رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام اقای حسینی

سی پی یو e8500 و e8600 اینتل در انبارتون موجوده ؟ اگه هست قیمت هم بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

آقای حسینی خسته نباشید

قیمت هدست hd-800 رو میخواستم ، راستی فلش 2 گیگ خوب چی دارید چنده ؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

همانطور که می دونید کیس های گرین در کاور بغل دارای جند محفظه برای تصب فن هستند.می خواستم بدونم اگه یکی مثل من نخواد فن نصب کنه باید فیلتر بزنه؟

و آیا این فیلتر ها در بازار کامپیوتر موجوده؟

لینک به دیدگاه

كارت 4670 ati هم بلاخره به بازار ايران رسيد. ديروز كلابش رو قيمت كردم گفتن 110 تومن. نسبت به قيمتش واقعا مي ارزه!!!

لینک به دیدگاه

با سلام

من قیمت این قطعات رو میخواستم

intel core 2 quad q6600

mb:asus maximus II formula p45

vga:hd4870 1gb gddr5

ram ocz ddr2 1066

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی

سی پی یو e8500 و e8600 اینتل در انبارتون موجوده ؟ اگه هست قیمت هم بدید

ممنون

هومن جان متسفانه موجود ندارم عزیز . اینها رو به محض اینکه بیاد سری توی سایت میزارم .

درود

آقای حسینی خسته نباشید

قیمت هدست hd-800 رو میخواستم ، راستی فلش 2 گیگ خوب چی دارید چنده ؟

متاسفانه حدود یک ماهه که ما دنبال این هدست هستیم که هنوز وارد نشده و خیلی به شرکتش تماس گرفتم ولی هی امروز و فردا میکنن . فلشهای خوب هم الان مارکهای مختلفی هستش . ولی به نظر من همین ترنسند نسبت به قیمت و کیفیتش خیلی مناسبه که 2 گیگش 6000 تومانه

با سلام.

همانطور که می دونید کیس های گرین در کاور بغل دارای جند محفظه برای تصب فن هستند.می خواستم بدونم اگه یکی مثل من نخواد فن نصب کنه باید فیلتر بزنه؟

و آیا این فیلتر ها در بازار کامپیوتر موجوده؟

اگر نمی خواید فن نسب کنید مشکلی نداره عزیز و به فیلتر هم نیازی نیست . مگر اینکه خودتون خیلی به این قضیه حساس باشید

كارت 4670 ati هم بلاخره به بازار ايران رسيد. ديروز كلابش رو قيمت كردم گفتن 110 تومن. نسبت به قيمتش واقعا مي ارزه!!!

بله قیمتش خوبه باید کیفیتش تست کرد چون چند بار به دور از انتظار ما کیفیت مناسبی نداشت . ما هم فردا خرید یک برند رو داریم انجام میدیم که بعد از خرید تا اخر همین هفته توی سایت و فروم اعلام میکنیم و مشخصات و عکسهای کاملی رو اینجا میزاریم . قیمتها رو هم حدودی اعلا م میکنیم .

با سلام

من قیمت این قطعات رو میخواستم

intel core 2 quad q6600

mb:asus maximus II formula p45

vga:hd4870 1gb gddr5

ram ocz ddr2 1066

قیمت حدودی قطعات شما به سرح زیره عزیز :

= intel core 2 quad q6600= 195000

mb:asus maximus II formula p45 = 280000

vga:hd4870 1gb gddr5 = 1 گیگش رو قیمت ندارم ولی باید حدود 390 باشه

ram ocz ddr2 1066 = 71000

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی E8600 تو بازار موجوده :D

لینک به دیدگاه

سلام، بعضی از مین های AMD ، گرافیک geforce onboard اش با کارت گرافیک SLI میشه. می خواستم بدونم برای سی پی یو های اینتل هم همچنین مین بوردی وجود داره؟

لینک به دیدگاه

سلام، بعضی از مین های AMD ، گرافیک geforce onboard اش با کارت گرافیک SLI میشه. می خواستم بدونم برای سی پی یو های اینتل هم همچنین مین بوردی وجود داره؟

سلام

آره وجود داره ولي امدن يا نيومدنش تو بازار ايران رو بايد از جناب حسيني بپرسي

چيپ مورد نظر جيفورس 9300 هست و مادربردهاش مثلا ECS GF9300T-A Black Series كه البته اين چند تا باگ داره MSI هم يه مدل مشابه داره كه اون بهتره برندهاي ديگه هم هم بايد مادربرد با اين چيپست رو ديگه تا حالا زده باشند.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی e8600 تو بازار موجوده

رضا جان شما توی بازار دید ؟ من که سراغ ندارم البته قراره یکی بهم خبر بده

لینک به دیدگاه

رضا جان شما توی بازار دید ؟ من که سراغ ندارم البته قراره یکی بهم خبر بده

با سلام

نه آقای حسینی عزیز من ندیدم حالا گفتم از شما بپرسم شاید باشه ولی 8500 تو بازار تک و توک هستش پس اگه پیدا کردید خبرش رو بدید ممنونتون میشم.

با تشکر و احترام.

لینک به دیدگاه

با سلام

نه آقای حسینی عزیز من ندیدم حالا گفتم از شما بپرسم شاید باشه ولی 8500 تو بازار تک و توک هستش پس اگه پیدا کردید خبرش رو بدید ممنونتون میشم.

با تشکر و احترام.

این مدلهای 8500 و 8600 محصولات خیلی خوب و خوش قیمتی هستن که به محض موجود شدن خبرشو توی سایت میزاریم

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان قیمت کارتریج جوهر افشان سریهای 4300 hp با کد رنگ 21یا 27 و 22 چنده ( تقلبی و اصل پلیز)

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

در مورد قیمت مادربورد تقریبا تمام آنها از قیمت های اعلام شده از چند سایت که من بازدید کردم گران تر هستند ؟؟؟

میشه بگید چرا ؟؟؟

متشکرم

لینک به دیدگاه

البته من عادت ندارن زیاد تو انجمن ها بچرخم

ان شاالله که دوستان خوبی برای هم باشیم

لینک به دیدگاه

سعید جان قیمت کارتریج جوهر افشان سریهای 4300 hp با کد رنگ 21یا 27 و 22 چنده ( تقلبی و اصل پلیز)

قیمت حدودیش و اورجینال :

21 = 16000

27 = 18000

22 = 19500

در مورد قیمت مادربورد تقریبا تمام آنها از قیمت های اعلام شده از چند سایت که من بازدید کردم گران تر هستند ؟؟؟

میشه بگید چرا ؟؟؟

متشکرم

دوست خوبم امکان داره یک کالا توی سایتمون گرونتر خورده باشه ولی همیشه موقع خرید ما قیمتها رو به روز و هم قیمت بازار تحویل میدیم به مشتریها . خوب به روز کردن سایت بسیار دشواره ولی ما همیشه سعیمون رو میکنیم که قیمتها رو زیاد بالا نزنیم و یا به روزش کنیم .

یه مسئله دیگه هم هستش بعضی وقتها قیمتها بالا میره و سایتهای دیگه به روز نمیکنن و ما سریع به روزش میکنیم . اگر شما زحمت بکشید و بفرمایید چند تا از مدلهایی که کمتر قیمت دارید رو بفرمایید من قیمت روز رو میگم و اینجا مشخص میشه که قیمتهای سایت بالاست یا نه .

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان و مخصوصا آقای حسینی عزیز قیمت این مادربورد چنده و آیا موجود دارید ....

ممنونم

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان و مخصوصا آقای حسینی عزیز قیمت این مادربورد چنده و آیا موجود دارید ....

ممنونم

کدوم مادربرود ؟ من که چیزی نمیبینم . :D

لینک به دیدگاه

شرمنده زیاد عجله کردم ببخشید

این مادربورد 4core1600twins-p35 asrock

دوست عزیزم مادربوردهای ازراک خیلی توی بازار کمه و خیلی وقته که سازگار ارقام نیاورده . و الان هم سخت گیر میاد

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

چرا لیون کامپیوتر موس و کیبورد فراسو رو نمیذاره برای فروش؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی سلام

چرا لیون کامپیوتر موس و کیبورد فراسو رو نمیذاره برای فروش؟؟؟؟؟؟؟

خلاصه یکی پیدا شد اینرو بپرسه . ممنون

دلایل زیادی داره که اکثر اونها رو نمیتونم اعلام کنم . و بیشتر نظر شخصیه ولی به جای اون محصولات A4TECh رو داریم کار میکنیم که در تمام دنیا داره پخش میشه و دارای کیفیت خیلی مناسبی هم هستش.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی e8500 قیمت دارید چنده واینکه 8600 اگه بیاد اختلاف زیادی از نظر قیمت با 8500 داره یا نه.

ممنون و تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی e8500 قیمت دارید چنده واینکه 8600 اگه بیاد اختلاف زیادی از نظر قیمت با 8500 داره یا نه.

ممنون و تشکر.

من واقعا این cpu رو سراغ ندارم و اگر سراغ گرفتم چون طرفدار داره حتما توی سایت میزارم .

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی

خواستم بدونم مادربردmaximuxII formula بهتره یا p5e3

گیج شدم

اصلا maximus II formula خوبه

ویرایش شده توسط warcraft
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...