رفتن به مطلب

قیمت های کهکشانی RX 580 و RX 570

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

یکی از دوستان بنده در این زمینه ماینینگ و بیتکوین و غیره اطلاعات زیادی دارن، ازشون پرسیدم که میتونن بیان به بچه های انجمن آموزش بدن؟

گفتن که بچه ها حدود چقدر حاضرا بابت آموزشات پرداخت کنن؟

دوستان علاقه مند یه قیمتی رو پیشنهاد بدید که من با این دوستمون در میون بذارم ببینم چی میگه!(طبیعتا قیمت های پرت بدید نه این دوستمون آموزش میده نه شما آموزش میگیرید)

چه خوب 

کلاسهاش از کی شروع میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 91
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

یکی از دوستان بنده در این زمینه ماینینگ و بیتکوین و غیره اطلاعات زیادی دارن، ازشون پرسیدم که میتونن بیان به بچه های انجمن آموزش بدن؟

گفتن که بچه ها حدود چقدر حاضرا بابت آموزشات پرداخت کنن؟

دوستان علاقه مند یه قیمتی رو پیشنهاد بدید که من با این دوستمون در میون بذارم ببینم چی میگه!(طبیعتا قیمت های پرت بدید نه این دوستمون آموزش میده نه شما آموزش میگیرید)

بسیار عالی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mehrdad OC گفته است :

چه خوب 

کلاسهاش از کی شروع میشه

باهاشون صحبت کردم گفتن فعلا پنج نفر "فقط"  میگیرم

نحوه آموزش ها رو هم ازشون پرسیدم تمام آموزش ها نرم افزاری خواهند بود و شامل همه چیز میشه و بصورت ویدویی با کیفیت بالا انکدینگ x265 خواهد بود و یه گوروپی داخل تلگرام با 5 نفر تشکیل میشه که سوالی بود در همونجا مطرح بشه و فایل ها در اونجا ارسال میشه، کپی رایتم که محفوظه برای صاحب اثر

هزینه هم ظاهرا ایشون مبلغ 200 هزارتومان رو در نظر دارند برای آموزش کل دوره، دوستان علاقه مند به من یه پخخ بدن کار های هماهنگی و معرفی رو براشون انجام بدم

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، danyalbmw گفته است :

باهاشون صحبت کردم گفتن فعلا پنج نفر "فقط"  میگیرم

نحوه آموزش ها رو هم ازشون پرسیدم تمام آموزش ها نرم افزاری خواهند بود و شامل همه چیز میشه و بصورت ویدویی با کیفیت بالا انکدینگ x265 خواهد بود و یه گوروپی داخل تلگرام با 5 نفر تشکیل میشه که سوالی بود در همونجا مطرح بشه و فایل ها در اونجا ارسال میشه، کپی رایتم که محفوظه برای صاحب اثر

هزینه هم ظاهرا ایشون مبلغ 200 هزارتومان رو در نظر دارند برای آموزش کل دوره، دوستان علاقه مند به من یه پخخ بدن کار های هماهنگی و معرفی رو براشون انجام بدم

سلام نفری 200 تومن ؟ من ندارم آخه :/

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

سلام نفری 200 تومن ؟ من ندارم آخه :/

درود، بله اگر ظرفیت به حد مذکور نرسه و افراد بخوان با تعداد کمتری شروع کنن باید هزینه یک میلیون تومانی رو بین هر تعدادی که هستن تقسیم کنند

دوستمون قیمت خوب گفتند خیلی جاها مبالغ بالاتری برای آموزش ماینینگ پیشنهاد دادن، بلخره هر آموزشی یه قیمتی داره! و توجه داشته باشید پکیج کامله یعنی شامل مادینگ بایوس و همه چیز میشه

ویرایش شده توسط danyalbmw
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، danyalbmw گفته است :

درود، بله اگر ظرفیت به حد مذکور نرسه و افراد بخوان با تعداد کمتری شروع کنن باید هزینه یک میلیون تومانی رو بین هر تعدادی که هستن تقسیم کنند

شما دویست تومان نداری میخوای بزنی تورکار ماینینگ؟؟ ? من هیچی نمیگم

شاید نخواد بزن تو کار ماینینگ ولی خب میخواد یاد بگیره ?

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، morteza pc گفته است :

شاید نخواد بزن تو کار ماینینگ ولی خب میخواد یاد بگیره

منم که نمیخوام بزنم تو کارش  تا حد ولت ساختن و نرم افزارشو ست کردنم بلدم ولی بعدش گیج شدم 

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، mnbv172 گفته است :

منم که نمیخوام بزنم تو کارش  تا حد ولت ساختن و نرم افزارشو ست کردنم بلدم ولی بعدش گیج شدم 

خوب این چیزاییکه شما بلدی اصلا چیزی نیست دربرابر آموزشایی که دوستمون بهتون میده 

باتوجه به آموزشا و سایت هایی که یاد خواهید گرفت، مبلغ بسیار ناچیزه

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Mehrdad OC گفته است :

چه خوب 

کلاسهاش از کی شروع میشه

در 16 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

بسیار عالی

در 14 ساعت قبل، mnbv172 گفته است :

درود دوستان، در صورت علاقه مندی به این لینک مراجعه کنید

لینک به دیدگاه

آموزش های مجانی زیاد هست گوگل کنید.کلا هر چیزی در ایران شده مایع درامد زایی بعضی افراد سود جو.

لینک به دیدگاه

چراغ اول رو ایسوس روشن کرد

First ASUS Mining-P106-6G for Cryptocurrency Mining Spotted

http://www.guru3d.com/news-story/first-asus-mining-p106-6g-for-cryptocurrency-mining-spotted.html

.

لینک به دیدگاه

کارت های انودیا زیاد طرفدار نداره تو بحث ماینینگ ماینرها خود به خود میرن سمت  رادئون amd چون بازدهی عالی تو بحث ماینینگ دارن اینو میشه از اتمام موجودی کارت ها و منابع خارجی راحت فهمید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...