رفتن به مطلب

سوالات شما در مورد بازار، قیمت و ... از زبان آقای سعید حسینی مدیریت لیون کامپیوتر در برنامه لایو تک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

تو برنامه لایو تک 8 فردا جمعه 19 خرداد ساعت 6 ، آقای سعید حسینی مهمون برناممون هستن تا به سوالات شما در بازار، قطعات، واردات، قیمت، موجودی، گارانتی و غیره پاسخ بدن.

اگه سوالی دارید میتونید اینجا بپرسید تا از ایشون پرسیده بشه. حتی اگه نتونستید برنامه ببینید یا تو چت باکس ما موقع پخش برنامه باشید سوالاتون پرسیده میشه و میتونید در آینده برنامه رو به صورت آفلاین تو سایت Pideo.ir مشاهده کنید.
مشخصا کسایی که تو برنامه لایو ما شرکت میکنن و تو چت باکس سوال میپرسن و در قبال اون همون لحظه جواب میگیرن، مجدد میتونن نسبت به پاسخی که شنیدن دوباره سوال جدید مطرح کنن. این رو هم مد نظر داشته باشید.

حالا تخفیف ها، جوایز و این داستانا به کنار.

لینک به دیدگاه

سلام داداش ایمان

فقط بگید چرا هیچ رم 1600 دو کاناله 16 گیگ تو سایت موجود نیست قصد خرید داشتم هیچی پیدا نکردمO.o

تا چیزی جدید میاد قبلی ها قدیمی میشه و دیگه نیست

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

ممنون میشم یه زحمت بکشید بپرسید کارت های ۴۷۰ یا ۵۷۰ آیا اصلا قراره موجود بشن مجدد؟ تاربخ حدودی دستشون هست؟

من همه جا رو گشتم هیچ جایی دیگه سری ۴۰۰-۵۰۰ موجودی نداشتن! ممنون میشم این سوال ما رو هم جواب بدن!

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا سوال کنید از پارسال زمستون چه اتفاقی افتاد که قیمت ها اینقدر ( به نسبت قیمت جهانی ) بالا رفته...؟ آیا هزینه گمرکی بیشتر شده؟ بیشتر قطعات رو باید با دلار 5-6 هزار تومنی  خریداری کرد

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم درباره این که کیس های برندایی مثل phanteks یا nzxt وارد نمیشن در آینده ؟

چون میان قیمت های خوبی دارن مثل p400s tempered glass یا nzxt s340 elite 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

درود چرا کیس  Cooler Master MasterCase Pro 3 بین کیس های Cooler Master تو سایت نیست ؟  ایا در اینده موجود میشه تو سایت ؟     

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

---

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سوال مهم من اینه ک اگر بخوایم میتونیم با لیون برای فروش قطعات همکاری داشته باشیم ؟

شرایط همکاریشون چطوریه !؟

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید. سوال من اینه چرا رم Gskill Trident Z 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 که قیمتش 480 بوده چه اتفاقی رخ میده که قیمتش میشه 670؟ کره شمالی اینقدر نوسانات نداره که بازار کامپیوتر داره. خداوکیلی من از ماه رمضان پارسال میخوام یه کیس جمع کنم هنوز که هنوزه به دلیل نوسانات دلم نمیاد خرید کنم خداییش رسما دارن پول زور از ملت میگیرن

سوال دوم : این کارت GIGAGYTE AORUS GTX 1060 6G 9Gbps WF2X GDDR5 کی مجود میشه الان نزدیک 1 ماه که زدید به زودی پس کی مجود میشه و اگر امکانش هست بگید حدود قیمتش چقدر هست؟

سوال سوم : چرا همکاران شما در قسمت مشاوره و کامنت های زیر کالا ها جواب افراد رو نمیدن؟

سوال چهارم : خواهش میکنم حتما این سوال رو جواب بدن . چرا این همه اتیش بازی برای افراد با درامد بالا میزارید ولی به فکر افرادی با درامد پایین نیستید؟ یه ترقه بازی هم برای ما دهک متوسط رو به پایین بزارید:D

و در اخر هم یه دعا در حق همه بچه ها بکنید چون خدا شما رو خیلی دوست داره یا علی مدد

لینک به دیدگاه

چرا مانیتور 3 ملیونی 34 ایسوس اینجا 5 تومن یا مانیتور 700 هزاری 1.200 یا 1080تی ای 900 گرون تره

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، The.13east گفته است :

سوال مهم من اینه ک اگر بخوایم میتونیم با لیون برای فروش قطعات همکاری داشته باشیم ؟

شرایط همکاریشون چطوریه !؟

درود 

http://lioncomputer.ir/static/3/

لینک به دیدگاه

با سلام

چرا بعضی محصولات قیمتشون در نوسانه خیلی زود بالا پایین میشه....

ای کاش لیون قیمت کمتر بقیه جاها و بدون این نوسان بده ... :)

مثال این محصول نسبت به قیمتش نسبتا زیاد بالا پایین شده....

http://lioncomputer.ir/product/9645/موس+گیمینگ+لاجیتک+G502+Proteus+Spectrum/

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چشم دوستان همه این سوالات پرسیده میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی گرامی و ارجمند و تشکر بابت تلاش فراوان شون در لیون کامپیوتر

خب سوالات من اینها هستند...

آیا امکان ایجاد یک سیستم منظم و مرتب توسط لیون کامپیوتر برای واردات قطعات کامپیوتر مورد نیاز کاربران که در بازار ایران موجود نیستند وجود داره؟

برنامه شما برای گسترش لیون کامپیوتر و رقابت در بازار چیست؟

نحوه قیمت گذاری یک قطعه مانند کارت گرافیک یا مادربرد در بازار ایران چگونه است؟

آینده بازار ایران را چگونه پیش بینی میکنید؟

سیاست لیون کامپیوتر در قبال گارانتی و رضایت کاربران از خرید چیست؟

در آخر هم، رنگ مورد علاقه شما چیست؟ :دی

با آرزوی موفقیت و سلامتی جناب آقای حسینی عزیز :-)

ویرایش شده توسط Saman Taji
لینک به دیدگاه

راستی  1080 با حافظه جدید مشخص هست کی وارد میشن؟

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

سلام اگه میشه بپرسید با نمایندگی EVGA  ارتباطی ندارید؟ قطعاتشو مثل پاور و گرافیک نمیارن؟ 

لینک به دیدگاه

نمیدونستم  اینو کجا بگم اینجا میگم

از ماهای مرداد و شهریور قیمت دلار میکشه  بالا (شاید از تیر شروع بشه) ,  میره بالای پنج هزار تومن بدجوری تورم میشه

خرید میکنید الان کنید

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، ali Mohamadi گفته است :

نمیدونستم  اینو کجا بگم اینجا میگم

از ماهای مرداد و شهریور قیمت دلار میکشه  بالا (شاید از تیر شروع بشه) ,  میره بالای پنج هزار تومن بدجوری تورم میشه

خرید میکنید الان کنید

از  کجا اینقد مطمِنی

لینک به دیدگاه

ایمان از بتل باکس بپرس ببین قیمتاش اگه یکی یکی از شما خرید کنیم؟ گرون تر میشه/؟

لینک به دیدگاه

درخواست هم دارم این ک پشتیبانی مشتری قوی تر بشه

مثلا سوال در مورد تاریخ پایان گارانتی داشتم کسی جواب نداد

http://lioncomputer.ir/product/8697/کارت+گرافیک+ام+اس+ای+GTX+1080+Gaming+X/

لینک به دیدگاه

به نظرتون پاییز و زمستون امسال هم قیمتها نجومی میشن؟

و در لیون کامپیوتر برای کسی که همه یا بیشتر قطعات پی سی رو یکجا سفارش میده تخفیفی داده میشه؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، POLICE گفته است :

به نظرتون پاییز و زمستون امسال هم قیمتها نجومی میشن؟

و در لیون کامپیوتر برای کسی که همه یا بیشتر قطعات پی سی رو یکجا سفارش میده تخفیفی داده میشه؟

اصلا باید محصولا بالای 1 تومن پست رایگان بشه بعضی سایتا بالای 99 تومن پست رایگانه :دی

اینا رو میگم تا لیون پرفکت بشه :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...