رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

دوست گلم قیمتها رو حدودی براتون میگذارم :

Vga: Ati 4850 512= 210000 t

cpu :intel e7300= یه مقدار گرون شده و الان حدودا 122 تومانه

power : Green gp535a = 54 تومانه

green فکر میکنم کیس منظورتون باشه که از 28 تومان داره به بالا .

Ram cl4 2gb*2 adata حدودا 72 تومان

هومن جان متاسفانه 4870 x2 موجود ندارم و این کارتها رو دارم که با این قیمت میخوایم بفروشیم :

Zotac 280gtx 1gb 512bit = 480000 تومان که قیمتش خوبه

gigabyte hd4870 1gb = 390

4870 oc connect3d extreme = 325

سلام

در بازار چی؟ ایا در بازار تهران از این دو برند موجود هست اگه قیمتش رو بدید ممنون میشم

مخلص بچه های لیونی (محمود)

لینک به دیدگاه

سلام

در بازار چی؟ ایا در بازار تهران از این دو برند موجود هست اگه قیمتش رو بدید ممنون میشم

محمود جان فردا باید برات امار بگیرم

لینک به دیدگاه

سعید جان مین بورد خوبی هست به نظر خود شما از نظر کیفیت چون من تا حالا با asrock کار نکردم مخصوصآ این که چیپ p43 هست؟ با این قیمت شاخ در آوردم 82!!! پس چرا مینهای ddr3 خور بازار الان بالای 120 130 تومانه؟

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

رضا جان این مینبورد با رمهای ddr3 عالیه فکر کنم بدونید که العا 2 گیگ تیم 70 تومانه البته ddr3 که نسبت به قیمتش واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

ببینید از نظر کیفیت آخه در شکم با محص.لاتی مثل گیگا یا ایسوس یا msi ! به نظر شما برای سری core 2 duo مناسب هست؟ میدنم می خوره ها :) (مثل e7200 e7300 ) از نظر مچ بودن و کارایی ؟

لینک به دیدگاه

ببینید از نظر کیفیت آخه در شکم با محص.لاتی مثل گیگا یا ایسوس یا msi ! به نظر شما برای سری core 2 duo مناسب هست؟ میدنم می خوره ها :) (مثل e7200 e7300 ) از نظر مچ بودن و کارایی ؟

با سلام

رضا جان Asrock یکی از مینهایی هستش که با قیمت پایینش خیلی کارایی خوبی داره.تو تمام سایتهایی هم که مینهاش تست شده خیلی راضی کننده و عالی بوده.مثلا تو همین آخرین تست ها از مینهاش P45 همین برد بعضا از P5Q Deluxe هم بهتر عمل کرده.(تو اورکلاک هم خوب و راضی کننده هستش نسبت به قیمتش).

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با سلام

رضا جان asrock یکی از مینهایی هستش که با قیمت پایینش خیلی کارایی خوبی داره.تو تمام سایتهایی هم که مینهاش تست شده خیلی راضی کننده و عالی بوده.مثلا تو همین آخرین تست ها از مینهاش p45 همین برد بعضا از p5q deluxe هم بهتر عمل کرده.(تو اورکلاک هم خوب و راضی کننده هستش نسبت به قیمتش).

موفق باشید.

دستت درد نکنه امید جان

موفق و موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

اقا هنوز کسی جواب من رو نداده

لطفا بگید قیمت پردازنده های زیر الان چنده؟

q9550

q9400

q9300

q6600

لینک به دیدگاه

سلام

اقا هنوز کسی جواب من رو نداده

لطفا بگید قیمت پردازنده های زیر الان چنده؟

q9550

q9400

q9300

q6600

دوست گلم قیمتهای سایت به روز شده :

http://lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=110

لینک به دیدگاه

سعید جان مین بورد خوبی هست به نظر خود شما از نظر کیفیت چون من تا حالا با asrock کار نکردم مخصوصآ این که چیپ p43 هست؟ با این قیمت شاخ در آوردم 82!!! پس چرا مینهای ddr3 خور بازار الان بالای 120 130 تومانه؟

رضا مقدم

درود

ازراك شاخه اي از ايسوز هست محصولات عالي و با قيمت ارزون توليد ميكنه و تو دنيال خيلي فروش داره

ولي رم DDR3 رو من واسه معماري Core توصيه نميكنم

اين رم فقط به درد Corei7 ميخوره

لینک به دیدگاه

حالا شما یک مین برا سی پی یو E7300 بگید تا قیمت 70 80 تومان و pci express 2.0 باشه و امکانات به معادل خوبی هم داشته باشه؟ یا همین asrock خوبه؟ حالا به جز این تو این قیمت هم میشه یک مین بورد دیگه با برند دیگه بگید (امکانات خوب) ؟

موفق موید باشید

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست من یکی از دوستان یه دونه سافایر داره الان داره قیمت 620 تومان میده که من توی بازارکمتر 650 تومان گیر نیاوردم

لینک به دیدگاه

حالا شما یک مین برا سی پی یو e7300 بگید تا قیمت 70 80 تومان و pci express 2.0 باشه و امکانات به معادل خوبی هم داشته باشه؟ یا همین asrock خوبه؟ حالا به جز این تو این قیمت هم میشه یک مین بورد دیگه با برند دیگه بگید (امکانات خوب) ؟

موفق موید باشید

رضا مقدم

همين خوبه

فقط رم ddr2-1066 ببندي بهتر جواب ميده

لینک به دیدگاه

فقط الان چون در مذیغه مالی قرار دارم همون باس 800 خوبه .

متشکر

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

من هم عضو انجمن شدم :) امیدوارم سایت همیشه بروز و موفق باشه .....

میخاستم بپرسم شما چرا تو سایت کارت صدا برای فروش ندارید ؟ مثلا سری Xfi Creative

به نظر من یکی از قطعهای مهم و تاثیر داری در کیفیت مخصوصا صدا هست ! یا سری موس و هدفونهای Xfi

اگر قیمت مدلهای جدید سری Xfi مثل Xfi Titanuim Fatal1ty pro رو دارید به من بگید .... اینها سری جدید هستن که رابط PCIExpress دارن و رنگشون هم مشکی هست ....

اگر آخرین قیمت 2 تا کیس NZXT Apollo/Coolermaster CM690 رو هم دارید بگید که از خودتون بگیرم ....

مرسی از زحمتی که میکشید =D>:(

لینک به دیدگاه

دوست من یکی از دوستان یه دونه سافایر داره الان داره قیمت 620 تومان میده که من توی بازارکمتر 650 تومان گیر نیاوردم

ممنون زحمت کشیدید

برند کانکت تری دی چی؟

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی

من هم عضو انجمن شدم :) امیدوارم سایت همیشه بروز و موفق باشه .....

میخاستم بپرسم شما چرا تو سایت کارت صدا برای فروش ندارید ؟ مثلا سری Xfi Creative

به نظر من یکی از قطعهای مهم و تاثیر داری در کیفیت مخصوصا صدا هست ! یا سری موس و هدفونهای Xfi

اگر قیمت مدلهای جدید سری Xfi مثل Xfi Titanuim Fatal1ty pro رو دارید به من بگید .... اینها سری جدید هستن که رابط PCIExpress دارن و رنگشون هم مشکی هست ....

اگر آخرین قیمت 2 تا کیس NZXT Apollo/Coolermaster CM690 رو هم دارید بگید که از خودتون بگیرم ....

مرسی از زحمتی که میکشید =D>:(

دوست من درود و به فروم خودتون خوش اومدید .

بله حق با شماست و توی این چند روز بررسی میکنیم و کارت صداهعای موجود رو توی سات حتما میگذاریم .

مدل Xfi Titanuim Fatal1ty pro حدودا 167 تومان عزیز

Coolermaster CM690 هم حدودا قبلا یادمه 84 تومان بود .

NZXT Apollo هم 92 تومان

ممنون زحمت کشیدید

برند کانکت تری دی چی؟

نه متاسفانه کانکت 3دی نیاوردم عزیز از این مدل

ممنون از زحمات اقای حسینی

قیمت رم 4 گیگ geil ultra plus 1066 ?

این هم موجوده حدودا 114 تومان

لینک به دیدگاه

سلام ، آقای حسینی شاید این درخواست رو بارها از دوستان مختلف شنیده باشیدبه هر حال شرمنده ، من دنبال cpu اینتل e8600 هستم متاسفانه این cpu انگار به شکل گسترده در ایران توزیع نمیشه ، شما کمکی می تونید بکنید؟ ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام ، آقای حسینی شاید این درخواست رو بارها از دوستان مختلف شنیده باشیدبه هر حال شرمنده ، من دنبال cpu اینتل e8600 هستم متاسفانه این cpu انگار به شکل گسترده در ایران توزیع نمیشه ، شما کمکی می تونید بکنید؟ ممنونم

دوست عزیز سلام

قیمت جهانی e8600 حدودا 279 دلاره و نسبت به e8500 انقدر تفاوت فرکانس نداره که این مقدار ارزش داشته باشه البته تو اورکلاک یه مقداری بهتر و راحت تر بالا میره.اگه قصد اورکلاک ندارید یا نمیخواید به فرکانس بالایی دست پیدا کنید به نظر من همون e8500 خوبه.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز سلام

قیمت جهانی e8600 حدودا 279 دلاره و نسبت به e8500 انقدر تفاوت فرکانس نداره که این مقدار ارزش داشته باشه البته تو اورکلاک یه مقداری بهتر و راحت تر بالا میره.اگه قصد اورکلاک ندارید یا نمیخواید به فرکانس بالایی دست پیدا کنید به نظر من همون e8500 خوبه.

موفق باشید.

من صبحتهای اقا امید رو قبول دارم در دبی که بودم قیمتش خیلی بالا بود از این رو نخریدم که بیارمش . ولی به یه تغییر کوچولو در فرکانس 8500 میتونید به کیفیت این برسید .

لینک به دیدگاه

من صبحتهای اقا امید رو قبول دارم در دبی که بودم قیمتش خیلی بالا بود از این رو نخریدم که بیارمش . ولی به یه تغییر کوچولو در فرکانس 8500 میتونید به کیفیت این برسید .

هم از شما ممنونم و هم از آقا امید بابت پاسختون ،

امیدوارم باعث مطرح کردن مبحث خارج از موضوع تاپیک نشده باشم ، من در حال حاضر از E6850 استفاده می کنم ، متاسفانه احتیاج به حداقل سرعت 3.4الی3.6 GHZ دارم تا در برنامه ای که استفاده می کنم CPU به عنوان گلوگاه سرعت و راندمان مطرح نشه و بیشتر به سرعت هسته ها احتیاج دارم تا تعدادشون. (این که چه برنامه ای هست :) بماند و این تجربه رو از Benchmarkهای سایت های معتبر گرفتم) . از طرف دیگه موارد زیر نیز مطرحه:

1- در حین استفاده از این برنامه سیستم در حالت Full load تا 90% load قرار داره .

2- سیستم حداقل 14 ساعت در شبانه روز یکریز روشنه!

3- و دما CPU به خاطر زیر بار بودن دائمی آن حول و هوش 62C هست.

از اینکه سمت اورکلاک برم و خنک کننده خوبی تهیه کنم بخاطر مدت زمانی که سیستم روشنه و زیره باره می ترسم قطعات آسیب ببینن و .... به خاطر همین سراغ E8600 رو گرفتم.

( نام CPU - اصلاح شد)

از راهنمایی و پاسخی که خواهید داد پیشاپیش ممنونم

ویرایش شده توسط ali744
لینک به دیدگاه

علی جان منظورت از 6800 همون 8600 هستش دیگه ؟ خوب 8500 رو بخر یه کوچولو اگر اور کنید یه این فرکانس میرسید و فکر نمیکنم زیاد داغ بشه که احتیاج به فن دیگه ای داشته باشه یه فن هم نهایتا اگر بیرید حدودا 40 تومانه

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان من قبل از خرید رم

2 گیگ کینگ مکس خودم دارم . از یکی از دوستان 2 گیگ اولترا ژل گرفتم هر دو با باس 1066 .

4 گیگ و ویندوز نشون میده ولی باس رو 800 هر دستکاریم بگسن کردم .

من کینگ مکس بگیرم بازم ؟؟

تو تبریز که من قیمت کردم یک گیگو 26 تومن و 2 گیگ را 53 تومن میدن ............

دوستان قیمتهای عجیبی میگن بهم که تو تهران حول و حوش 16 تومن یک گیگ باس 1066 هست !!!!!!!!!!!!!

درسته ......................

نمایندگی اوآژنگ زده 26 تومن ...........

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان من قبل از خرید رم

2 گیگ کینگ مکس خودم دارم . از یکی از دوستان 2 گیگ اولترا ژل گرفتم هر دو با باس 1066 .

4 گیگ و ویندوز نشون میده ولی باس رو 800 هر دستکاریم بگسن کردم .

من کینگ مکس بگیرم بازم ؟؟

تو تبریز که من قیمت کردم یک گیگو 26 تومن و 2 گیگ را 53 تومن میدن ............

دوستان قیمتهای عجیبی میگن بهم که تو تهران حول و حوش 16 تومن یک گیگ باس 1066 هست !!!!!!!!!!!!!

درسته ......................

نمایندگی اوآژنگ زده 26 تومن ...........

1 گیگ کینگ مکس 1066 18 تومانه اینجا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...