رفتن به مطلب

آیا مانیتورم مشکل داره؟

Recommended Posts

سلام دوستان

دیروز یهویی له لکه ای روی مانیتورم دیدم یه چیزی مثل یه هاله نور

اولش فکر کردم کثیف شده ولی تمیزشم کردم  هنوز معلوم بود

مدل LG IPS226V

با HDMI وصله به سیستم

اسپیکر هامم کنار مانیتور گذاشتم ولی فکر نکنم مشکل از این باشه چون مانیتور های CRT با اسپیکر مشکل داشتن:(

وقتی تصویر تیره باشه دیده میشه

ضربه هم نخورده

راستی مانیتور LED و LCD هم اگه برای مدت زیادی تصویر ثابتی رو نشون بدن مشکلی براشون پیش میاد؟یا CRT اینطوریه؟

IMG_7265.JPG.05eccda81732539bef83abb4c0c8f789.JPG        IMG_7264.JPG.1ee329844ea243d76b7c96def8ba6737.JPG

لینک به دیدگاه

درود

موج و خطهای رنگی معمولا از پنل نمایشگره.  اگر با رایانه ی دیگر هم مشکل برجاست، بسپار به یکی از تعمیرگاههای رسمی الجی.

لینک به دیدگاه

موج و خطهای رنگی نیست

مثل یه gradient اگه عکسو از دور ببینید متوجه میشید

مانیتور رو از روز اول خوب ازش نگهداری کردم 

یعنی ممکنه یهویی همچین مشکلاتی پیش بیاد؟

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

موج و خطهای رنگی نیست

مثل یه gradient اگه عکسو از دور ببینید متوجه میشید

مانیتور رو از روز اول خوب ازش نگهداری کردم 

یعنی ممکنه یهویی همچین مشکلاتی پیش بیاد؟

ممکنه چنین مشکلاتی مقطعی هم پیش بیاد. من لبتاپم رو برای تحویل و پیشنمایش کار در یک محیط صنعتی به یک نمایشگر بزرگ و رزولوشن 2k وصل می کردم و مدتی صفحه نمایشش در کناره ها همین شکلی شده بود. یک هفته که از اون محیط دور شدم، درست شد. علتش رو نفهمیدم. مدتی نمایشگر رو خاموش کن و با تغییر جا روشن کن ببین مشکل برجاست.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

ممکنه چنین مشکلاتی مقطعی هم پیش بیاد. من لبتاپم رو برای تحویل و پیشنمایش کار در یک محیط صنعتی به یک نمایشگر بزرگ و رزولوشن 2k وصل می کردم و مدتی صفحه نمایشش در کناره ها همین شکلی شده بود. یک هفته که از اون محیط دور شدم، درست شد. علتش رو نفهمیدم. مدتی نمایشگر رو خاموش کن و با تغییر جا روشن کن ببین مشکل برجاست.

سیستمم که همیشه روشنه

موقعهایی که میرم خونه میزنم برای رندر

مانیتور هم همیشه روشنه، حالت خاموش شدن خودکار ویندوز بعد20 دقیقه هم خاموش کردم و اسکرین سرور هم نزاشتم، یعنی تمام مدت ماینتور روشنه

شاید بخاطر این باشه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Yosef Faraji گفته است :

سیستمم که همیشه روشنه

موقعهایی که میرم خونه میزنم برای رندر

مانیتور هم همیشه روشنه، حالت خاموش شدن خودکار ویندوز بعد20 دقیقه هم خاموش کردم و اسکرین سرور هم نزاشتم، یعنی تمام مدت ماینتور روشنه

شاید بخاطر این باشه

بله این کار استهلاک نمایشگر رو بالا می بره. این نمایشگرها قدیمیند و اولین ips هایی بودند که با قیمت مناسب به بازار آمدند و طبیعیه که نیاز به سرویس یا تعمیر بیابه. 

اما حدس می زنم مدتی خاموش بشه مشکل حل شه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...