رفتن به مطلب

AMD در E3

Recommended Posts

AMD نیز در E3 غرفه نسبتا بزرگی داشت بخشی از غرفه این شرکت به نمایش فناوری Eyefinity و لذت بازی در چند مانیتور کنار هم اختصاص داشت در تصویر پایین بازی Dirt 3 برروی سه مانیتور 1080p در حال نمایش است صندلی نیز دارای شک های مختلف است که در زمان تصادف و یا ترمز های ناگهانی به بازیکن شک وارد می کند و با چرخش و یا تغییر مسیر حرکت های جزئی دارد. برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد فناوری Eyefinity به این مقاله مراجعه نمایید.

AMD-Radeon-EyefinityF-G-296044-22.jpg

این هم نمایش دیگر AMD از فناوری Eyefinity، این بار با سه ویدیو پروژکتور 1080p. این غرفه توسط AMD و با همکاری Nthusim برپا شده بود. Nthusim بصورت تخصصی در زمینه نمایشگر و پرده های منحنی شکل فعال است.

AMD-Radeon-EyefinityF-F-296043-22.jpg

این هم تصویر سه ویدیو پروژکتور پاناسویک که در غرفه AMD برای نمایش Eyefinity استفاده شد.

AMD-Radeon-EyefinityF-I-296046-22.jpg

این هم کامپیوتری که قادر است بازی Dirt 3 را با وضوح تصویر 6,144 پیکسل (3x1080p) نمایش دهد این کامپیوتر مجهز به نسل جدید پردازنده های AMD با نام AMD FX Bulldozer است که قرار است تابستان وارد بازار شوند. اطلاعات بیشتر درمورد AMD FX را در این مقاله مشاهده فرمایید.

AMD-FX-CPUF-H-296045-22.jpg

به نقل از زومیت

لینک به دیدگاه

عالی بود امیرعلی جان .

فقط اگه یک خبرم از Nvidia یا Intel می گذاشتی بد نبود . 8-}

آقا به خدا شوخی کردم ، طرفدارای AMD نیان ما رو بدبخت کنن !!! به قولی من AMD باز نیستم ولی AMD بازا رو دوست دارم :D @};-

:-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...