رفتن به مطلب

اشغال فضای RAM ؛ چرا؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت اساتید.

ویندوز 8.1

رم 12 گیگ

نرم افزار Memu

نرم افزار مذکور در ابتدای اجرا شدن که خیلی نرمال و عادی کار میکنه تا اینکه به تدریج  طی 1 ساعت کل فضای رم رو اشغال میکنه در حدی که کل سیستم هنگ میکنه .

روی ویندوز 10 هم همینطور بود. 2 بار ویندوز هم عوض کردم بازم همینطوره.

نرم افزار رو آپدیت کردم بازم همینه.

اول فکر کردم مشکل از حجم (8) پایین رم هست که از 8 به 12 ارتقاء دادم. الان کل 12 گیگ رو اشغال میکنه.

چیکار کنم؟!:(

لینک به دیدگاه

قدیما فروم خوب بود تا یه مشکلی پیدا میکردی و اینجا مطرح میشد تا اساتید درستش نمیکردن کلا خودشون ول کن نبودن. الانا اصلا کسی جواب نمیده هیچ خبری نیست همینجور تایپیک میره پایین در افق محو میشه!

کس دیگه ای هم با memu همچین مشکلی داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، بی بهار گفته است :

قدیما فروم خوب بود تا یه مشکلی پیدا میکردی و اینجا مطرح میشد تا اساتید درستش نمیکردن کلا خودشون ول کن نبودن. الانا اصلا کسی جواب نمیده هیچ خبری نیست همینجور تایپیک میره پایین در افق محو میشه!

سلام

من با این نرم افزار کار نکردم

مطمئن هستی که سالمه؟؟

من با andy کار کردم اونم شبیه ساز اندروید هست ولی این مشکل رو نداشت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، بی بهار گفته است :

سلام عزیز

کمی صبر داشته باشید دوستان حتما میان و راهنماییتون میکنن - پست رو تازه دیشب گذاشتید !

خیلی از اساتید کارمند و مغازه دار هستن و کل روز رو وقت ازاد ندارن و مشغله دارن ولی فرصت کنن حتما کمکتون میکنن

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، kamyar sharifi گفته است :

سلام

من با این نرم افزار کار نکردم

مطمئن هستی که سالمه؟؟

من با andy کار کردم اونم شبیه ساز اندروید هست ولی این مشکل رو نداشت

رو سیستم دوستم که راحت کار میکنه نه هنگی نه مشکلی! ورژن های نرم افزار رو هم تغیر دادم مشکل پایداره.

از نظر ویروس هم که دیشب اسکن عمیق و کامل انجام دادم سه تا ویروس بوده که پاک شدن الان بازم مشکل پایداره.

لینک به دیدگاه

گرچه کسی راه حلی برای این موضوع ارائه نکرد

. خودم با بازگشت به ویندوز جیگرها؛ ویندوز عشق ها ؛ بی باگ و بی باک ترین ویندوز ها ! یعنی ویندوز 7 هفت سون اعلام میدارم که مشکل برطرف شد و دیگه برنامه الکی رم نمیخوره:43_slight_frown:

8.1 و 10 با باگترین با باگترین ها هستن

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، بی بهار گفته است :

گرچه کسی راه حلی برای این موضوع ارائه نکرد

. خودم با بازگشت به ویندوز جیگرها؛ ویندوز عشق ها ؛ بی باگ و بی باک ترین ویندوز ها ! یعنی ویندوز 7 هفت سون اعلام میدارم که مشکل برطرف شد و دیگه برنامه الکی رم نمیخوره:43_slight_frown:

8.1 و 10 با باگترین با باگترین ها هستن

سلام داداش خوشحالم مشکل شما حل شد و در مورد باگ ویندوز 8.1 دقیق اطلاعی ندارم ولی خیلی از دوستان دارنند و راضی هستنند و ویندوز 10 ویندوزی که خودم دارم مخصوصا آخرین ورژن 15063 کمترین باگو داره و خیلی رون تر از قبل شده و همینطور مایکروسافت دیگه کمتر آپدیت واسش میده چون یک جورایی خیالش راحت شده از این بابت

در کل بازم خوشحالم مشکلتون حل شده

موفق باشی:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...