رفتن به مطلب

فروش پروفایل ios 11

Recommended Posts

سلام خدمت شما

حتما اطلاع دارید که دیشب اپل ios 11 معرفی کرد

و سایت های ایرانی هم 25 تومن یا 20 برای فروش قرار دادن و سایت های خارجی 6 دلار یا 5 دلار

پروفایلو منم دارم میفروشم 10 تومن توسط خودتون نصب میشه دیگه نیازی کد گوشیتونو به کسی هم بدین.

بعدش گوشی رستارت میشه و از منوی تنظیمات میتونید اپدیت کنید.

تضمینی هست خودمم نصب کردم و سالمه بدون شک

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • با آیفون و آیپد به این لینک بروید، اطمینان داشته باشید که این لینک را در مرورگر سافاری باز کنید.
  • شما به صورت خودکار برای نصب پروفایل «iOS Beta Software Profile» هدایت می‌شوید.
  • پس از نصب آیفون یا آیپد نیاز به ریبوت دارد.
  • پس از بوت دستگاه به تنظیمات بروید: Settings-> General -> Software update
  • در مسیر گفته شده و اکنون باید iOS 11 developer beta برای شما نمایان شده باشد که قابل دریافت است.
  • اگر این آپدیت نمایش داده نمی‌شود کمی صبر کنید، اگر باز هم نشد یک بار دیوایس را ریبوت نمائید؛ پس از راه اندازی مجدد اولین بتای iOS 11 قابل دریافت است.
  • پس از آنکه iOS 11 Beta از طریق OTA دریافت شد، در ادامه iOS مانند هر زمان دیگری نصب می‌شود.
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Shayanrezaee گفته است :
  • با آیفون و آیپد به این لینک بروید، اطمینان داشته باشید که این لینک را در مرورگر سافاری باز کنید.
  • شما به صورت خودکار برای نصب پروفایل «iOS Beta Software Profile» هدایت می‌شوید.
  • پس از نصب آیفون یا آیپد نیاز به ریبوت دارد.
  • پس از بوت دستگاه به تنظیمات بروید: Settings-> General -> Software update
  • در مسیر گفته شده و اکنون باید iOS 11 developer beta برای شما نمایان شده باشد که قابل دریافت است.
  • اگر این آپدیت نمایش داده نمی‌شود کمی صبر کنید، اگر باز هم نشد یک بار دیوایس را ریبوت نمائید؛ پس از راه اندازی مجدد اولین بتای iOS 11 قابل دریافت است.
  • پس از آنکه iOS 11 Beta از طریق OTA دریافت شد، در ادامه iOS مانند هر زمان دیگری نصب می‌شود.

بله درسته الان اینجوری میشه اما یکی دوروز اولی که اومده بود پروفایلی مثل این نداشت و پول میخواست حتی برای خود من . 

تاپیک بسته میشه.

ویرایش شده توسط »HGM«
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...