رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

درود

علیرضا جان عجب جاهایی رفتی دنبالش فقط میوه فروشیها یادت رفتش . خیلی کارت درسته خوبه همه چیزها رو اینجوری ادم بخواد

همیشه پیروز باشی

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اون نور آبی که از کنار کاور کیس TUNIQ 2 قابل مشاهده هست ناشی از کارکرد فنهای با ال ای دی آبی رنگ هست که جناب حسینی فرمودند موجود دارند.

سلام.آخه Tuniq 2 یک فن بیشتر روی کاور نداره.پس چطور این همه نور میده؟

لینک به دیدگاه

با سلام قیمت هارد های westem digital 160 320 500 1tbv رو می خواستم البته نه مدل چینیش

لینک به دیدگاه

سلام.آخه Tuniq 2 یک فن بیشتر روی کاور نداره.پس چطور این همه نور میده؟

درود

دوست عزیز بنده هم از همین کیس استفاده میکنم و شما علاوه بر اون فنی که بر روی کاور کناری درب کیس هست باید دو تا فن 8 سانتی با نور آبی هم داخل کیس در جایی که براش در قسمت پشتی کیس در نظر گرفته شده نصب کنید تا نور آبی داخل کیستون زیاد بشه و بیشتر از بیرون جلوه داشته باشه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام.

اقای حسینی این cpu e8500 تو بازار گیر نمیاد اگرم باشه قیمتش نجومیه.می خواستم بدونم شما قصد وارد کردن ندارید؟

بعد اینکه قیمت مادربردهای گیگا افتاده اما چرا قیمتای شما همون طوری مونده؟

لینک به دیدگاه

جناب حسيني 4670 تو ايران نيومده؟

شما قصد وارد كردن His 4670 رو نداريد.

و اگر وارد كرديد كي ميرسه

نسبت عملكرد به قيمتش واقعا عاليه.

لینک به دیدگاه

با سلام.

اقای حسینی این cpu e8500 تو بازار گیر نمیاد اگرم باشه قیمتش نجومیه.می خواستم بدونم شما قصد وارد کردن ندارید؟

بعد اینکه قیمت مادربردهای گیگا افتاده اما چرا قیمتای شما همون طوری مونده؟

با سلام

البته كمياب شده ولي ناياب نيست.حالا من نميدونم چقدر به شما قيمت دادن كه ميگي نجوميه.ولي حدود 196000 ميشه گير اوورد دوست عزيز.

موفق باشيد.

لینک به دیدگاه

با سلام قیمت هارد های westem digital 160 320 500 1tbv رو می خواستم البته نه مدل چینیش

یه مقدار هارذدهای وسترن توی بازار کمه عزیز . و سخت میشه گیر اورد الان مثلا میشه گفت هیتاچیش هستش .

بعضی وقتها یه چیزایی واقعا ارزش وارد کردن نداره . ولی اینرو میگم که یک نفر خرید کرده و تا چند وقت دیگه میاد ایران .

جناب حسيني 4670 تو ايران نيومده؟

شما قصد وارد كردن His 4670 رو نداريد.

و اگر وارد كرديد كي ميرسه

نسبت عملكرد به قيمتش واقعا عاليه.

من که قصد شو ندارم ولی باید با دوستانی مثل اقا کیوان یه مشورت بکنم بعد ببینیم چی میشه . یه سوال دارم اون روز دوستتون نوت بوک رو خرید و مشکلی پیش نیودمد ؟ چون نکران بودم .

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

با اینکه تازه وارد هستم ولی با خوندن مطالب نسبت به شما و چندتا از دوستان که اینجوری با علاقه کار میکنید و به سایر دوستان اطلاعات میدید کلی ارادتمند شدم

بنده دنبال 9800gtxهستم با قیمت مناسب ,قیمت های سایت رو دیدم ولی برندهای دیگه رو هم میخواستم اگر زحمتی نباشه بدونم

این کارت رو برای کارای گرافیکی میخوام و قابلیتهاش توی گیم اصلا برام مهم نیست

دوست خوبم الان 9800GTX+ خوش قیمت ترین کارتی که موجود همین زوتاک هستش مثلا ایسوس هستش ولی 9800GTX و پلاس نیست . حدود 330 تومان گیگا که خیلی گرونتره و نجومیه . کارتهای رده بالای زوتاک رو شرکت معروف فلسترونیک میزنه مثل BFG و امثال این رو .

لینک به دیدگاه

من که قصد شو ندارم ولی باید با دوستانی مثل اقا کیوان یه مشورت بکنم بعد ببینیم چی میشه . یه سوال دارم اون روز دوستتون نوت بوک رو خرید و مشکلی پیش نیودمد ؟ چون نکران بودم .

درود

نه دستت درد نكنه مشكلي پيش نيومد فقط خيلي معطل شديم تا لپ تاپ رو بياره ودير وقت شده بود نشد واسه تشكر بيايم پيش شما

لینک به دیدگاه

درود

نه دستت درد نكنه مشكلي پيش نيومد فقط خيلي معطل شديم تا لپ تاپ رو بياره ودير وقت شده بود نشد واسه تشكر بيايم پيش شما

من انجام وظیفه کردم . من فکر کردم که شما اذیت کردن اونجا همین .

مبارک باشه .

لینک به دیدگاه

سلام دوباره خدمت دوستان

شرمنده که جای نامناسب پست داده بودم

با توجه به اطلاعات توی سایت و توصیه دوستان برای CPU , و این لینک http://www.nvidia.com/content/opc/v2/configurator_partners.asp

شما e5200 روبه جای e4600 توصیه کردین در صورتی که شرکت Nvidia به استفاده از تکنولوژی Core2 اصرار داره

این تکنولوژی چه امکاناتی رو میده؟

لینک به دیدگاه

مثل اینکه من اشتباه کردم!

e5200هم Core2 هستش

من از تو فروشگاه خودتون دیدم ننوشته بودید Core2 فکر کردم که ...

لینک به دیدگاه

سلام دوباره خدمت دوستان

شرمنده که جای نامناسب پست داده بودم

با توجه به اطلاعات توی سایت و توصیه دوستان برای CPU , و این لینک http://www.nvidia.com/content/opc/v2/configurator_partners.asp

شما e5200 روبه جای e4600 توصیه کردین در صورتی که شرکت Nvidia به استفاده از تکنولوژی Core2 اصرار داره

این تکنولوژی چه امکاناتی رو میده؟

درود

E5200 مصرفش کمتری داره به خاطر 45نانون بودنش و فرکانسش هم از 4600 بیشتره و در ضمن فکر میکنم اینودیا قبل از اینکه 5200 بیاد اونها رو پیشنهاد داده

لینک به دیدگاه

مثل اینکه من اشتباه کردم!

e5200هم Core2 هستش

من از تو فروشگاه خودتون دیدم ننوشته بودید Core2 فکر کردم که ...

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=415

توی فروشگاه خودمون نوشته دوال کور

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLAY7

http://processorfinder.intel.com/details.aspx?sSpec=SLA94

لینک به دیدگاه

به نقل از فروشگاه:

Core™2 Duo E4600 - BX80557E4600 - 2.4GHz - FSB800MHz - 2MB - با وجود CPU E5200 این محصول ارزش خرید ندارد

Pentium® Dual Core E5200 - EU80571PG0602M - 2.5GHz - FSB 800MHz - 2MB

الیته نمیخوام ملا لقطی باشم ,فقط میخواستم علت به اشتباه افتادنم بگم

با تشکر مجدد به خاطر اطلاعات مفیدتون

لینک به دیدگاه

باز هم عذرخواهی!

شما درست نوشتین, من از جای دیگه به اشتباه افتادم (Intel Core 2 Duo E5200 - 2.5GHz - 45 nm)

پس فرق مدلهای Pentium و Core2 چیه؟

http://compare.intel.com/pcc/showchart.aspx?mmID=890239,36895&familyID=1&culture=en-US

لینک به دیدگاه

اینو از سایت Devhardware پیدا کردم

Many people are confused what exactly the difference between Intel Core 2 Duo Processors and Between Intel Pentium D or Intel Dual Core processors….

I would try to explain from a END user point a view rather not going in to details architecture over view…

The Simple facts are,

All Core 2 Duo Processors are Dual Core Processors..

All Pentium D Processors are Dual Core Processors..

All Intel Dual Core Processors are Dual Core Processors…

Pentium D is nothing but 2 Prescott Processors side by side… runs very hot, not a good OverClocker…

Intel Core 2 Duo processors are next gen processors from Intel on 65 nm platform… developed from Ground up with new Architecture called Core… so they are whole new Processors just Jump like Pentium 2 to Pentium 3 or Pentium 4… Expect one Core 2 Duo Lowest End Processors like E4400/E4300 taking up and beating Intel Pentium D 3.8 GHz ones with ease … runs damn cool and super over clocker…

به نظر شما با توجه به این Pentium بگیرم یا Core2 ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزيز با توجه به اين متن الان شما فرق بين Core2duo و Pentiumd و Dualcore رو متئجه شديد يا نه؟

جواب سوالتون هم كه خوب Core 2 Duo بهتره.

لینک به دیدگاه

بله, البته با توجه به توصیه خودتون باید اوضاع بازار رو هم در نظر گرفت. ظاهرا 5200 با 4600 حدود 15 تومن اختلاف قیمت داره.

لینک به دیدگاه

باز هم عذرخواهی!

شما درست نوشتین, من از جای دیگه به اشتباه افتادم (Intel Core 2 Duo E5200 - 2.5GHz - 45 nm)

پس فرق مدلهای Pentium و Core2 چیه؟

http://compare.intel.com/pcc/showchart.aspx?mmID=890239,36895&familyID=1&culture=en-US

در گذشته اوایل ورود core 2 dou فرشون با پنتیوم این بود که دما کمتر و مصرف کمتری داشتن . ولی الان این قضیه در بعضی از مدلها متفاوته . مثلا همین 5200 از 4600 قویتره به دلیل فرکانس بالاتر و مصرف کمتر قویتر بوده ولی از 4700 قویتر نیست فقط و فقط به خاطر فرکانس بالاترش . چون سایر مشخصات با هم تفاوتی ندارن و فقط این 5200 45 نانو متری هستش.

لینک به دیدگاه

قیمت کارت گرافیک 3870X2 با برند club چقدره؟؟؟

قیمتش در حال حاضر جالب نیست و ارزش اعلام قیمت رو نداره . و کارتهای بسیار بهتر با قیمت پایینتری هستن که جاگزین شدن .

لینک به دیدگاه

در گذشته اوایل ورود core 2 dou فرشون با پنتیوم این بود که دما کمتر و مصرف کمتری داشتن . ولی الان این قضیه در بعضی از مدلها متفاوته . مثلا همین 5200 از 4600 قویتره به دلیل فرکانس بالاتر و مصرف کمتر قویتر بوده ولی از 4700 قویتر نیست فقط و فقط به خاطر فرکانس بالاترش . چون سایر مشخصات با هم تفاوتی ندارن و فقط این 5200 45 نانو متری هستش.

درسته

مشكل از اينتل هست كه درست نامگذاري نميكنه

E5200 معماريش Core هست ولي مثل پردازنده هاي سري E1000 و E2000 اسمش Intel Pentium Dual Core هست.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی

قیمت مانیتورهایی که تو سایت گذاشتید با گارانتی هست؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...