رفتن به مطلب

مشکل با مانیتور lg 22mp 48

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، خسته نباشید

من حدودا سه چهار مااه پیش سیستم و مانیتورم رو عوض کردم و مانیتورم lg 22mp 48 هستش بعد تا حدود یکی دو ماه پیش یه مشکلی پیدا کردم اونم اینکه بعضی وقتا که میام تو ویندوز یا میرم تو یه بازی ، یه سری خطوط افقی سفید میفتن تو تصویر و انگار تصویر نویز داره و حتما باید مانیتور رو خاموش روشن کنم تا برطرف بشن ، و اینکه یه مشکلیم داشتم همون اول که مانیتور رو خریدم تصویر بالا نمیومد و باید حتما  همراه با کابل hdmi که به پشت مانیتور و گرافیک وصل میشه ، کابل vga رو هم به پشت مانیتور و سوکت مادربرد وصل کنم تا تصویر بگیرم و به تنهایی تصویر ندارم ، حالا کسی میدونه چرا اینجوریه و اون خطوط سفید چی هستن ؟ ( تو تصویر بهتر معلوم میشه) .

ممنون

photo_2017-06-08_02-02-15.jpg

photo_2017-06-08_02-02-25.jpg

لینک به دیدگاه

درود

ایراد از پنله و اگر گارانتی داره ببر برای گارانتی.

لینک به دیدگاه

من میگم با یه دیوایس دیگه از طریق hdmi  تست بزنه شاید مشکل از گرافیک باشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hnplay گفته است :

من میگم با یه دیوایس دیگه از طریق hdmi  تست بزنه شاید مشکل از گرافیک باشه

درود

به نظرم احتمالش خیلی کمه از گرافیک باشه. چند مورد که چنین مشکلی در تصویر دیده‌ام همه از پنل نمایشگر بوده.

البته برای احتیاط  و اطمینان نمایشگر باید به یک رایانه‌ی دیگه هم وصل بشه.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

ایراد از پنله و اگر گارانتی داره ببر برای گارانتی.

ممنون بابت راهنمایی

متاسفانه گارانتی نداره ، راهی نداره که مطمئن بشم مشکل مال دقیقا کجاست ؟ ( زمانی که تصویر اینجوری میشه مانیتور رو خاموش روشن کنم تصویر درست میشه)  و در مورد سوال دومم که برای گرفتن تصویر باید حتما  همراه با کابل hdmi که به پشت مانیتور و گرافیک وصل میشه ، کابل vga رو هم به پشت مانیتور و سوکت مادربرد وصل کنم ، نظری ندارید؟

ویرایش شده توسط mohammad.m
لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mohammad.m گفته است :

ممنون بابت راهنمایی

متاسفانه گارانتی نداره ، راهی نداره که مطمئن بشم مشکل مال دقیقا کجاست ؟ ( زمانی که تصویر اینجوری میشه مانیتور رو خاموش روشن کنم تصویر درست میشه)  و در مورد سوال دومم که برای گرفتن تصویر باید حتما  همراه با کابل hdmi که به پشت مانیتور و گرافیک وصل میشه ، کابل vga رو هم به پشت مانیتور و سوکت مادربرد وصل کنم ، نظری ندارید؟

خواهش می کنم، با توجه به اینکه احتمال کمی هست که مشکل از کارت گرافیک باشه راه مطمئنش اینه که به خروجی تصویر مادربورد در صورت وجود یا یک کارت گرافیک یا رایانه ی دیگر وصل کنی. من با 23 اینچی الجی مشکل مشابهی از نظر اختلال تصویر داشتم که با 70 هزار تومان درست شد و به گفته ی تعمیرکار از پنل بود. چند مورد اختلال تصویر در نمایشگرهای دیگر هم دیده ام که به ایراد پنل ربط داشته. معمولا نمایندگیهای رسمی با هزینه ی منصفانه تعمیر می کنند، دست کم در شیراز اینطوره.

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

خواهش می کنم، با توجه به اینکه احتمال کمی هست که مشکل از کارت گرافیک باشه راه مطمئنش اینه که به خروجی تصویر مادربورد در صورت وجود یا یک کارت گرافیک یا رایانه ی دیگر وصل کنی. من با 23 اینچی الجی مشکل مشابهی از نظر اختلال تصویر داشتم که با 70 هزار تومان درست شد و به گفته ی تعمیرکار از پنل بود. چند مورد اختلال تصویر در نمایشگرهای دیگر هم دیده ام که به ایراد پنل ربط داشته. معمولا نمایندگیهای رسمی با هزینه ی منصفانه تعمیر می کنند، دست کم در شیراز اینطوره.

مانیتور شما هم خاموش روشن میکردین تصویر درست میشد ؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mohammad.m گفته است :

مانیتور شما هم خاموش روشن میکردین تصویر درست میشد ؟

همه ی موارد رو به یاد ندارم،  الجی 23 اینچی همینطوری بود، اما نه همیشه. حتی جایی که برده بودم برای تعمیر مدت طولانی ماند تا ایرادش رو نشان بده.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...