رفتن به مطلب

پیشنهاد ورک استیشن جهت برنامه نویسی

Recommended Posts

با سلام

تصویری که مشاهده میکنید انتخاب من برای ورک استیشنی هستش که قراره یک ترمینال سرور بین ۳ یوزر باشه و هر کدام یک ویژوال استودیو باز کرده و کار کنند. اگر پیشنهادی در جهت بهبود کارایی دارید یا نقدی بر قطعات منتخب بفرمایید البته در محدوده بودجه ۶ میلیونی. (سوییچ جز گزینه‌های مورد بحث نیست)

download.png

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم پردازنده های رایزن رو هم بررسی کنید فکر میکنم برای کارتون بهتر باشه

کیس هم مسترکیس پرو 5 من پیشنهاد میکنم

اس اس دی رو هم میتونید 960 evo بردارید که سرعتش بالاتره

رم هم مطمئن بشید مقدارش کافیه

اکثر برنامه نویس ها 16 گیگ رم رو نیاز دارن

لینک به دیدگاه

درود

با توجه به اینکه کارت گرافیک نمی خوای، به نطرم کیس و پاور ارزانتر بردار. Ssd m.2 اختلاف کمی با 850 pro داره و بهتره. فکر می کنم  پردازنده ی ضریب باز و مادربورد گیمینگ  و رم گران قیمت برای این کار نالازمه و می تونی ارزانتر  برداری. کولر  هم نیاز داری که true spirit رو پیشنهاد می کنم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما خودت کارت گرافیک مجزا داری که کارت گرافیک رو از این سیستم حذف کردی؟!

جهت اطلاع یه وقتی اگه حواستون نبوده باید بگم که این سی پی یو دارای گرافیک مجتمع نیستشو همین طور باید یک عدد کولر سی پی یو بسته به نیازتون براش جدا تهیه کنید که همراهش نیست!

و اینکه حتی در نظر بگیریم که شما یه کارت گرافیک 1070 داشته باشی باز هم یه پاور مثل پاور زیر نیازتون رو کامل بر طرف میکنه:

http://lioncomputer.ir/product/7935/پاور+کولرمستر+وی+650+گلد+RS650-AFBAG1/

و همون طور که آقای بهمنیان فرمودند یه اس اس دی M.2 اختلاف قیمتش با مدلی که شما انتخاب کردی آنچنان نیست و در صورت جایگزینی قطعا تاثیرات محسوسی تو سیستم شما میذاره!

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Admiral.M گفته است :

دوست عزیز شما خودت کارت گرافیک مجزا داری که کارت گرافیک رو از این سیستم حذف کردی؟!

جهت اطلاع یه وقتی اگه حواستون نبوده باید بگم که این سی پی یو دارای گرافیک مجتمع نیستشو همین طور باید یک عدد کولر سی پی یو بسته به نیازتون براش جدا تهیه کنید که همراهش نیست!

و اینکه حتی در نظر بگیریم که شما یه کارت گرافیک 1070 داشته باشی باز هم یه پاور مثل پاور زیر نیازتون رو کامل بر طرف میکنه:

http://lioncomputer.ir/product/7935/پاور+کولرمستر+وی+650+گلد+RS650-AFBAG1/

و همون طور که آقای بهمنیان فرمودند یه اس اس دی M.2 اختلاف قیمتش با مدلی که شما انتخاب کردی آنچنان نیست و در صورت جایگزینی قطعا تاثیرات محسوسی تو سیستم شما میذاره!

سی پی یو انتخابی ایشون گرافیک مجتمع داره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای این موضوع بهتره از سی پیو زئون 1245 استفاده کنید

رم ها هم خوبه اما برای شما فرکانس بالا تاثیری نداره

بهتره برای اس اس دی از nvme استفاده کنید

همچنین مادربرد هم زیاد برای شما مهم نیست گرچه بنظرم یک مادربرد ورک استیشن x99 بگیرید خیلی از این بهتره

باتوجه به تجربه ای که داشتم بهتره روی سرور مجازی ساز esxi نصب کنید و روی اون 3 تا ماشین مجازی ویندوز مجزا درست کنید و به هرکدوم کور اختصاصی بدید و دسترسی ریموت داشته باشید

راستی درمورد پاور حتی المقدور از پاور های ریدانتنت استفاده کنید من تجربه خوبی از پاور های کورسیر و یا برند های مشابه برای ورک استیشن نداشتم

پاور 350 یا 400 وات سوپرمیکرو برای شما کافیه 

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

منم فکر میکنم وقتی گرافیک نمیخواین بزارین با پاور 550 هم کارتون راه میفته هزینه کمتری میکنید

ssd هم همانطور که دوستان گفتن یا plextor m.2 بندازین یا samsung 960 evo که اگر بخواین بیشتر هزینه کنید pro همین رو بندازین پرفورمنس بهتری میگیرین

راستی یه سوال

چرا از مادربورد های چیپست z270 و cpu نسل هفتم استفاده نمیکنید؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/25, 14:52:05، maximal10 گفته است :

سی پی یو انتخابی ایشون گرافیک مجتمع داره.

بله عزیز درست میفرمایید اشتباه از بنده بود!:12_slight_smile:

به اشتباه فکر کردم سری  Extreme هستش!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...