رفتن به مطلب

کند شدن شدید سرعت فلش مموری

elias1985
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان.یک فلش مموری هشت گیگ کینگستون دارم که سرعت کپی روی اون حدود هشت نه مگ بود.یک دفعه ما اومدیم ویندوز رو از طریق فلش مموری نصب کنیم.اسم نرم افزارشو خاطرم نیست که باهاش ویندوزو ریختم روی فلش. بعد از فرمت فلش، سرعت کپی روی اون زیر یک مگ شده و عملا غیرقابل استفادست.با برنامه های مختلفی مثل hdd regenerator و hp usb utility هم فرمت و عیب یابی کردم که هیچ فایده ای نداشت.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

ویرایش شده توسط elias1985
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، elias1985 گفته است :

سلام خدمت دوستان.یک فلش مموری هشت گیگ کینگستون دارم که سرعت کپی روی اون حدود هشت نه گیگ بود.یک دفعه ما اومدیم ویندوز رو از طریق فلش مموری نصب کنیم.اسم نرم افزارشو خاطرم نیست که باهاش ویندوزو ریختم روی فلش. بعد از فرمت فلش، سرعت کپی روی اون زیر یک مگ شده و عملا غیرقابل استفادست.با برنامه های مختلفی مثل hdd regenerator و hp usb utility هم فرمت و عیب یابی کردم که هیچ فایده ای نداشت.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 

اون خودش 8 گیگه باز سرعت کپیش  8 تا 9 گیگ بوده! ssd جلوش لنگ میندازه

ویرایش شده توسط بی بهار
لینک به دیدگاه

سلام
با آخرین نسخه از نرم افزار SD Formatter یک بار فرمت کنید و تست بگیرید / ترجیحا فرمت Quick انجام ندید!
لینک
http://www.sarzamindownload.com/3556/-نرم-افزار-قوی-برای-فرمت-فلش-مموری---SD-Formatter-4

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، بی بهار گفته است :

اون خودش 8 گیگه باز سرعت کپیش  8 تا 9 گیگ بوده! ssd جلوش لنگ میندازه

ببخشید منظورم هشت نه مگ بود xD اصلاح کردم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، meepo گفته است :

سلام
با آخرین نسخه از نرم افزار SD Formatter یک بار فرمت کنید و تست بگیرید / ترجیحا فرمت Quick انجام ندید!
لینک
http://www.sarzamindownload.com/3556/-نرم-افزار-قوی-برای-فرمت-فلش-مموری---SD-Formatter-4

ممنون. انجام دادم در دو حالت فول و کوئیک. اما  تغییری نکرد

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، elias1985 گفته است :

ممنون. انجام دادم در دو حالت فول و کوئیک. اما  تغییری نکرد

الان فرمت فلش شما چی هست؟ FAT32 یا NTFS؟

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Bloody گفته است :

الان فرمت فلش شما چی هست؟ FAT32 یا NTFS؟

الان که FAT32 هست. به NTFS هم فرمت کردم که بازم تغییری در سرعتش ایجاد نشد. الان سرعتش حدود 800 کیلوبایت بر ثانیه هست در حالی که قبلا تا 9 مگ میرفت

لینک به دیدگاه

در 51 دقیقه قبل، elias1985 گفته است :

الان که FAT32 هست. به NTFS هم فرمت کردم که بازم تغییری در سرعتش ایجاد نشد. الان سرعتش حدود 800 کیلوبایت بر ثانیه هست در حالی که قبلا تا 9 مگ میرفت

با نرم افزار های معمول تست بگیرین ببینین سرعت خواندن هم کاهش پیدا کرده.

اگر سرعت خواندن مشکلی نداشته باشه به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست.

من خودم یک فلش آی دیتا داشتم ، اونم سرعتش تا ۱ مگ پایین اومده بود(بعد از اتصال به رسیور) یه بار شانسی تو لینوکس تست کردم دیدم توی لینوکس سرعتش عالیه ولی توی ویندوز به شدت کم ، توی لینوکس فرمتش کردم توی ویندوز هم درست شد، البته این راه حل نمیدونم شانسی بود یا نه ولی اگه به لینوکس دسترسی دارین امتحان کنین.

لینک به دیدگاه

سلام. دقیقا همین کار رو من با 8 گیگ hp انجام دادم و سرعت نوشتن تا همون write شد 300 400 کیلوبایت ولی سرعت خوندن همون 20 30 مگ.

با خیلی از برنامه ها فرمت کردم اما درست نشد. حتی با low level.

بهتره تو سایت های خارجی جستجو کنی

چند روز بعدم فک کنم سوخت چون شناسایی نمیشد.

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Bloody گفته است :

با نرم افزار های معمول تست بگیرین ببینین سرعت خواندن هم کاهش پیدا کرده.

اگر سرعت خواندن مشکلی نداشته باشه به احتمال زیاد مشکل نرم افزاری هست.

من خودم یک فلش آی دیتا داشتم ، اونم سرعتش تا ۱ مگ پایین اومده بود(بعد از اتصال به رسیور) یه بار شانسی تو لینوکس تست کردم دیدم توی لینوکس سرعتش عالیه ولی توی ویندوز به شدت کم ، توی لینوکس فرمتش کردم توی ویندوز هم درست شد، البته این راه حل نمیدونم شانسی بود یا نه ولی اگه به لینوکس دسترسی دارین امتحان کنین.

به لینوکس که دسترسی ندارم. با چه نرم افزاری باید تست سرعت بگیرم؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

سلام. دقیقا همین کار رو من با 8 گیگ hp انجام دادم و سرعت نوشتن تا همون write شد 300 400 کیلوبایت ولی سرعت خوندن همون 20 30 مگ.

با خیلی از برنامه ها فرمت کردم اما درست نشد. حتی با low level.

بهتره تو سایت های خارجی جستجو کنی

چند روز بعدم فک کنم سوخت چون شناسایی نمیشد.

توی فروم های خارجی هم سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، elias1985 گفته است :

به لینوکس که دسترسی ندارم. با چه نرم افزاری باید تست سرعت بگیرم؟

CrystalDiskMark

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Bloody گفته است :

توی لینوکس فرمتش کردم توی ویندوز هم درست شد، البته این راه حل نمیدونم شانسی بود یا نه ولی اگه به لینوکس دسترسی دارین امتحان کنین.

سلام،

شانسی نبوده و روش صحیح Format کردن در سیستم عامل Linux رعایت می شود و نه در Windows. حتی شرکت های تولید کننده ی حافظه های جانبی، Format کردن قطعات خود را در سیستم عامل Linux انجام می دهند.

یکی از نرم افزارهایی که در سیستم عامل Windows این کار را انجام می دهد، نرم افزار GRUB4DOS است.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Bloody گفته است :

CrystalDiskMark

سرعت خوندن و نوشتن هر دو کم شده. مثل هم نزدیک و یک مگ

Untitled2.jpg.710a19e7c25a97e807bcd7cdc5266c8d.jpg

در 4 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

شانسی نبوده و روش صحیح Format کردن در سیستم عامل Linux رعایت می شود و نه در Windows. حتی شرکت های تولید کننده ی حافظه های جانبی، Format کردن قطعات خود را در سیستم عامل Linux انجام می دهند.

یکی از نرم افزارهایی که در سیستم عامل Windows این کار را انجام می دهد، نرم افزار GRUB4DOS است.

به سختی تونستم دانلودش کنم ولی اجرا نمیشه. ویندوز ده 64 بیت

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، elias1985 گفته است :

به سختی تونستم دانلودش کنم ولی اجرا نمیشه. ویندوز ده 64 بیت

سلامی از نو،

از نرم افزار RMPrepUSB که حاوی GRUB4DOS است، استفاده کنید.

تمامی عملکردهای آن در محیط کاربریش توضیح داده شده است. نرم افزاری بسیار ساده با کاربری آسان و امکاناتی فراوان است.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، elias1985 گفته است :

سرعت خوندن و نوشتن هر دو کم شده. مثل هم نزدیک و یک مگ

به نظر من به فکر خرید فلش جدید باشی بهتره :41_pensive:

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، +Wise+ گفته است :

سلامی از نو،

از نرم افزار RMPrepUSB که حاوی GRUB4DOS است، استفاده کنید.

تمامی عملکردهای آن در محیط کاربریش توضیح داده شده است. نرم افزاری بسیار ساده با کاربری آسان و امکاناتی فراوان است.

سلام. با RMPrepUSB هم درست نشد.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، elias1985 گفته است :

سلام. با RMPrepUSB هم درست نشد.

سلام،

به فکر خرید حافظه ای نو باشید. توصیه می کنم از محصولات شرکت های Sandisk و Lexar خرید کنید. هرچند که گران باشند، دوام، کیفیت و سرعت محصولات شان در بهترین سطح جهانی قرار دارند. البته کیفیت بسته بندی و قاب برخی محصولات ارزان ترشان چندان جالب نیست.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...