رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

آقای حسینی اصلا این رمهای پاتریوت رمهای خوبی هستند کیفیتشون چطوره قیمت 8 گیگ رو نگفتید چند در میاد باس 800 غیر از پاتریوت برند با کیفیت و خوش قیمت چی هست .

تشکر.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اصلا این رمهای پاتریوت رمهای خوبی هستند کیفیتشون چطوره قیمت 8 گیگ رو نگفتید چند در میاد باس 800 غیر از پاتریوت برند با کیفیت و خوش قیمت چی هست .

تشکر.

رضاجان چرا اون رمهای Gskill رو میخوای بفروشی ؟ استفاده کن دیگه .

رمهای پاتریوت رمهای بدی نیستش ولی یه مقدار اینقدر که وارد بازار شده لوس شده .

لینک به دیدگاه

رضاجان چرا اون رمهای Gskill رو میخوای بفروشی ؟ استفاده کن دیگه .

رمهای پاتریوت رمهای بدی نیستش ولی یه مقدار اینقدر که وارد بازار شده لوس شده .

آقای حسینی اگه 2 گیگ 1066 از همین رمهای gskill پیدا میکردم نمیفروختمشون خودم خیلی از این رمها راضی ام و خیلی وقته که سراغشون رو ازتون میگیرم اما انگار دیگه پیدا نمیشه .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اگه 2 گیگ 1066 از همین رمهای gskill پیدا میکردم نمیفروختمشون خودم خیلی از این رمها راضی ام و خیلی وقته که سراغشون رو ازتون میگیرم اما انگار دیگه پیدا نمیشه .

رضا جان یکی از بچه های همین فروم نام کاربریش rezrez هستش بهش پیغام بده قیمت رو با هم اوکی کنید باقیش با من چون این وسط هم کار شما راه میفته و هم کار ایشون . اوکی ؟

ایشون هر چند وقت یک بار انلاین میشن

لینک به دیدگاه

رضا جان پس تو هم لنگه رمهای من رو داری!!!.ببین برو پاساژ ایران فکر کنم پیدا میکنی.البته خودم از پاساژ ایران نگرفتم ولی فکر کنم باشه.

لینک به دیدگاه

رضا جان پس تو هم لنگه رمهای من رو داری!!!.ببین برو پاساژ ایران فکر کنم پیدا میکنی.البته خودم از پاساژ ایران نگرفتم ولی فکر کنم باشه.

این رمها رو فقط یک نفر به ایران وارد میکنه که ایشون الان موجود ندارن حدود 1 ماهه

لینک به دیدگاه

این رمها رو فقط یک نفر به ایران وارد میکنه که ایشون الان موجود ندارن حدود 1 ماهه

سلام آقای حسینی.شما آریانا رو میگید؟

لینک به دیدگاه

علیرضا جان من چند روز پیش که برای خرید رفته بودم پیش آقای حسینی یه سرهم به پاساژ ایران زدم اصلا یه دونه هم نبود از این رمها.

لینک به دیدگاه

اين مدل رو مگه نميگي ؟؟؟ F2-8500cl5d-2gbpk ......من تو سايت كيوان اينا رفتم ....موجود داره و 80 تومن هم قيمت زده !!!!

http://www.coolingsys.ir/viewpage.php?page_id=4

لینک به دیدگاه

علیرضا جان من چند روز پیش که برای خرید رفته بودم پیش آقای حسینی یه سرهم به پاساژ ایران زدم اصلا یه دونه هم نبود از این رمها.

رضا جان من یه راه حل خوبی برات سراغ دارم .

شما اگه بخوای این رم رو تهیه کنی باید 85 تومان بپردازی . خوب کاری نداره شما رمتون رو بیارید و 85 تومان پرداخت کنید من به شما Ram Ocz 2gb*2 1066 میدم و رمتون رو هم میگیرم .

او کی ؟

لینک به دیدگاه

رضا جان من یه راه حل خوبی برات سراغ دارم .

شما اگه بخوای این رم رو تهیه کنی باید 85 تومان بپردازی . خوب کاری نداره شما رمتون رو بیارید و 85 تومان پرداخت کنید من به شما Ram Ocz 2gb*2 1066 میدم و رمتون رو هم میگیرم .

او کی ؟

با سلام

چشم آقای حسینی پس اینها رو به خودتون میدم حله فقط مدتی کوتاه باید صبر کنم چون میخوام یه ال سی دی تا 220 بردارم میخوام یه دفعه بیام و جفتشو ببرم تا این حدود قیمت چی پیشنهاد میدید شما برای ال سی دی و اگه میشه مشخصات رو هم بدید ممنون میشم .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

چشم آقای حسینی پس اینها رو به خودتون میدم حله فقط مدتی کوتاه باید صبر کنم چون میخوام یه ال سی دی تا 220 بردارم میخوام یه دفعه بیام و جفتشو ببرم تا این حدود قیمت چی پیشنهاد میدید شما برای ال سی دی و اگه میشه مشخصات رو هم بدید ممنون میشم .

با تشکر.

خوب مدلهای زیادی هستش :

1931bw - 1932nw قیمتها حدودا 207 تومان

لینک به دیدگاه

اين مدل رو مگه نميگي ؟؟؟ F2-8500cl5d-2gbpk ......من تو سايت كيوان اينا رفتم ....موجود داره و 80 تومن هم قيمت زده !!!!

http://www.coolingsys.ir/viewpage.php?page_id=4

درود

مرتضی جان موجود ندارن ولی گفتن تا یکی دو هفته دیکه میارن

لینک به دیدگاه

دوستان فعلا برای قیمت قطعات به سایت مراجعه کنید هر چی که محصول داخلشه به روز هستش و قیمتهاشم چک کنید اگر کالایی داخلش نبود اینجا مطرح کنید من در خدمتم . تمام سعیمون رو کردیم که انصاف رو رعایت کنیم و فقط به یک مقایسه قیمت با سایرین داره که اون رو شما انجام بدید .

www.lioncomputer.ir

لینک به دیدگاه

خوب مدلهای زیادی هستش :

1931bw - 1932nw قیمتها حدودا 207 تومان

آقاي حسيني فكر نميكنيد Gw1932 بهتر هست؟ تازه nw ورودي dvi هم نداره!

رضا جان اينا 19 اينچ وايدن.

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني فكر نميكنيد Gw1932 بهتر هست؟ تازه nw ورودي dvi هم نداره!

رضا جان اينا 19 اينچ وايدن.

دوست من هر کدوم از این محصولات یه مزیت و یه معایبی دارن و همه چیز بستگی به کاربر داره که به چه چیزی نیاز داره تفاوت GW با سایر محصولات از نظر تصویر فقط گلیر بودن و شفاف بودنشه که هم یک ایراد و هم یک مزیت محسوب میشه .عیبش اینه که نور داخلش میافته و کاربر رو اذیت میکنه و مزیتش اینه که سایه لامپ و یا نوری بهش نخوره خیلی شفافه .

البته شنبه تمام محصولات موجود در بازار رو توی سایت جدید میزاریم و همشون امکان مقایسه داره و میتونید این محصولات رو با هم مقایسه کنید ..

لینک به دیدگاه

مادربرد:

P5Q Asus

پردازنده:

Intel Q6600

رم:

Patriot 2G 2*1G DDR2 800 Mhz

هارد:

Western 250G

کارت گرافیک:

Sapphire 4850

کیس:

Green Silent Storm

پاور:

Green GP580B

سلام من قیمت این قطعاتو میخواستم بدونم چقدره اگر بخوام از لیون کامپیتر بخرم؟

لینک به دیدگاه

سلام ...

قیمتهای کارت گرافیک

9600gso 768 Mb اینو با چه مارکی پیشنهاد میکنید ؟

9600gt 512mb

مممنووونننننن .

لینک به دیدگاه

آقای حسینی چند اینچ این مدل.

دوست عزیز بهترین گزینه با جدیدترین تکنولوژی و بهترین کیفیت در حال حاضر T1900 سامسونگ هست که قیمتش 270 تومان و این مانیتور 19 واید هست و کنتراستش 1 به 20000 و زمان پاسخگویی تصویرش هم 2میلی ثانیه به نظر من ارزش داره که 40 تومان بیشتر بدی تازه اگه ارزون تر خواستی میتونی Bw1953 برداری که کنتراستش 1 به 8000 هست و زمان پاسخگویی تصویرش هم 2میلی ثانیه هست.:D

لینک به دیدگاه

مادربرد:

P5Q Asus

پردازنده:

Intel Q6600

رم:

Patriot 2G 2*1G DDR2 800 Mhz

هارد:

Western 250G

کارت گرافیک:

Sapphire 4850

کیس:

Green Silent Storm

پاور:

Green GP580B

سلام من قیمت این قطعاتو میخواستم بدونم چقدره اگر بخوام از لیون کامپیتر بخرم؟

Sapphire 4850: قیمت اینو ندارم ولی به نظرم بهتره HIS hd 4850 ICEQ4 رو بگیری که مشکل گرمایی نداره و داغ نمیکنه و تازه قیمتش هم خوبه 263000 تومان.

Patriot 2G 2*1G DDR2 800 Mhz : قیمت اینم 43 تومان هست.

Intel Q6600: اینم 175 تومان .

Green GP580B : برای این سیستم یه 535AB گرین کافیه که میشه 52 تومان البته باید اول همه قطعاتت رو بگیری بعد پاور رو انتخاب کنی ولی اگه 580 بگیری اینده نگری کردی یعنی برای ارتقا راحت تری که قیمتش تقریبا 16 تومان بیشتره.

P5Q Asus : 155 تومان

این قیمت های بازاره و قیمت های سایت رو باید اقای حسینی بدن.:D

لینک به دیدگاه

درود

دوستان امروز فکر میکنم قیمتها رو 100 کمتر محسابه میکنید .

t1900 قیمتش 270 تومانه و 4850ICEQ4 هم 263 تومان . با این همه ممنون

لینک به دیدگاه

سلام.میخواستم بدونم قیمت مادربورد گیگا ep45-ds4p چند تومن هست؟تو همین سایت 206000 تومن نوشته شده.میخواستم بدونم این قیمت درست هست یا نه؟چون من تا دو هفته ی پیش این مادربورد رو 250000 تومن قیمت گرفته بودم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...