیر 1300 میدن، اگه  بذارم 1500 که فکر میکنن با شلغم طرف هستن، راستی اون زوتک 1070 لیون هم تموم شده

اونکه یکی می خواد بزخری کنه من با اون کاری ندارم. شما هم می تونی اون پیشنهادات رو نادیده بگیری همیشه کسایی هستن که می خوان یه چیز مفت گیر بیارن و پیشنهاداتشون هم همیشه از روی غرض هست.

به شخصه شنیدم کسایی هستن که چند نفری می ریزن تو تایپیک یه نفر و اینقدر بحث روانی میندازن طرف مجبور میشه 200 یا 300 زیر قیمت واقعی بده. اونها رو می سپارم به خدا و مطمئنم خیرش رو نمی بینم.

شما که به معاملات دست دوم فروم اشنا هستی لطف کن یه نگاه به سابقه قیمت های فروش من هم کنید،چه اصراری داری که به بقیه بگی گرون فروش ؟

بنده اصلا به شما نگفتم گرون فروش اصلا من شما رو مخاطب قرار ندادم این خود شما بودید که در تایپیک این مساله رو متوجه خودتون دونستید و مسائلی رو مطرح کردید. ضمنا این تایپیک منه و من شخص خاصی رو مخاطب قرار ندادم و نظرم کلی بود.

مقایسه  با خودتون من حرفهام رو واضح و روشن بیان کردم اما در آخر کسی که خوابیده باشه با یه تلنگر بیدار میشه اما کسی که خودش رو به خواب بزنه نمیشه بیدار کرد.

آگاهانه خرید کنیم.

منصفانه بفروشیم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، helboy گفته است :

من بحثم کلی بود و مورد بحثم شخص شما نبود امیدوارم دلگیر نباشید.

اما چند مورد گفتید که اگر در خصوصی می گفتد جوابتون رو اونجا می دادم اما تو یه  تایپیک گفتید منم جوابتون رو همینجا میگم.

آمار فروش دست دوم دقیقا به قیمت آک ربط داره چیزهایی بیشتر خرید و فروش می شن که در توان خرید عموم باشن نه یک گروه خاص. دیگه از این واضح تر نمیشه گفت .

برای اینکه بحث قیمت آک 1070 ایسوس و 1080 بقیه برندها روشن بشه روشن بشه:

لینک 1070 ایسوس     قیمت 2210

لینک 1080 زوتک     قیمت   2299   

MSI 1080               قیمت    2380

شما اگر یه مطالعه کوچیک می کردید و سایت های فروش اینترنتی جهانی رو می دید متوجه می شدید که این آمارها از کجا میاد.

اونکه یکی می خواد بزخری کنه من با اون کاری ندارم. شما هم می تونی اون پیشنهادات رو نادیده بگیری همیشه کسایی هستن که می خوان یه چیز مفت گیر بیارن و پیشنهاداتشون هم همیشه از روی غرض هست.

به شخصه شنیدم کسایی هستن که چند نفری می ریزن تو تایپیک یه نفر و اینقدر بحث روانی میندازن طرف مجبور میشه 200 یا 300 زیر قیمت واقعی بده. اونها رو می سپارم به خدا و مطمئنم خیرش رو نمی بینم.

بنده اصلا به شما نگفتم گرون فروش اصلا من شما رو مخاطب قرار ندادم این خود شما بودید که در تایپیک این مساله رو متوجه خودتون دونستید و مسائلی رو مطرح کردید. ضمنا این تایپیک منه و من شخص خاصی رو مخاطب قرار ندادم و نظرم کلی بود.

مقایسه  با خودتون من حرفهام رو واضح و روشن بیان کردم اما در آخر کسی که خوابیده باشه با یه تلنگر بیدار میشه اما کسی که خودش رو به خواب بزنه نمیشه بیدار کرد.

آگاهانه خرید کنیم.

منصفانه بفروشیم.

سلام

اگه مجددا به پست هاتون دقت کنید تو اولین پست بعد از پست من راجب قیمت من اشاره کردید بعدش هم که پست های من رو نقل و قول کردید، اگه من بد متوجه شدم عذر میخوام و صرفا بخاطر دفاع از خودم اینجا گفتم

بازم میگم اینکه اگه چیزی فروشش زیاده ربطی به امار خرید دست دومش نداره، با هیچ منطقی جور در نمیاد، و این برداشت شما هست

من دیشب که اریا رو چک کردم کارت ایسوس رو زده بود  2100 و  MSI  رو زده 2430 ، زوتک هم فقط لیون داره که فعلا قیمتش موقت هست

در مورد امار هم منظورم این بود که با اینکه اینم یه حدس و گمان هست اما بازم متوجه ربطش به موضوع نشدم

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/26, 15:09:40، Captain-Zakhar گفته است :

موجودی لیون که تموم شده.

اما Zotac AMP جزو بهترین کارت های 1070ه و AMP Extreme تقریبا High-End یعنی با سه چهار تا کارت دیگه سر بهترین بودن در رقابته یکی تو این گیم یکی تو اون گیم. این اظهار نظر شما واقعا بنده رو به فکر فرو برد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...