رفتن به مطلب

انتخاب لب تاپ حرفه ای برای انیمیشن؟(راهنمایی)

Recommended Posts

سلام دوستان:12_slight_smile:

من لب تاپ رو انتخاب کردم چون بتونم راحت نقل مکان کنم چون این ور اونور میبرمش با خودم وگرنه میدونم قدرت یک کامپیوتر بیشتر از لب تاپه یکی از دلایلش cpu که بخش تاثیر گذاره که رو لب تاپ نمیشه مانور داده بشه و دلایل بسیار دیگه که اینجا بگم زیاده...

بنده دوسال پیش چون نیازهام کمتر از یه سیستم حرفه ای بود لب تاپ lenovo-G5080  با corei75500U (دو هسته ای 4 ترید و 2.4گیگا هرتز) و 2 گیگ گرافیک و 8گیگ رم و 500گیگ هارد... (اینم بگم مانیتورش افتضاحه!):46_confounded:

این لب تاپ روی نرم افزار فتوشاپ و کورل جوابگو هست ولی روی نرم افزار انیمیشن و جلوه های ویژه مثل after effect و 3D max و... خوب عمل نمیکنه... من aftereffect رو هم امتحانی رو لب تاپم کار کردم اما حتی وقتی یه فیلم 10 مگی رو preview کردم سیستم  جونش دراومد! :45_persevere:(البته اینم بگم نمیدنم به چه دلیلی رم لب تاپم خیلی پر میشه! (یکی از اطرافیانم گفت اگر کند عمل میکنه یکی از دلایلش اینه که tepm رو باید پاک کنی ولی من این کارو میکنم بازم سیستم کند عمل میکنه و اینکه آنتی ویروس ورژن8 کرک شده که با سرور عیرمعتبر ایرانی و... کار نمیکنه و بیشتر وقتا update میکنم!)

خب حالا اگر بخوام لب تاپ بگیرم چه مشخصاتی رو پیشنهاد میکنید که واقعا حرفه ای باشه و برای انیمیشن و جلوه های ویژه جواب بده؟؟؟:35_thinking:

دیگه در نهایت کامپیوتر حرفه ای میگیرم چون لب تاپ و فقط برای حمل کردنش میخواستم که اگر واقعا واقعا کامپیوتر خریدن به نفعه تا یه لب تاپ حرفه ای که با این قضیه حمل کردنش کنار میام... چون واقعا جون و قدرت سیستم برام مهمه!:16_relieved:

لینک به دیدگاه

درود

با فرض این که از محدودیتهای لبتاپ آگاهیم حدود بودجه و سطح کارت رو مشخص کن.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

با فرض این که از محدودیتهای لبتاپ آگاهیم حدود بودجه و سطح کارت رو مشخص کن.

سلام

بودجه حداکثر تا 4 میلیون میتونم...

سطح کارم هم اینکه نرم افزارهای انیمیشن رو جوابگو باشه...

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Baran Memari گفته است :

سلام

بودجه حداکثر تا 4 میلیون میتونم...

سطح کارم هم اینکه نرم افزارهای انیمیشن رو جوابگو باشه...

به نظرم hpzbook نسل دو گزینه‌ی مناسبیه. البته باید بگردی کارکرده گیر بیاری. کارت گرافیکش کوادرو است و سرعت کارتهای جیفورس و ریدیون رونداره، ولی خنک و کم مصرفه و برای کارهای طولانی مناسب‌تره. کیفیت صفحه نمایشش هم عالیه.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما در زمینه انیمیشن و جلوه های ویژه تو چه شاخه و سطحی کار می کنید ؟ بگید تا بهتر بتونیم کمک کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...