رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 7 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

تاکیدی نداشتم که این واتر کولر به گرافیکشون بخوره

به هر حال ممنون که گوشزد کردید

خواهش میکنم دوست عزیز، به هر حال امیدوارم استارتر یک راه حلی برای تعویض فن یا خنک کننده این کارت پیدا کنند چون تا جایی که من فهمیدم واقعا نویز ش بالاست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Saman Taji گفته است :

این صرفا یک براکت هست که برای نصب روی کارت R9 290 استارتر نیاز به یک پایه اضافی داره که همراه ش نیست اما بسیار مناسب کارت های nVidia هست.

این ممکنه که به درد شون بخوره که موجود نیست و از قیمت هم اطلاعی ندارم

http://meghdadit.com/product/9826/xspc-razor-r9-290x290-vga-block-cooler/خنک-کننده-مایع-کارت-گرافیک-ایکس-اس-پی-سی-مدل-آر-ناین-290-ایکس/

والا من زنگ زدم اینو پرسیدم اگه درست یادم باشه 500-600تومن گفتن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

والا من زنگ زدم اینو پرسیدم اگه درست یادم باشه 500-600تومن گفتن

خیلی گرونه! با این مبلغ میشه یه کارت نو خرید! این مدل فن کارت گرافیک ریفرنس هست اگر اشتباه نکنم

https://www.amazon.com/FD7525U12D-1-70A-4Wire-HD7970-Graphic/dp/B00IZGGLFO

جدا از صدا ی زیاد من بیشتر نگران از کار افتادن فن  می بودم چون معلوم نیست چنین فنی رو بشه در بازار پیدا کرد

لینک به دیدگاه

سلام 

یه واتر کولر ارزون 120  پیدا کنید بلاک هاشون رو هم برسی کنید که کدومشون واسه چیپ شما مناسبن

درکل هزینه این کار همین خرید واتر کولرشه و نصب کردنش رو هم میتونید با چند تا بست کمری انجام بدین

واتر 120 به بالا هم برا گرافیک دور ریختن پوله به نظرم مگ اینه بخوای بعدا استفاده کنی روی cpu

اما معایب این کار هم میتونه این باشه که دمای vram هاتون افزایش پیدا میکنه که میتونید با یه فن 12 *12

و یه ترمال پد یا هیت سینک خنکش کنید

پیشنهاد میکنم یه سرچ تو گوگل در این مورد بزنید و تحقیق کنید و واتر مناسبشو خرید کنید

دوست داشتید میتونم راهنمایی تون کنم قبلا انجام دادم

ویرایش شده توسط prof.noise
لینک به دیدگاه

در در 1396/03/24, 22:27:57، Saman Taji گفته است :

خواهش میکنم دوست عزیز، به هر حال امیدوارم استارتر یک راه حلی برای تعویض فن یا خنک کننده این کارت پیدا کنند چون تا جایی که من فهمیدم واقعا نویز ش بالاست

اقا ما استارتر نیستیما .

درسته یه مدت نبودیم در فروم ولی سالهاست با این سیستم ها دست و پنجه نرم میکنیم

لینک به دیدگاه

در در 1396/03/23, 20:29:46، danyalbmw گفته است :

درود دوست گرامی

شما به راحتی میتونید این کارت رو هیبرید-کول کنید نیازی به هیچ کیتی هم نداره به این عکس که توسط یکی از دوستان بنده گرفته شده و تمامی مادینگ ها توسط خودشون انجام شده توجه داشته باشید، کارت ایشون همین کارت شما هستش

image.jpeg

در در 1396/03/24, 22:53:05، prof.noise گفته است :

سلام 

یه واتر کولر ارزون 120  پیدا کنید بلاک هاشون رو هم برسی کنید که کدومشون واسه چیپ شما مناسبن

درکل هزینه این کار همین خرید واتر کولرشه و نصب کردنش رو هم میتونید با چند تا بست کمری انجام بدین

واتر 120 به بالا هم برا گرافیک دور ریختن پوله به نظرم مگ اینه بخوای بعدا استفاده کنی روی cpu

اما معایب این کار هم میتونه این باشه که دمای vram هاتون افزایش پیدا میکنه که میتونید با یه فن 12 *12

و یه ترمال پد یا هیت سینک خنکش کنید

پیشنهاد میکنم یه سرچ تو گوگل در این مورد بزنید و تحقیق کنید و واتر مناسبشو خرید کنید

دوست داشتید میتونم راهنمایی تون کنم قبلا انجام دادم

درود بر شما
منظور شما کاری مثل این هست عزیز درسته ؟

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، A7Up گفته است :

درود بر شما
منظور شما کاری مثل این هست عزیز درسته ؟

اگه بریدن اون پلاستیک روی کارت مشکلی نداری اون عکس بالا مورد خوبیه ازش مدل واتر هم بپرسین تا تجربه همونو داشته باشین

ولی اینی که من گفتم باید کل کولر کارت رو باز میکردی و انجام میدادی که برا فروختن به مشکل بر نخوری هر کدوم رو دوست داری

میتونی انجام بدی معایب اون عکسه اینه که برای فروختن کارت ممکنه به مشکل بر بخوری مزایاشم اینه که دیگه مشکلی برای vram و مدار تغذیه کارت نداری

ویرایش شده توسط prof.noise
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...