رفتن به مطلب

راهنمایی میخواستم راجب کل کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم بدونم این ها با هم سازگار هست؟

سی پی یو اینتل i7 6700K اسکای لیک

رم گیل EVO X 16GB 8GBx2 RGB 3000Mhz CL15

کیس دیپ کول KENDOMEN

پاور گرین 700 وات GP700A-HP

کارت گرافیک ایسوس GTX 1060 DUAL OC

کولر سی پی یو دیپ کول Maelstrom 120T

مادربرد ایسوس Z170 Pro Gaming/AURA

لینک به دیدگاه

سلام. پاور رو EVGA 700w بردارید همون که لیون داره. رم هم خیلی خوبه اما من شخصا بودم Gskill بر میداشتم.گرافیک هم msi gaming x هم گذینه ای عالی ای هست. بقیه هم خوبن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام
چند تا نکته هست گفتم شاید به درتون بخوره
1- پاور شما استاندارد Bronze داره. من هم خودم از این پاور دارم میشه گفت بد نیست اما حتما سعی کنید پاور انتخابیتون استاندارد Gold داشته باشه .. سری uk از گرین فکر کنم این استاندارد رو داره. بیشتر از 650 وات برای پاور در نظر نگیرید که با توجه به سیستمتون اگر در آینده قصدSLI ندارید، همین 600 یا 650 کافی هست( کمتر هم کافی هست ولی خوب بهتره زیاد پایین بر ندارید)
2- اگر هنوز خرید نکردید پیشنهاد می کنم از سری 7 اینتل بردارید. چون قیمت ها خیلی نزدیک هستند دلیلی نداره که از نسل قبلی خرید کنید
3- یک پردازنده i5 هم برای این کارت 1060 کافی هست و می تونه بدون مشکل تمام نیروی کارت گرافیکیتون رو به کار بگیره. اگر نظرتون قطعا روی i7 هست، بهتره یک 1070 که قیمت هاش هم خیلی خوب پایین اومده در نظر بگیرید که بالانس بهتری بینشون برقرار بشه.
4- اگر قصد رندر یا ویدئو ادیت ندارید و فقط برای بازی سیستم رو در نظر دارید هزینه اضافی برای رم با فرکانس بالا زیاد معقول نیست از نظرم. البته شاید بعضی از دوستان معتقد باشن که حیف هست که از قابلیت مادربرد استفاده نشه ولی فکر کنم رم های با فرکانس بالای 2400 خیلی گرون تر هستند. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...