رفتن به مطلب

نظرسنجی ، تا چه میزان برای یک سیستم گیمینگ هزینه میکنید؟

Farjam
 اشتراک گذاری

تا چه میزان برای یک سیسم گیمینگ هزینه می کنید؟  

121 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تا چه میزان برای یک سیسم گیمینگ هزینه می کنید؟

• کمتر از 3 میلیون
      17
    • 3 الی 4 میلیون
      19
    • 4 الی5 میلیون
      27
    • 5 الی 6 میلیون
      14
    • 6 الی 7 میلیون
      7
    • 7 الی 8 میلیون
      9
    • بالاتر از 8 میلیون
      28

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیزم

در این نظرسنجی میخوایم بدونیم که خودمون و دوستانمون تا چه حد برای یک سیستم گیمینگ هزینه کردیم یا هزینه میکنیم

نکاتِ مهم

* قیمت تمام شده ی انتخابی در بر گیرنده کیس کامل ، مانیتور و به همراه لوازم جانبیِ ضروری است

* پاسخ شما صرفا طبق هزینه ای که در آینده خواهید کرد یا در آینده تواناییش رو خواهید داشت نباشه ، بلکه ممکنه اخیرا" (مثلا از یکسال پیش) هزینه ای کرده باشید که قیمت همون رو میتونید انتخاب کنید

* پاسخ شما باید از نظر خودتون واقع گرایانه باشه و نشون بده که برای گیم چقدر هزینه میکنید (که همیشه هم به وضع مالی خوب مربوط نمیشه چون خیلیا با وضع مالی بهتر از ماها هستن که دستشون نمیره واسه گیم _یا حتی چیزهای واجب ترِ دیگه_هزینه کنن:D)

اگر هم خواستین میتونین نظراتتون رو با ما در همین تاپیک به اشتراک بذارید?

*من شخصا میخوام ببینم این همه های اندِ موجود در ایران واقعا فروش میره؟ شخصا باور نمیکنم :|

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام

من سیستم که چندوقت پیش جم کردم حدود8.5 میلیون در اومد اما استفاده صرفا گیم نبود باهاش کار هم انجام میدم

اگه صرفا برای گیم میخواستم سیستم جم کنم نهایتا 5تا 6 میلیون جم میکردم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این قیمت تمام شده قطعات خودم هستش که آذر ماه 93 جمع کردم البته بعضی قطعات یه کم این اونور اضاف شدن

cpu : 620  m.b:670  ram:380 case: 212   psu:260  mouse &k :  120   dvd rw: 55  cpu cooler : 140   vga:  1310   hdd 1t& 2t : 360  ssd:270   sp:40   monitor & cable: 590

سرجمع میشه : 5027

خودم فکر نمیکردم اینقدر واسه سیستم هزینه کنم اما چون اواخر عمر گیمینگم بود گفتم از شکمم میزنم ، نمیرم یه سیستم درست حسابی جمع کنم

راستی فرجام هارد اینا جایزه نمیزاری ، هاردم پر شده :P

لینک به دیدگاه

تا ۲  شده تا حالا با ضرر ها و ...

ولی اگر پول داشتم هر چی دوست داشتم میخریدم بدون نگرانی درباره هزینش :D

ویرایش شده توسط chaning
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای من هیچ سیستم گیمینگی سیستم گیمینگ نمیشه بدون چیزی تو مایه های این :

http://lioncomputer.ir/product/10786/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Red+Bull+Racing+with+Wheel%2BPedal%2BGear/

http://lioncomputer.ir/product/10776/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Red+with+Wheel%2BPedal%2BGear/

http://lioncomputer.ir/product/10783/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Silver+with+Wheel%2BPedal%2BGear/#prettyPhoto

:D

چون اینو ندارم ، سیستمم رو گیمینگ به حساب نمیارم :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

پول 4 ماه کارکرد ی کارگر

اینو برای 4 درصدیها ساختن:2_grimacing:

لینک به دیدگاه

اصلا سیستم ما  با اینکه 6 تومن خرج کردیم فقط کیس دیگه خوشم نمیاد و درضمن من اگر پول داشتم تا 20 تومن خرج میکردم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

برای من هیچ سیستم گیمینگی سیستم گیمینگ نمیشه بدون چیزی تو مایه های این :

http://lioncomputer.ir/product/10778/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Black+with+Wheel%2BPedal%2BGear/

http://lioncomputer.ir/product/10776/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Red+with+Wheel%2BPedal%2BGear/

http://lioncomputer.ir/product/10783/صندلی+گیمینگ+پلی+سیت+F1+Silver+with+Wheel%2BPedal%2BGear/#prettyPhoto

:D

چون اینو ندارم ، سیستمم رو گیمینگ به حساب نمیارم :D

من کلا سیستمم خوبه ولی بقیه اشغال موسمو الان 1000 تومنم نمیخرن  .داشاگه میخوای بخری قرمز مششکی خفنههههه با یه کیس میکر 5

لینک به دیدگاه

من اگه بخوام سیستم گیمنگ بخرم 15 میلیون بودجه داشته باشم فقط تا 3 یا 4 میلیون سیستم گیمینگ می خریدم :1_grinning:

بقیش رو میزارم بانک سودش رو می گیرم یا اینکه یک پراید می خرم می رم شمال عشق و صفا:3_grin:

ویرایش شده توسط رضا جعفری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این انتخاب سیستم خیلی به وضع مالی طرف بستگی داره

من خودم به شخصه نمیزارم هزینه کیس بالای ۲ تا ۲/۲ بره

البته اگر وضع مالی خوبی داشتم بیشتر از اینا هزینه میکردم

لینک به دیدگاه

من 2 سال پیش کیس رو خریدم 6 میلیون

بعد یه سری چیزای دیگه مثل موس کیبرد  و... اینارو خورده خورده خیلی زیاد خریدم و بالای 10 میلیون شدند

مثلا گرافیک رو رفتم یه 1080g1 خریدم امسال ولی زیاد بدردم نمیخوره چون فقط کانتر باز هستم

مثلا الان قیمت موس پد هام حدود 500 تومن شده و دوتا موس هام 600 تومن نمیشه قیمت کلی گفت چون ادم هر چند ماه میره یه قطعه جدید میخره

تا الان هم 4 تا مانیتور عوض کردم

ولی بیشترین خرجی که کردم مربوط میشه به خود بازی حدود 10 میلیون تومن رو من تو بازی ps4 fifa  مصرف کردم همش coin میخریدم برا ساخت تیم خیلی شاخ :D

یا مثلا جمع ایتم هام تو بازی کانتر میشد 3500 دولار :|

خلاصه یه سری از گیمر ها هستن که چندین  برابر پول سیستمشون تو خود بازی هزینه میکنند.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، bl4ck گفته است :

من 2 سال پیش کیس رو خریدم 6 میلیون

بعد یه سری چیزای دیگه مثل موس کیبرد  و... اینارو خورده خورده خیلی زیاد خریدم و بالای 10 میلیون شدند

مثلا گرافیک رو رفتم یه 1080g1 خریدم امسال ولی زیاد بدردم نمیخوره چون فقط کانتر باز هستم

مثلا الان قیمت موس پد هام حدود 500 تومن شده و دوتا موس هام 600 تومن نمیشه قیمت کلی گفت چون ادم هر چند ماه میره یه قطعه جدید میخره

تا الان هم 4 تا مانیتور عوض کردم

ولی بیشترین خرجی که کردم مربوط میشه به خود بازی حدود 10 میلیون تومن رو من تو بازی ps4 fifa  مصرف کردم همش coin میخریدم برا ساخت تیم خیلی شاخ :D

یا مثلا جمع ایتم هام تو بازی کانتر میشد 3500 دولار :|

خلاصه یه سری از گیمر ها هستن که چندین  برابر پول سیستمشون تو خود بازی هزینه میکنند.

ملیارردررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از همه دوستانی که شرکت میکنن 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

با تشکر از همه دوستانی که شرکت میکنن ?

گرین ماشاالله جوری سطح استاندارد ها ی جایزه را تغییر داد، که از هر فرد عامی هم انتظار همان جایزه یا بلکه بیشترش رو هم داریم . :D

++++++++++++++--------------

خب به خیلی چیز ها بستگی داره .

در حال حاضر اگه من باشم  بین ۶ الی ۸ میلیون تومان خرج سیستم گیمینگ می کردم.

اگه بحث صندلی و میز و عینک آنتی رفلکس باشه ! برای هر سه تاش تا دو تومنی خرج خواهم کرد، و در نهایت سقف بودجه رو به ۱۰ تومنی افزایش خواهم داد.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

درود 

من  تفریحم  گیم  و کامپیوتره و هزینه براش زیاد میکنم  تا حالا هزینه هایی که واسه گیم و سخت افزار و کنسول  ها کردم   قیمت یه ماشین  رو هم رد کرده  خیلی هم پول دار نیستم اما خوب عشقم اینه  رفیق هام میگن تو دیوانه ای بجای این کارها ماشینتو عوض کن اما خوب عشقه دیگه ماشین تو پارکینگه اما خوب سیستم همیشه کنارمه :D

لینک به دیدگاه

سلام
من تا الان واسه سیستمم خرج انچنانی نکردم (حدود 1میلیونه سیستمم)
:(((( ولی حدود 1میلیون خرج ماوس کردم واسه کانتر :____((((((
g302 -g402-steelseries sensi raw -a4teach bloody ,.........خیلی خیلی  همه رو شکوندم
خدا بگم چیکار کنه این چیترا رو اعصاب نمیذارن :|
راستی اگه جایزه موس بود بمن بدید خواهشا چون الان موس ندارم:46_confounded:

ویرایش شده توسط koala
لینک به دیدگاه

این حرف من حکم مرتد بودن رو اینجا داره فکر کنم :4_joy: ولی با شهامت میگم هیچ هزینه ای حاضر نیستم برای گیمینگ با کامپیوتر انجام بدم

15 ساله گیمرم و همیشه کنسول بازی رو برا گیم انتخاب کردم و داشتم. از nes و snes و sega mega drive بگیر تا الان که PS4 دارم

قویا اعتقاد دارم گیم رو باید با کنسول زد فقط. راحت بازیو میندازی تو و لم میدی پای تلویزیون 55 اینچی بازی میکنی

لینک به دیدگاه

سلام

من که برای سیستمم 2 میلیون هزینه کردم خوب بدک نبود نسبت به هزینه ای که براش کردم کارمو راه مینداخت

اما الان دارم سیستممو عوض میکنم احتمال باید خیلی بیشتر از اینا هزینه کنم  چون میخوام یه سیستم برای کار با نرم افزار های طراحی بازی سازی جمع کنم

سیستم فعلیم i3     8ram              R9 380

لینک به دیدگاه

من تقریبا 12 میلیون خرج سیستمم کردم پارسال و هنوز هم یه سری خرده کاری مثل یه اس اس دی ام 2 برای ویندوز کم داره اما اگه داشتم بیشتر هم خرج میکردم چون تقریبا روزی بیشتر از 10 12 ساعت پای سیستمم هستم و تقریبا کارت گرافیک و مانیتورم خودش حدود 6 میلیون پام در اومد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

من برای سیستم گیمینگ هیچی هزینه نمیکنم چون اصلا اهل گیم نیستم و دلیلی هم نداره هزینه بکنم :D

لینک به دیدگاه

منم براي سيستم گيمينگ هيچي هزينه نميكنم اما الان يه سيستم ٧،٨ ميليون جمع كردم از اونجا كه روشنش ميكنم نميدونم بايد باهاش چيكار كنم كه يه كاري باهاش كرده باشم گيم ميزنم  :D:D:D

لینک به دیدگاه

من حدود 2/5 برای سیستمم خرج کردم  و الان که دارم فکر میکنم میبینم هزینه الکی بوده چون با 2.5 اصلا نباید ادم به فکر گیم زدن با pc باشه  همش افت فریم و ....

خلاصه  انسان حریص هست  من الان دوست دارم سیستم 5 تومنی داشته باشم  اونی که سیستم 5 تومنی داره دوست داره سیستم 12 تومنی داشته باشه و اون 12 تومنی هم دوست داره 20 تومنی داشته باشه 

چند روز پیش رفته بودم داشتم نمونه های اسمبل لیون رو میدیدم هر کیسی رو که جمع میکردن هزینشم زیرش میزدن ماشالله درامد مردم خیلی خوب شده 80 درصد کیس های بالای 5 تومن هزینش بود و نکته جالب توجه اینجا بود که چندین کیس بالای 10 تومنی هم بود یعنی 12 تومنی 20 تومنی ووو ..... 

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Matin96D گفته است :

من حدود 2/5 برای سیستمم خرج کردم  و الان که دارم فکر میکنم میبینم هزینه الکی بوده چون با 2.5 اصلا نباید ادم به فکر گیم زدن با pc باشه  همش افت فریم و ....

خلاصه  انسان حریص هست  من الان دوست دارم سیستم 5 تومنی داشته باشم  اونی که سیستم 5 تومنی داره دوست داره سیستم 12 تومنی داشته باشه و اون 12 تومنی هم دوست داره 20 تومنی داشته باشه 

چند روز پیش رفته بودم داشتم نمونه های اسمبل لیون رو میدیدم هر کیسی رو که جمع میکردن هزینشم زیرش میزدن ماشالله درامد مردم خیلی خوب شده 80 درصد کیس های بالای 5 تومن هزینش بود و نکته جالب توجه اینجا بود که چندین کیس بالای 10 تومنی هم بود یعنی 12 تومنی 20 تومنی ووو ..... 

خب سیستم زیر 5 میلیون که دیگه نشون دادن نداره:D

لینک به دیدگاه

2 حالت داره . یکی کسایی که سیستم به روز جمع میکنن و باید هزینه زیادی پرداخت کنن و یکی کسایی که با کمترین هزینه ممکن سعی میکنن از گیم لذت ببرن . من خودم یه سیستم به روز داشتم که همیشه وقتی سیستم رو روشن میکردم میدیدم هیچ کار مشخصی با سیستم نداشتم بعد سیستم به روزم رو فروختم و یه سیستم بر مبنای سوکت 1155 با کمترین هزینه ممکن و یه گرافیک 1050 گرفتم و الانم بخوام گیم بزنم میبینم به همون اندازه سیستم به روز برام لذت داره . پس از انتخابی که کردم کاملا راضی هستم . 

main b75

cpu i5 2500

ram 8 gig 1600

vga gtx 1050

اینم سیستم الانم که واقعا کارم رو داره راحت راه میندازه . ولی جدیدا شدید وسوسه شدم برای سوکت am4 که خدا به خیر بگذرونه :8_laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...