رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام جناب حسيني قيمت تكي و تعداد قطعات زير رو ميخواستم

رم كينگ باس 800 اوريجينال

رم پاتريوت باس 800

هارد وسترن 250

يه سئوال ديگه واسه اينكه تعداد حساب بشه حداقل بايد چند تا برداريم

لینک به دیدگاه

با سلام

من قیمت رم ocz platinum bus 800 va bus 1066 چهار گیگ رو میخواستم و آیا رم با مشخصاتی که گفتم بهتر از رم ژل هست یا نه؟ قیمت ژل رو هم لطف کنید.

سپاسگزارم

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسيني قيمت تكي و تعداد قطعات زير رو ميخواستم

رم كينگ باس 800 اوريجينال

رم پاتريوت باس 800

هارد وسترن 250

يه سئوال ديگه واسه اينكه تعداد حساب بشه حداقل بايد چند تا برداريم

رمها قیمتهای مختلفی داره قیمتهایت کم فروشی اینه :

حدودا البته :

رم كينگ باس 800 اوريجينال = 17500

رم پاتريوت باس 800 = 19000

هارد وسترن 250 = 48000

=

لینک به دیدگاه

با سلام.

من امروز زنگ زدم سازمان تعزیرات حکومتی (قسمت حمایت از حقوق مصرف کنندگان) و درباره افزایش سرخودی قطعات با اپراتور صحبت کردم و گفتم که فروشنده ها میگن دلیل افزایش 3 درصدی قطعات افزایش مالیات و گمرکی روی اجناسه.یارو بهم گفت که اصلا این 3 درصد افزایش قیمت بدلیل مالیات اعمال نشده و فروشنده ها حق ندارن بکشن روی قیمت.منم بهش گفتم که فروشنده ها این کارو کردن اونم بعد از گرفتن شماره تماس و پرسیدن اسمم گفت از شنبه بازرس می فرستن تو بازار کامپیوتر تا ببینن چه خبره.من بهش گفتم چرا شما بطور ماهانه بازرس نمی فرستید گفتش ما روی قطعات نظارت ماهانه نداریم اما اگه کسی شکایت کنه رسیدگی می کنیم.من بهش گفتم که واقعا این کارو بکنه اونم گفت 100 درصد رسیدگی می کنیم و اگه ببینیم تخلفی باشه به شدت برخورد می کنیم.

من از شما دوستان عزیز فروم می خوام شماهم زنگ بزنید شکایت کنید تا بطور جدی رسیدگی شه.

وقتی که دولت 3 درصد مالیات از فروشنده ها نگرفته واقعا خیلی جالبه که اونا میان از خریدار بدبخت می گیرن.در ضمن اینم خیلی جالبه به فرض اینکه دولت دریافت این 3 درصد مالیاتو تصویب کنه اما میبینیم فروشنده ها(اکثرشون) به اندازه 15-20 درصد کشیدن روی اجناسشون نه 3درصد!!!!!!!!!!!!

خدایا به داد ماها برس!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

با سلام.

من امروز زنگ زدم سازمان تعزیرات حکومتی (قسمت حمایت از حقوق مصرف کنندگان) و درباره افزایش سرخودی قطعات با اپراتور صحبت کردم و گفتم که فروشنده ها میگن دلیل افزایش 3 درصدی قطعات افزایش مالیات و گمرکی روی اجناسه.یارو بهم گفت که اصلا این 3 درصد افزایش قیمت بدلیل مالیات اعمال نشده و فروشنده ها حق ندارن بکشن روی قیمت.منم بهش گفتم که فروشنده ها این کارو کردن اونم بعد از گرفتن شماره تماس و پرسیدن اسمم گفت از شنبه بازرس می فرستن تو بازار کامپیوتر تا ببینن چه خبره.من بهش گفتم چرا شما بطور ماهانه بازرس نمی فرستید گفتش ما روی قطعات نظارت ماهانه نداریم اما اگه کسی شکایت کنه رسیدگی می کنیم.من بهش گفتم که واقعا این کارو بکنه اونم گفت 100 درصد رسیدگی می کنیم و اگه ببینیم تخلفی باشه به شدت برخورد می کنیم.

من از شما دوستان عزیز فروم می خوام شماهم زنگ بزنید شکایت کنید تا بطور جدی رسیدگی شه.

وقتی که دولت 3 درصد مالیات از فروشنده ها نگرفته واقعا خیلی جالبه که اونا میان از خریدار بدبخت می گیرن.در ضمن اینم خیلی جالبه به فرض اینکه دولت دریافت این 3 درصد مالیاتو تصویب کنه اما میبینیم فروشنده ها(اکثرشون) به اندازه 15-20 درصد کشیدن روی اجناسشون نه 3درصد!!!!!!!!!!!!

خدایا به داد ماها برس!!!!!!!!!

درود

دوست من کار پسندیده ای کردی ولی چند تا سوال دارم :

1 - شما مطمئن هستید که این 3 درصد رو نگرفتن ؟دوست من این 3 درصد رو زمانی که ما کارتهای زوتاک رو خواستیم از گمرک ترخیص کنیم توی به گمرکی مون اضافه کردن و گرفتن یعنی من خودم به شخصه اونجا این 3 درصد رو پرداخت کردم و شما میگید که دروغه ؟ البته الان نمیدونم شاید بد شانسی ما بوده و الان دوباره اون 3 درصد رو برداشتن .

دوست عزیز این 3 درصد رو نمی یان از توی بازار دم در مغازه ها بگیرن که .

2 - یه مسئله دیگه هم هستش . ببنید این افزایش قیمتها همیشه مسائل مختلفی داره الان میدونید که قیمت دلار چنده ؟ 995 تومان . تا چند ماه پیش بود 920 تومان خوب این هم تاثیر داره .

3 - من یه چیزی میگم بهش فکر کن . قیمت این هارد و CPU و امثال این تقصیر فورشنده جزء نیست عزیز. مثلا شرکتی مثل آواژنگ میاد قیمت رو یه دفعه 10 تومان گرون میکنه و شما میای یه دونه گیگا میخری خوب وقتی که فروشنده از آوازنگ 10 تومان گرونتر خریده به شما هم 10 تومان گرونتر میده . یا همین الماس . مثلا مادیران و سام سرویس محصولات LG , samsung رو انحصارا در دست دارن اگر قیمتها رو گرون و ارزون کنن آیا فروشنده های بازار میتونن کاری بکنن ؟

مسئله خیلی پیچیده تر از اینهاست و به این سادگی نیست .

4 - دم خونتون ریکا و نوخود و لوبیا گرون نشده ؟ نان - گوشت - مرغ - تخم مرغ - میوه - برنج - گندم - بفک و چیپس و بستنی - کرایه ماشین اجاره خانه ................................ خوب اینها رو چیکار باید کرد ؟

دوست من منطقی باشید . اینرو بهتون میگم که توی بازار رقابت خیلی زیاده و اگر کسی جنسشو گرون کنه به راحتی از جانب رقیبش ضرر میبینه چون رقیبش میاد جنس خودشو ارزونتر میده پس خدا رو شکر توی صنف کامپیوتر بیشتر کنترل هستش تا سایر صنفها

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سعید جان تورو خدا به این پست ما لطف کن یه جوابی بده با توجه به گفته های این پست :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?goto=newpost&t=1610

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سعید جان تورو خدا به این پست ما لطف کن یه جوابی بده با توجه به گفته های این پست :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?goto=newpost&t=1610

موفق و موید باشی

رضا مقدم

آقا رضا حدود 5 دقیقست که پستتون رو گذاشتید و قرار نیستش که در جا جواب داده بشه . لطفا عجله نکنید . نمیشه فعل بداهه چیزی گفت باید راجبش فکر کرد . لطفا از دادت پستهای غی ر ضروری خودداری کنید .

ممنونم از شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

اقای حسینی حرفهای شما یکسریاش منطقیه(اینکه قیمت همه چیز رفته بالا ) اما خود رئیس جمهور به وزارت اقتصاد و بازارگانی دستور داد که 3 درصد فعلا اعمال نشه.ولی توی بازار فروشنده ها هنوز دارن میگیرن.در ضمن شکایت من بیشتر سر این موضوعه که فروشنده ها(البته بلا نسبت لیون کامپیوتر) بجای 3درصد 15-20 درصد کشیدن روی اجناس.به نوعی میشه گفت که فروشنده ها دارن سوء استفاده میکنن.

لینک به دیدگاه

اقای حسینی حرفهای شما یکسریاش منطقیه(اینکه قیمت همه چیز رفته بالا ) اما خود رئیس جمهور به وزارت اقتصاد و بازارگانی دستور داد که 3 درصد فعلا اعمال نشه.ولی توی بازار فروشنده ها هنوز دارن میگیرن.در ضمن شکایت من بیشتر سر این موضوعه که فروشنده ها(البته بلا نسبت لیون کامپیوتر) بجای 3درصد 15-20 درصد کشیدن روی اجناس.به نوعی میشه گفت که فروشنده ها دارن سوء استفاده میکنن.

امید به خدا

بازم میگم قیمتها رو فروشنده ها مشخص نمیکنن

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی دنبال یه کیس میگردم که جادار باشه تا 110 تومان که بشه کابلهای اضافه پاور 1030 گرین رو مهار کرد و مشکل ایجاد نکنه آیا تا این قیمت کیسی پیدا میشه که پاور در پایین کیس قرار بگیره یه سری از کیسها رو دیدم که پاور در پایین کیس قرار میگیره طوری که بالای پاور یه سینی داره مثل یه کفی آیا سراغ دارید همچین کیسی اگر متوجه منظورم نشدید بگید یه عکس بزارم از کیسی که مد نظرمه. ؟؟؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی دنبال یه کیس میگردم که جادار باشه تا 110 تومان که بشه کابلهای اضافه پاور 1030 گرین رو مهار کرد و مشکل ایجاد نکنه آیا تا این قیمت کیسی پیدا میشه که پاور در پایین کیس قرار بگیره یه سری از کیسها رو دیدم که پاور در پایین کیس قرار میگیره طوری که بالای پاور یه سینی قرار میگیره آیا سراغ دارید همچین کیسی؟؟؟

با تشکر.

درود

خوب من اینرو پیشنهاد میکنم که خودمون بستیم و واقعا کیس مناسبیه :

عیبش اینه که همون اولش که میخوای پنل ODD در بیاری یه مقدار سخت در میاد ولی خودتون میدونید که یک بار پنل رو در بیارید دیگه تمومه ولی مزیتهای خیلی زیادی داره مخصوص واتر کولینگ هستش فنهای زیادی برای خنک کردن داره و در ضمن ما یک سیستم بسیار قوی بسیتیم و واقعا عالی جواب داد :

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=347

http://www.lioncomputer.ir/index.php?action=news&&id=51

لینک به دیدگاه

با سلام

از شما خیلی خیلی ممنونم آقای حسینی عزیز بابت اطلاعاتی که دادید خوب کیس خوبی به نظر میاد و همین روزها مزاحمتون میشم میبخشد دیگه این چند وقته زیادی مزاحمتون شدم شرمنده و قول میدم این کیس رو که از شما گرفتم دیگه اون طرفها پیدام نشه البته تا عید (شوخی)

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

از شما خیلی خیلی ممنونم آقای حسینی عزیز بابت اطلاعاتی که دادید خوب کیس خوبی به نظر میاد و همین روزها مزاحمتون میشم میبخشد دیگه این چند وقته زیادی مزاحمتون شدم شرمنده و قول میدم این کیس رو که از شما گرفتم دیگه اون طرفها پیدام نشه البته تا عید (شوخی)

با تشکر.

رضا جان اینجا مطعلق به شماست .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.خودم اون کیسه رو اسمبلش کردم و هیچکی هم بالاسرم نبود.ولی راستش واسم کلی تجربه داشت که بعدا میگم.تنها مشکلی که قابل حل نبود نرسیدن کابل IDE به سیدیرام بود که هتی در پایینترین اسلات هم نرسید.یه لطفی بکنید و قیمت DVD RW HP1040i Light Scribe رو لطف کنید.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.خودم اون کیسه رو اسمبلش کردم و هیچکی هم بالاسرم نبود.ولی راستش واسم کلی تجربه داشت که بعدا میگم.تنها مشکلی که قابل حل نبود نرسیدن کابل IDE به سیدیرام بود که هتی در پایینترین اسلات هم نرسید.یه لطفی بکنید و قیمت DVD RW HP1040i Light Scribe رو لطف کنید.

درود

دوست عزیزم مبارکت باشه و خوشحالم که بودن کمک تونستید سیستم رو ببنید . همیشه پیرزو باشید .

1040 هم حدودا 34 تومانه

لینک به دیدگاه

سلام.ممنون از لطفتون.راستش اولش یکم دل هوره داشتم و میترسیدم که بر نیام که با اولین موفقیتم این ترس از بین رفت.یه چیز جالب که در همین فروم به طور کامل بیان میکنم ضعف پاور های AcBel بود که چون پاور در قسمت زیر قرار میگرفت کابل 8 فاز Atx نمیرسید و بسیار کوتاه بود که بقیش رو بعدا میگم چی شد!حالا تنها مشکلی که دارم با دی وی دیمه که چون IDE هست و کابلش نمیرسه یا باید از تبدیل استفاده کنم(که زیاد جالب نیست) یا باید مال خودمو بفروشم و یکی تازه بگیرم.بعد یه سوال دیگه!میگن دی وی دی های سامسونگ از نظر مکانیکی کیفیت ندارند.آیا این حرف در سامسونگ223 هم صدق میکنه؟

با تشکرات فراوان...

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شرمنده یادم رفت بگم.میخوام بقل این تلقش نوره آبی یا قرمز بزارم باید از led های نواری استفاده کنم؟ یا با LED معمولی هم میشه؟ اگر اینو شما موجود دارین میشه قیمت رو لطف کنید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم توی خیلی چیزها باید شهامت داشت که شما در بستن سییستم این شهامت رو به خرج دادی و به هدف رسیدی .

در مورد ضعف Acble خوب هر کالایی ضعفی داره که این هم ضعف این پاور هستش .البته همیشه برای یک سزری ار محصولات طوری تبلیغ میشه که افراد فکر میکنن که این کالا پادشاست .

در مورد نرسیدن کابل باید بگم که میتونید یک کابل 50 سانتی بگیرید که قیمتش حدودا 2000 تومانه .

آقای حسینی شرمنده یادم رفت بگم.میخوام بقل این تلقش نوره آبی یا قرمز بزارم باید از led های نواری استفاده کنم؟ یا با LED معمولی هم میشه؟ اگر اینو شما موجود دارین میشه قیمت رو لطف کنید.

با تشکر

منظورتون فن بغل کیس هستش ؟اگر منظروتون فن هستش که فنهای LED دار موجوده که حدودا 2500 تا 3000 تومانه . حرفه ای هاشم که خودمون داریم . 18000 تومان

لینک به دیدگاه

سلام.نه منظورم فن نیست.اگر کاور بقل Tuniq 2 رو دیده باشید میبینید که یه نوره آبی رنگی ازش بیرون میاد.یه چیزی مثل این میخوام:

2z7qzbb.jpg

لینک به دیدگاه

سلام.نه منظورم فن نیست.اگر کاور بقل Tuniq 2 رو دیده باشید میبینید که یه نوره آبی رنگی ازش بیرون میاد.یه چیزی مثل این میخوام:

2z7qzbb.jpg

درود

من که توی ایران این رو ندیدم .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اون نور آبی که از کنار کاور کیس TUNIQ 2 قابل مشاهده هست ناشی از کارکرد فنهای با ال ای دی آبی رنگ هست که جناب حسینی فرمودند موجود دارند.

لینک به دیدگاه

با سلام .

دوست من داخل ایران موجوده با قیمت 10 هزار تومان .

با سلام

علیرضا جان شما مطمئنید که در ایران موجوده؟؟؟ من هم خیلی وقته دنبالش میگردم .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بودن که هست من سه ماه پیش رنگ آبیش رو گیر آوردم که اون موقع نیاز نداشتم که اون موقع خیلی دنبالش گشتم خوب باید جای مناسب رو گشت من خودم اول رفتم لاله زار رو زیرو کردم که با 220 کار میکرد ولی باز که گشتم و سئوال کردم آخر سر از بازار ماشین فروشها در آوردم -- خ ملت که قطعات اسپورت ماشین رو میفروشن و در واقع برای اسپرت کردن ماشین هست و با 12 ولت کار میکنه البته یک سری دیگه هم بود که led بودن ولی من چون کیسی که میسازم روشن هست تابلو بود و مجبورم از همین نوع رو بگیرم و همین سه شنبه رفتم که بگیرم که دیگه آبی نداشت و فقط رنگ روشن رو داشت متاسفانه .

با تشکر

لینک به دیدگاه

قيمتش يه نمه بالاست!آخه من يه آبي و يه قرمز ميخوام.با led هم فك كنم بشه با يه مقاومت حدود 2 كيلو اهم.تازه 20 تا led ‎ رو هم ميشه 1500 تومن.بحث رو در تايپك كيس و پاور ادامه بديم بهتره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...