رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

یه خبر خوب بدم رضا جان امروز t1900 طوری قیمتش رو اورد پایین که همه شکه شدیم امروز حدود 233 تومان بوده که بچه ها میگن که ارزونتر هم میشه .

با سلام

آقای حسینی واقعا هم خبر خوبی بود من خودم خیلی چشمم این رو گرفته بود اگر خدا بخواد همین رو میگیرم ممنونم از شما .

با تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی.میشه قیمت مودم Asus am602 رو بگین و آیا USB یه یا Lan؟

برای شما 48 تومان هم USB و هم LAN هستش

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=477

لینک به دیدگاه

با سلام و دورود قیمت این نوت بوک رو می خواستم بدونم چنده

باتشکر

hp pavilion dv4-1030ee

لینک به دیدگاه

با سلام و دورود قیمت این نوت بوک رو می خواستم بدونم چنده

باتشکر

hp pavilion dv4-1030ee

درود

دوست من یه زحمتی بکشید و سوالتون در مورد قیمت رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید .

ممنون از همکاریتون :

http://forum.lioncomputer.ir/showthread.php?p=16599#post16599

لینک به دیدگاه

با سلام، در مورد پرینتر clp315 اطلاع دارید که آیا مثل clp300 شارژ میشه یا نه؟ در کل مشخصاتشون مشابه هست؟

-------------------

یه توصیه هم داشتم برای کسایی که پرینتر hp اینجکت می خرن، من تا الان مدل های 2410،7260 رو خریده بودم و بسیار عالی کار می کردند و الان هم بعد از 4 5 سال هنوز سالمند. ولی جدیدا 5610 و 5283 خریدم و متوجه شدم که ظاهرا hp سخت گیری شدیدی رو برای شارژ نکردن جوهرها می خواد اعمال کنه، چرا که مدل های کارترج hp بسیار زیاد شده و هیچ کدام به همدیگه نمی خوره.312jtp0.gif

یه بدی دیگه ای هم که دارن اگه دو تا جوهر رو داخل اون نذاریم هیچ عملی رو انجام نمیده. 2410 من بدون جوهر فکس و اسکن و .. کار میکنه و اگه از 2 تا جوهر یه جوهرش رو هم نذارم باز چاپ میکنه.

5283 من حتی 1 ماه هم کار نکرد و با یکبار شارژ اون، وقتی جوهر به انتهاش رسید، پیغام refer to printer' 'document رو صفحش اومده و به هیچ یک از امکانات پرینتر از جمله منوها، پرینت، اسکن، ... نمی تونم دسترسی پیدا کنم. پیشنهاد می کنم کسی پرینترهای جدید hp رو که خیلی آشغال شدن رو نخرن.

شما اطلاعاتی در این مورد ندارید؟

لینک به دیدگاه

با سلام، در مورد پرینتر clp315 اطلاع دارید که آیا مثل clp300 شارژ میشه یا نه؟ در کل مشخصاتشون مشابه هست؟

-------------------

یه توصیه هم داشتم برای کسایی که پرینتر hp اینجکت می خرن، من تا الان مدل های 2410،7260 رو خریده بودم و بسیار عالی کار می کردند و الان هم بعد از 4 5 سال هنوز سالمند. ولی جدیدا 5610 و 5283 خریدم و متوجه شدم که ظاهرا hp سخت گیری شدیدی رو برای شارژ نکردن جوهرها می خواد اعمال کنه، چرا که مدل های کارترج hp بسیار زیاد شده و هیچ کدام به همدیگه نمی خوره.312jtp0.gif

یه بدی دیگه ای هم که دارن اگه دو تا جوهر رو داخل اون نذاریم هیچ عملی رو انجام نمیده. 2410 من بدون جوهر فکس و اسکن و .. کار میکنه و اگه از 2 تا جوهر یه جوهرش رو هم نذارم باز چاپ میکنه.

5283 من حتی 1 ماه هم کار نکرد و با یکبار شارژ اون، وقتی جوهر به انتهاش رسید، پیغام refer to printer' 'document رو صفحش اومده و به هیچ یک از امکانات پرینتر از جمله منوها، پرینت، اسکن، ... نمی تونم دسترسی پیدا کنم. پیشنهاد می کنم کسی پرینترهای جدید hp رو که خیلی آشغال شدن رو نخرن.

شما اطلاعاتی در این مورد ندارید؟

علی جان مشخصات CLP315 رو دارم که لینک زیر هستش ولی 300 رو ندارم متاسفانه :

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=586

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی قیمت فلش 8 گیگ و 4 گیگ رو اگه میشه بگید. ( transcend)

این فلش ها گارانتی هم دارند؟؟؟؟

ممنون میشم قیمت 4گیگ و 8 گیگ رو حساب کنید البته 1000 تومن هم هزینه پستی داره اونو هم حساب کنید.

و با تخفیف بگید تا براتون واریز کنم. و شما هم پست کنید.

شماره حساب + مبلغ مورد نظر + تخفیف یادتون نره.

یا تشکر.

یا حق

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

قیمت coolermaster hyper z600 va hyper 212لطفا کفترین قیمت !!!!

قیمت رم 2یا 4 گیگ یا یاس 1066 کینگ مکس یا مارک معتبر تر !!!

قیمت این کیس تغییری کرده CASE NZXT Tempest و CASE GREEN GALAXY ؟؟؟

از همه با کیفیت تر و کم صداترین کدومه ؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

توحید جان فن رو فردا بهتون قیمت میدم

1066 کروشیال هستش حدودا الان ارزون شده دوباره حدودا 47 تومان 2گیگ و 4 گیگ اکثر مارکها حدودا 105 تومانن .

کیس CASE NZXT Tempest هم موجوده 131 تومان و CASE GREEN GALAXY تمام الومینیوم هستش 145 تومان . هر دوی اینها یک مزینتی داره که دیگری نداره . یک تستی که ما زدیم . بدنه گرین خنکتره ولی تهویه هوا در NZXT بهتره . نویز NZXT بدلیل تعداد فنهای بیشتر بیشتره ولی در کل چارت تست این کیسها رو تا چند روز دیگه توی سایت میگذاریم

لینک به دیدگاه

با سلام

توحید جان در مورد خنک بودن کیس تمپست حتی 1 درصد هم شک نداشته باش عزیز و اگر برای کولر CPU میتونی هزینه کنی THERMALRIGHT IFX-14 بردار قویترین کولر ارائه شده که در حال حاضر در ایران هم موجوده و قیمتش هم 70 تومانه ولی بدون فن عرضه میشه.

33yj5mp.jpg

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام

توحید جان در مورد خنک بودن کیس تمپست حتی 1 درصد هم شک نداشته باش عزیز و اگر برای کولر CPU میتونی هزینه کنی THERMALRIGHT IFX-14 بردار قویترین کولر ارائه شده که در حال حاضر در ایران هم موجوده و قیمتش هم 70 تومانه ولی بدون فن عرضه میشه.

33yj5mp.jpg

موفق باشید.

من از تبریز هستم چجوری میتونم تهیه کنم

نه coolermaster z600 va na 212 هست .هرکسی هم یه قیمتی میده THERMALRIGHT IFX-14 از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟

اگه لازم هست شمارمم بدم

لینک به دیدگاه

من از تبریز هستم چجوری میتونم تهیه کنم

نه coolermaster z600 va na 212 هست .هرکسی هم یه قیمتی میده thermalright ifx-14 از کجا میتونم تهیه کنم ؟؟؟

اگه لازم هست شمارمم بدم

با سلام

توحید جان با آقای حسینی درمیان بزارید ایشون خودشون میتونند براتون تهیه کنند و بفرستند من آخرین قیمتی که ازش داشتم 73 بوده ولی فقط کافیه دوتا فن کنارش استفاه کنید و میتونید یه اور عالی داشته باشید با این کولر .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

یمت coolermaster hyper z600 va hyper 212لطفا کفترین قیمت !!!!

hyper 212 رو من اصفهان قیمت کردم 47 تومن.

لینک به دیدگاه

hyper 212 رو من اصفهان قیمت کردم 47 تومن.

علی جان همین الان قیمت گرفتم و اگر خواستید میتونم 43 تومان تقدیمتون کنم . اگر براتون میصرفه میتونم براتون بفرستم . خوب یه هزینه هم میخوره که اگر توی اصفهان موجوده فکر میکنم بهتر باشه اونجا بخریدش مگر اینکه چیز دیگه ای هم مد نظرتون برای خرید باشه

لینک به دیدگاه

ممنون آقای حسینی .من برای دوستمون گفتم.حالا که زحمت کشیدید اگه قیمت این قطعات رو هم بگید ممنون میشم.

q6600

PSU: silverstone st56f

PSU ocz stealth Xtream 600W

Case CM690

راستی سایت کی بسلامتی آپ میشه؟

لینک به دیدگاه

علی جان همین الان قیمت گرفتم و اگر خواستید میتونم 43 تومان تقدیمتون کنم . اگر براتون میصرفه میتونم براتون بفرستم . خوب یه هزینه هم میخوره که اگر توی اصفهان موجوده فکر میکنم بهتر باشه اونجا بخریدش مگر اینکه چیز دیگه ای هم مد نظرتون برای خرید باشه

اقای حسینی من میخوام . این هایپر و تو یاهو پی ام میدم جوابی از شما نمیاد

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من میخوام . این هایپر و تو یاهو پی ام میدم جوابی از شما نمیاد

توحید جان من سرم خیلی شلوغه عزی برام پیغام خصوصی بزار در اولین فرصت بهت جواب بدم

لینک به دیدگاه

سلام

لطف کنید قیمت اینارو بگین:

main : p5q

vga: ati 4850 512

cpu :intel e7300

POWER : green gp535a

green

یه رم 4 گیگ با باس 800 ddr2 هم که کیفیت خوبی داشته باشه و حدودا 80 تومن در بیاد رو هم معرفی کنید و قیمت بدید

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا قیمت hd4870x2 رو با برند (کانکت تری دی و سافیر ) بفرمایید ممنون میشم.:)

لینک به دیدگاه

سلام

لطف کنید قیمت اینارو بگین:

main : p5q

vga: ati 4850 512

cpu :intel e7300

POWER : green gp535a

green

یه رم 4 گیگ با باس 800 ddr2 هم که کیفیت خوبی داشته باشه و حدودا 80 تومن در بیاد رو هم معرفی کنید و قیمت بدید

ممنون

دوست گلم قیمتها رو حدودی براتون میگذارم :

vga: ati 4850 512= 210000 T

cpu :intel e7300= یه مقدار گرون شده و الان حدودا 122 تومانه

POWER : green gp535a = 54 تومانه

green فکر میکنم کیس منظورتون باشه که از 28 تومان داره به بالا .

ram cl4 2GB*2 Adata حدودا 72 تومان

سلام

لطفا قیمت hd4870x2 رو با برند (کانکت تری دی و سافیر ) بفرمایید ممنون میشم

هومن جان متاسفانه 4870 X2 موجود ندارم و این کارتها رو دارم که با این قیمت میخوایم بفروشیم :

Zotac 280GTX 1GB 512bit = 480000 تومان که قیمتش خوبه

gigabyte HD4870 1GB = 390

4870 oc connect3d extreme = 325

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان آقا خیلی اذیتت می کنیما شرمنده . آقا قیمت یک مین بورد چیپست p43 هست که ddr3 هم ساپورت می کنه مدلش رو می دونید چیه؟ و حدودقیمتش 85 تومان چون الان رضا بهم گفت (REZA GX2) . و این مین بورد مین بورد خوبی هست از نظر شما ؟ و چه برندی هست؟

منتظرم

موفق و موید باشی

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان آقا خیلی اذیتت می کنیما شرمنده . آقا قیمت یک مین بورد چیپست p43 هست که ddr3 هم ساپورت می کنه مدلش رو می دونید چیه؟ و حدودقیمتش 85 تومان چون الان رضا بهم گفت (REZA GX2) . و این مین بورد مین بورد خوبی هست از نظر شما ؟ و چه برندی هست؟

منتظرم

موفق و موید باشی

رضا مقدم

موجود دارم :

asrock p43 twins 1600 مادربورد خوبی رضا جان قیمت هم 82 تومان

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...