رفتن به مطلب

تشکر از تمامیه کاربرها و اساتید

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

هدف از ایجا این تاپیک این بود که واقعا خواستم از همتون تشکری کرده باشم . چون واقعا مطالبی که توی این فروم گذاشته میشه خیلی به درد خودم و کلی از بچه های دیگه خورده .

به طور مثال یه روز یکی از دوستان بهم زنگ زد ( از همین پاساژ ایران ) گفت سعید من میخوام یه سری اطلاعات در مورد کارتهای گرافیک و CPu و در کل قطعات به دست بیارم و من ادرس فروم رو دادم . بعد از چند هفته زنگ زد گفتش واقعا ممنون . این بچه های فروم واقعا کارشون درسته (. البته این رو خودم میدونستم ) .

ولی اینو میگم که هر وقت خودم یه سری اطلاعات میخواستم در مورد بنچ مارک قطعات از سایتهای مختلف استفاده میکردم ولی الان میبینم که بچه زحمت کشیدن و اطلاعات کاملی رو گذاشتن .

من از همه شماها به خصوص دوست خوبم mr pc ( البته خیلی از دوستان هستند مثل yemojud , iriali , i-man و خیلی از دوستان دیگه که دونه دونه بگم تا صبح طول میکشه .

در کل ارزوی موفقیت برای همتون دارم و در سایت جدید ( تا اوایل خرداد راه میافته) مسابقات خیلی زیادی داریم و برای همتون امیدواارم که جبران کنم .

موفق وپیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...