رفتن به مطلب

دوستان کمک کنید برای انتخاب بهترین تی وی 40 به جای مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان از پارسال که به جای مانیتور یه tv خریدم مدل samsung f5550h 32 inch الان دیگه به مانیتور نمیتونم فکر کنم و لذتی که تی وی داره واسم خیلی بیشتر از مانیتور هست هم برای فیلم دیدن و هم گیم . تصمیم گرفتم این تی وی رو بفروشم و یه 40 اینچ بگیرم که بزرگتر باشه . راستش اصلا تو نخ تی وی نبودم و زیاد اطلاع از تی وی ندارم . از دوستان گل این سایت خواهش میکنم که بهترین مدل های 40 اینچ بازار رو معرفی کنن البته خیلی هم گرون نباشه لطفا و کیفیت قابل قبولی داشته باشه .  مدلی باشه که نمای خوب و زیبایی هم داشته باشه که عالی میشه 

پیشاپیش از همگی دوستان که زحمت میکشن و مشاوره میدن تشکر میکنم 

P70618-213345.jpg

لینک به دیدگاه

داداششما بیخیال تی وی شو خواهشا برای سلامتیت میگم توی این فاصله کسی نمیشینه تی وی نگا کنه چشماش داغون میشه

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، The.13east گفته است :

داداششما بیخیال تی وی شو خواهشا برای سلامتیت میگم توی این فاصله کسی نمیشینه تی وی نگا کنه چشماش داغون میشه

فدای شما داداش گلم که نگران سلامتی من هستید . دوست گلم من فاصله رو رعایت میکنم حدود 1/20 فاصله دارم و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم . 

لینک به دیدگاه

در مورد تی وی که نظری ندارم ولی:

1-چشمات کتلت میشه چون اغلب تی وی ها سیستم انتی فلیکر و کاهش نور آبی در هنگام مطالعه و... ندارن

2-رزولوشن تی وی برای فاصله 2 تا 10 متر تنظیم شده و خارج از محدوده به چشم آسیب میرسونه و لذتی هم دیگه نداره

3-با توجه به اینکه سیستمتون گیمینگ هست باید بگم تی وی نه سیستم فری سینک (G-sunk/Amd free sync) نداره که موجب کاهش عملکرد تو بازی میشه

4-مدت پاسخگویی تی وی خیلی بالا تر از مونیتور هست

5-تی وی خرجش بیشتر میشه

و...

ولی اگه قانع نشدی پیشنهاد من تو تی وی ها اینه:Samsung 43K6960 Smart LED TV 43 Inch

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Sepehr GH گفته است :

در مورد تی وی که نظری ندارم ولی:

1-چشمات کتلت میشه چون اغلب تی وی ها سیستم انتی فلیکر و کاهش نور آبی در هنگام مطالعه و... ندارن

2-رزولوشن تی وی برای فاصله 2 تا 10 متر تنظیم شده و خارج از محدوده به چشم آسیب میرسونه و لذتی هم دیگه نداره

3-با توجه به اینکه سیستمتون گیمینگ هست باید بگم تی وی نه سیستم فری سینک (G-sunk/Amd free sync) نداره که موجب کاهش عملکرد تو بازی میشه

4-مدت پاسخگویی تی وی خیلی بالا تر از مونیتور هست

5-تی وی خرجش بیشتر میشه

و...

ولی اگه قانع نشدی پیشنهاد من تو تی وی ها اینه:Samsung 43K6960 Smart LED TV 43 Inch

هر دو عزیز درست میگید و خودمم قبول دارم . حرف حق جواب نداره . راستش از وقتی با 32 کارکردم دیگه مانیتور بهم حال نمیده یه جورایی عادت کردم به فضای بزرگتر . ولی مثل اینکه باید تعقیر رویه بدم و یه مانیتور بگیرم و به قول معروف از این قرتی بازیها در نیارم :8_laughing:

پس لطفا یه مانیتور بهم معرفی کنید که در حد 1 میلیون بیشتر نباشه ازتون سپاسگذارم هم از شما و هم از دوست گل بالاییمون 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد اول:

LG 24MP68VQ 24Inch FreeSync IPS 5ms LED Monitor

مزیت ها:

1-چنتا قابلیت نرم افزاری جالب داره

2-ای ام دی فیری سینک

3-کیفیتش خوبه

پیشنهاد دوم:

LG 24MP59G 24Inch FreeSync IPS 5ms Gaming Monitor

1-خودمم اینو دارم و عالیه

2-قیمت مناسب

3-قابلیت های خوب در حوضه گیمینگ و مالتی مدیا

4-شاخه کلا،فقط برای شما صفحش یکم کوچیکه...  :)

پیشنهاد سوم:

BenQ EW2775ZH 27Inch VA 4ms Monitor

1-اینم به نوبه خودش قابلیت های جالبی داره،پیشنهاد میکنم برو اینو تو مغازه ببین که بفهمی چرا پیشنهاد کردم

پیشنهاد چهارم:

LG 27MP68VQ 27Inch FreeSync IPS 5ms LED Monitor

نمونه بزرگ شده همون اولیه هست

پیشنهاد کلی من همون دومیه

موفق باشی

ویرایش شده توسط Sepehr GH
لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوست گلم . باید برم از نزدیک این مدل هارو ببینم .

لینک به دیدگاه

میتونی مولتی مونیتوره بشی، اگه فضای بیشتری می‌خوای

6-monitor-array-1.jpg

ویرایش شده توسط کیهان
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

فدای شما داداش گلم که نگران سلامتی من هستید . دوست گلم من فاصله رو رعایت میکنم حدود 1/20 فاصله دارم و خداروشکر تا الان هیچ مشکلی نداشتم . 

فاصلت پس خوبه راحت باش 

لینک به دیدگاه

این مانیتور ها برای شما که به سایز صفحه نمایش بزرگ عادت کردید خوبه

http://lioncomputer.ir/product/9943/مانیتور+29+اینچ+ال+جی+LG+29UM68/

http://lioncomputer.ir/product/6571/مانیتور+سامسونگ+29+اینج+LS29E790CNS+Curved/

البته یه خورده فراتر از بودجه هستند

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام 

دوستان از پارسال که به جای مانیتور یه tv خریدم مدل samsung f5550h 32 inch الان دیگه به مانیتور نمیتونم فکر کنم و لذتی که تی وی داره واسم خیلی بیشتر از مانیتور هست هم برای فیلم دیدن و هم گیم . تصمیم گرفتم این تی وی رو بفروشم و یه 40 اینچ بگیرم که بزرگتر باشه . راستش اصلا تو نخ تی وی نبودم و زیاد اطلاع از تی وی ندارم . از دوستان گل این سایت خواهش میکنم که بهترین مدل های 40 اینچ بازار رو معرفی کنن البته خیلی هم گرون نباشه لطفا و کیفیت قابل قبولی داشته باشه .  مدلی باشه که نمای خوب و زیبایی هم داشته باشه که عالی میشه 

پیشاپیش از همگی دوستان که زحمت میکشن و مشاوره میدن تشکر میکنم 

P70618-213345.jpg

LG, 43UF680T,,,4K

،حدود 1،600 ،قیمتشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...