رفتن به مطلب

سواال!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان دو سه روز پیش پدرم یه سیستم سفارش داده برا اسمبل ببینید خوب در میاد:

CPU:R7 3.9GHZ

VGA:RADEON RX460 4GB

RAM;8GB

HARD:1TB

متاسفانه از مادربورد خبری ندارم

جواب بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سی پی یوR7 منظور Ryzen هست؟ مدل دقیق ش چی هست؟ یعنی روی چه سوکت ی هست؟

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

سوکت رایزن هست و سی پی یو بیشتر به درد رندر میخوره . برای بازی هم با این گرافیک در حد متوسط رو به بالا در فول اچدی جوابگو خواهد بود 

لینک به دیدگاه

بستگی به کارکرد سیستم داره. برای رندر سیستم تقریبا خوبی هست.
برای بازی در رزولوشن فول اچ دی و با تلفیقی از تنظیمات Medium و گاها شاید High می تونید بازی بکنید

ویرایش شده توسط meepo
لینک به دیدگاه

از پروفایلت معلومه گیمری 

کاش پدر قبل از سفارش مشاوره میگرفتن همینجا 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز البته سی پی یو مشکلی نداره ایکاش گرافیک بهتری سفارش میدادید به نظرم اگه بودجه دارید گرافیک رو باز نکنید و بصورت پلمپ بفروشید و یه گرافیک بهتر بگیرید 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، MH_MK گفته است :

سلام دوستان دو سه روز پیش پدرم یه سیستم سفارش داده برا اسمبل ببینید خوب در میاد:

RAM;8GB

جواب بدین ممنون میشم

اگه مورد استفاده فقط گیمه حتما اینتل بگیرید میتونید یه 7600 بگیرید با یه گرافیک بهتر

لینک به دیدگاه

RAM;8GB

جواب بدین ممنون میشم

O.o

رم 16 بهتر بود عزیز چه عجب پدر رفتن خودت کجا بودی

ویرایش شده توسط mohigh
لینک به دیدگاه

برای رندر چیز خوبیه، گرافیک رو بالاتر بردارید ضرری نمیکنید!

رم هم فعلا برای هرکاری مناسبه ولی تا سال آینده احتمالا برای بازی کم بیاد!

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، M.z.D گفته است :

اگه مورد استفاده فقط گیمه حتما اینتل بگیرید میتونید یه 7600 بگیرید با یه گرافیک بهتر

البته دوست عزیز با تمام احترام 

سی پی یو جواب میده خیلی از دوستان با سی پی یو های نسل های قبل تر هم بازی میکنن مشکلی هم ندارن 

باید اول دید چه مدلی از رایزن هست و اینکه با تعویض سی پی یو باید مادربورد هم تعویض بشه اینطوری فقط رم ها نیازی به تعویض ندارن 

به نظر من رایزن برای بازی هم مشکلی نداره البته باید دید چه مدلی از این سی پی یو هست 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، nima19 گفته است :

البته دوست عزیز با تمام احترام 

سی پی یو جواب میده خیلی از دوستان با سی پی یو های نسل های قبل تر هم بازی میکنن مشکلی هم ندارن 

باید اول دید چه مدلی از رایزن هست و اینکه با تعویض سی پی یو باید مادربورد هم تعویض بشه اینطوری فقط رم ها نیازی به تعویض ندارن 

به نظر من رایزن برای بازی هم مشکلی نداره البته باید دید چه مدلی از این سی پی یو هست 

دوست گرامی قید کردم اگر مورد استفاده فقط گیمه  اینتل بهتره... ایشون نوشتن r7 برداشتم 1700 یا 1700x بود... هر چند فرکانسی که گفتن فرکانس دیفالت این دو پردازنده نیست با این حال فرض رو  اون دو مورد گذاشتم ( مثل بقیه دوستان که جواب دادن) برای همین گفتم 7600 بگیرن بقیه پول رو هزینه کارت بهتر کنن

لینک به دیدگاه

پدرم به من اعتماد نداره اخه 6 سال پیش همین دوستش یه کامپیوتر بازم با پردازنده AMD برامون اسمبل کرد که تاالان داره کار میکنه.به دوست بابام گفتم که ما میتونیم بیشتر هزینه کنیم برامون یه پردازنده 8 هسته ای core I7 4770 بگیره ولی بنظر اون AMD بهتره.منم زیاد اطلاعات ندارم.درمورد کارت گرافیک هم نمیخواستم اینتل بگیرم چون AMD مقرون به صرفه تره

میترسم چیز خوبی از اب در نیاد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MH_MK گفته است :

پدرم به من اعتماد نداره اخه 6 سال پیش همین دوستش یه کامپیوتر بازم با پردازنده AMD برامون اسمبل کرد که تاالان داره کار میکنه.به دوست بابام گفتم که ما میتونیم بیشتر هزینه کنیم برامون یه پردازنده 8 هسته ای core I7 4770 بگیره ولی بنظر اون AMD بهتره.منم زیاد اطلاعات ندارم.درمورد کارت گرافیک هم نمیخواستم اینتل بگیرم چون AMD مقرون به صرفه تره

میترسم چیز خوبی از اب در نیاد.

دوست عزیز مشخص کنید بودجتون چقدره؟ و مورد استفاده سیستم در چه زمینه ایه... اینجوری بهتر میشه راهنمایی کرد...

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، MH_MK گفته است :

اخرش دیگه 2,5میلیون

سلام دوست عزیز دونیم برای چه قطعاتی

لینک به دیدگاه

کلی بدون کیس.ینی اگه خودمون کیسو داشته باشیم فقط برای قطعات داخل بجز پاور و سی دی رام

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...