رفتن به مطلب

ISP آشغالی به نام آسیاتک.

ATER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این وضعیت نت من ، سرور های خارجی هر چند دقیقه یک بار میرن توی تایم اوت ، بعد از سه چهار روز پیگیری هم آخرش میگن بخاطر اینترانت هست ماکاری نمیتونیم بکنیم شما باید بری نتی بخری که هر گیگش 3500 حساب میکنن ، یه نت 1mbs با 4 گیگش درماه میشه 30 تومن :|.

asfgdfhjhkglj.png

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ATER گفته است :

این وضعیت نت من ، سرور های خارجی هر چند دقیقه یک بار میرن توی تایم اوت ، بعد از سه چهار روز پیگیری هم آخرش میگن بخاطر اینترانت هست ماکاری نمیتونیم بکنیم شما باید بری نتی بخری که هر گیگش 3500 حساب میکنن ، یه نت 1mbs با 4 گیگش درماه میشه 30 تومن :|.

asfgdfhjhkglj.png

شما از سایت  درخواست زدی؟
منم همین مشکلو داشتم از سایت در خواست زدم با جزئبات هم نوشتم مشکلو...بعد از خود آسیاتک به گوشیم زنگ زد یه سری تغییرات داد درست شد..(مودم رو هم یه بار از اول کانفیگ کردم)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، crash گفته است :

شما از سایت  درخواست زدی؟
منم همین مشکلو داشتم از سایت در خواست زدم با جزئبات هم نوشتم مشکلو...بعد از خود آسیاتک به گوشیم زنگ زد یه سری تغییرات داد درست شد..(مودم رو هم یه بار از اول کانفیگ کردم)

درخواست جم آوری؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، crash گفته است :

نه رسیدگی به مشکل

پیداش نمیکنم ، کجاست؟

لینک به دیدگاه

آشغال ترین ISPروی زمین آسیاتک بعد من یادمه  تو  سایت نوبفا و پردیس مدیر سایت پردیس میومد این آشغال رو  حمایت میکرد تو سایت خودشونم چندتا تاپیک علیه اینISP داشتن .رکورد دار time out و پینگ بالاست

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

همشون همینن بابا.

من شاتل دارم روزانه بین 800 مگ تا 1.5 گیگ مصرفمه شبانه هم دقیقا همین عدده و اصلا اصلا دانلود نیس فقط بازیه و دوتا دو.

بعد به صورت جالبی به خاطر یه شب که 5 گیگ دانلود کردم بلافاصله فرداش سرعت شبانمو محدود کرده! شده 60 کیلو! بش زنگ زدم میگم این مسخره بازیا چیه! من اندازه روزانم مصرف میکردم یه روز فقط شده 5 گیگ!
میگه دست من نیست کامپیوتر خودش درست میکنه!

نمیفهمم واقعا اهداف بهمنی که روشن کردن همینا بوده دقیقا؟ بعد مارو میترسونن مثل کره شمالی میشید!!
این جمله که هزینه زندگی تو نیویورک رو میدیم و امکانات در حد شعب ابوطالب داریم دقیقا درسته و هیچ قسمتیش اغراق نیست.

لینک به دیدگاه

از هیچ کدومشون دفاع نمیکنم چون همشون بد هستن 

پارس انلاین داشتم سرعت دانلود خیلی خوب بود پینگ هم خیلی  خوب بود ولی خیلی گروون بود 

الانم رفتم صبانت گرفتم سرعت دانلود خوبه و پینگم متوسط هست .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

پیداش نمیکنم ، کجاست؟

ارتباط با مشتری >تماس با پشتیبان...

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

همشون همینن بابا.

من شاتل دارم روزانه بین 800 مگ تا 1.5 گیگ مصرفمه شبانه هم دقیقا همین عدده و اصلا اصلا دانلود نیس فقط بازیه و دوتا دو.

بعد به صورت جالبی به خاطر یه شب که 5 گیگ دانلود کردم بلافاصله فرداش سرعت شبانمو محدود کرده! شده 60 کیلو! بش زنگ زدم میگم این مسخره بازیا چیه! من اندازه روزانم مصرف میکردم یه روز فقط شده 5 گیگ!

نمیفهمم واقعا اهداف بهمنی که روشن کردن همینا بوده دقیقا؟ بعد مارو میترسونن مثل کره شمالی میشید!!
این جمله که هزینه زندگی تو نیویورک رو میدیم و امکانات در حد شعب ابوطالب داریم دقیقا درسته و هیچ قسمتیش اغراق نیست.

واقعا می کنن از این کارا؟
من خودم با آسیاتک اگر کارداشته باشم شده 50 گیگ دانلود کردم ولی تا حالا ندیدم سرعت کم کنه...
ما  به نت هم  دفتر داریم اونم آسیاتک هست شبا با teamviewer بهش وصل میشیم می زنیم دانلود اونم تاحالا سرعتش کم نشده...

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

همشون همینن بابا.

طبیعیه دوست گرامی ، بنده 5 ساله دارم از شاتل استفاده میکنم ، اگه با شبانه یا سرویس های نامحدود پشت سر هم دانلود کنید سرعتتون رو میارن پایین!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

تا قبل فرمایش  وزیر ارتباطات به ارزان شدن قیمت ترافیک داخلی ، در سرویس های نا محدود با ارتقا دادن به سرویس بالاتر سرعتش به حالت عادی بر میگشت ولی از فروردین با ارتقا دادن سرویس هم درست نمیشه!!!

لینک به دیدگاه

آسیاتک که وضع پرسنلی و داخل سازمانیش هم وحشتناکه. من رفیقم اونجا کار میکرد یه زمان ، از نظر مدیریتی فاجعست

در مورد ISP ها هم وضع همه به همین منواله تقریبا. تنها بخشیشون که واقعا با هم فرق میکنه پشتیبانیش هست مگرنه اینا در اصل واسطه هستن از زیر ساخت، سرویس و کیفیت و تعرفه ها و ... همه رو در نهایت برآیندشون رو بگیری یکین

وضع نت همینه و نمیخوان هم درستش کنن ، مگرنه یه مناقصه میذاشتن n تا شرکت آلمانی و چینی و ... در عرض 5 6 سال نهایتا کلا ممکلتو میتونستن فیبر بکشن و اینترنتی در حد کیفیت کشورهای پیشرفته جهان ارائه بدن و خدا تومن هم پول در بیارن تا آخر عمرشون

لینک به دیدگاه

....  واقعا واسه بعضی ها متاسفم که الکی منفی میدند....

ویرایش شده توسط Bahram jamali
لینک به دیدگاه

بنده شاتل دارم و عالی هستش زنگ میزنی قشنگ جواب میدن و مشکلو حل میکنن. قبلا بنده مخابرات داشتم یه  سایت میدیدی یه دفعه برات یگیگ مینداخت ! اخرش رفتیم تصفیه حساب  با همون سایتی 1 گیگ شده بود 70 گیگ رفتیم اونجا 150 برامون زد :| بعد رفتم پارس انلاین هرکی زنگ میزد اینترنت میرفت xD بعد رفتم شاتل کاملا راضیم مخصوصا اینکه بسته های رایگان میده:) از نظر قیمت هم عالی عالی هستش.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ATER گفته است :

پیداش نمیکنم ، کجاست؟

ارتباط با مشتری >تماس با پشتیبان...

در 3 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

همشون همینن بابا.

من خودم با آسیاتک اگر کارداشته باشم شده 50 گیگ دانلود کردم ولی تا حالا ندیدم سرعت کم کنه...
ما  به نت هم  دفتر داریم اونم آسیاتک هست شبا با teamviewer بهش وصل میشیم می زنیم دانلود اونم تاحالا سرعتش کم نشده...

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/27, 10:11:10، AJOR گفته است :

طبیعیه دوست گرامی ، بنده 5 ساله دارم از شاتل استفاده میکنم ، اگه با شبانه یا سرویس های نامحدود پشت سر هم دانلود کنید سرعتتون رو میارن پایین!

عزیز بنده 8 ساله شاتل دارم.

الانم 2 خط تو خونه دارم.

ولی اینجوری نبود که با یه بار دانلود زیاد سرعت محدود کنه! معمولا 3 4 شب که ادامه داشت محدود میکرد. خود مسئولش هم میگه که دانلود شبانه ادامه دار!

شما هم گفتید که پشت سر هم دانلود کنید. من میگم یه شب شد که زیاد شد بقیش کاملا معمولی و در حد شبی 1 گیگ بود.

در 36 دقیقه قبل، crash گفته است :

شاتل یه ویژگی که داره که میتونی تو یه شب 30 گیگ دانلود کنی بزاری هفته بعد دوباره تو یه شب 30 گیگ دانلود کنی. کاریه که من قبلا میکردم و مشکلی نداشت.

ولی کاری که الان کردهبی نهایت مزخرفه.

فک کنم برای شما شبانه نیم بها باشه درسته؟ شاتل اولش یه هزینه کمی میگیره و بعدش رایگانه. ارزونتر از برای شما در میاد در کل.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

الانم 2 خط تو خونه دارم.

ولی اینجوری نبود که با یه بار دانلود زیاد سرعت محدود کنه! معمولا 3 4 شب که ادامه داشت محدود میکرد. خود مسئولش هم میگه که دانلود شبانه ادامه دار!

شما هم گفتید که پشت سر هم دانلود کنید. من میگم یه شب شد که زیاد شد بقیش کاملا معمولی و در حد شبی 1 گیگ بود.

شاتل یه ویژگی که داره که میتونی تو یه شب 30 گیگ دانلود کنی بزاری هفته بعد دوباره تو یه شب 30 گیگ دانلود کنی. کاریه که من قبلا میکردم و مشکلی نداشت.

فک کنم برای شما شبانه نیم بها باشه درسته؟ شاتل اولش یه هزینه کمی میگیره و بعدش رایگانه. ارزونتر از برای شما در میاد در کل.

بنده هم فرمایش شما رو عرض کردم دوست خوبم  ، جدیدا اینطوری شده متاسفانه! یکم که پشت سر هم دانلود میکنید سرعتتون رو میاره پایین! 

لینک به دیدگاه

من نمیدونم چجوریه حتما بد شانسی دارین ! من روزی 30 گیگ دانلود میکنم سرعت عالی عالی نمیدونم برای شما چرا اینجوری!

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

من نمیدونم چجوریه حتما بد شانسی دارین ! من روزی 30 گیگ دانلود میکنم سرعت عالی عالی نمیدونم برای شما چرا اینجوری!

منطقه به منطقه و استان به استان فرق دارن! 30 گیگ در روزانه که میفرمایید با چه سرویسی دانلود می کنید؟ سرویس من معمولا art 1 و سه هستش.

لینک به دیدگاه

الان افت سرعت شدید پیدا کرده اسیاتک جوری که باید تعرفه حجمی با سرعت 16mb بخری تازه توی دانلود منیجر سرعت دانلودت میشه 1mb

:52_fearful::52_fearful::3_grin:

128  512  1mb    این تعرفه ها با این سرعت کلا یکی هست همشون سرعت دانلود بین 150kb تا  250kb    بیشتر نیست و فرقشون فقد قیمتشونه

در کل یکجورای خوبم هست اپلود رایگانه دانلود شبانه داره قیمت تعرفه ها مناسب تره از سرویس دهنده دیگه.سایت های مخصوص اسیاتک هست که دانلود ازش رایگانه.افت سرعتم نداره مثلا یک تعرفه خریدی سرعت دانلودش 200kb بود همونه دیگه تا اخر تعرفه کم نمیشه.پینگشم بیشترین 250 کمترین 180  و بعد سی ثانیه یک تایم اوت میده برای من.جشنواره داره تعرفه هاش عالیه فقد الان تموم شده شاید دوباره شروع بشه.بسته گیگ باکس داره که حجم اضافه بهت میده هر گیگی هزار تومن ولی یک زمان محدوده و همینطور از 9 گیگ شروع میشه به بالا

ویرایش شده توسط pc gamer69
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، pc gamer69 گفته است :

الان افت سرعت شدید پیدا کرده اسیاتک جوری که باید تعرفه حجمی با سرعت 16mb بخری تازه توی دانلود منیجر سرعت دانلودت میشه 1mb

:52_fearful::52_fearful::3_grin:

128  512  1mb    این تعرفه ها با این سرعت کلا یکی هست همشون سرعت دانلود بین 150kb تا  250kb    بیشتر نیست و فرقشون فقد قیمتشونه

در کل یکجورای خوبم هست اپلود رایگانه دانلود شبانه داره قیمت تعرفه ها مناسب تره از سرویس دهنده دیگه.سایت های مخصوص اسیاتک هست که دانلود ازش رایگانه.افت سرعتم نداره مثلا یک تعرفه خریدی سرعت دانلودش 200kb بود همونه دیگه تا اخر تعرفه کم نمیشه.پینگشم بیشترین 250 کمترین 180  و بعد سی ثانیه یک تایم اوت میده برای من.جشنواره داره تعرفه هاش عالیه فقد الان تموم شده شاید دوباره شروع بشه.بسته گیگ باکس داره که حجم اضافه بهت میده هر گیگی هزار تومن ولی یک زمان محدوده و همینطور از 9 گیگ شروع میشه به بالا

wot؟
سرعتش دقیقا  همونیه که می خری(مثلا سرعت 8مگ تقریبا 1mb\s سرعت دانلودشه) مگر بخاطر پینگ بگی سرعتو کم کنن...پینگ ه اگر بگی برات رسیدگی کنن تازیر 100 هم میشه آورد...
آپلود رایگانشو هم چند وقته جمع کرده....

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

الانم 2 خط تو خونه دارم.

شبانه رایگان هست 2تا 8صبح..

لینک به دیدگاه

میتونم بگم بین ISP ها ، های وب بهترین پشتیبانی و بیشترین احترام و ارزش رو برای مشتری قائل هست

تو مرکز مخابراتی محلتون پورت خالی دارین از این ISP استفاده کنید جواب خوبی میگیرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...