رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

با سلام

لازم به ذکره که در مورد 6750 در پست قبلی که به آقا حمید قیمت دادم اشتباه کردم و قیمتش 180000 تومان بود .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

CPU Intel Q6600 =170000 تومان

سعید جان فکر نمی کنید با مدل E6600 اشتباه گرفته باشید و اینکه در مورد پست 148 اگر یادتون باشه من به شما یه پیشنهاد دادم که جدی بگیرید بازم میگم یه پیشنهاد دادم . و دیگه اینکه این ابیت بازم رفت بالا داشتم به قیمت 140 امیدوار میشدم عجب بساتی داریم ها .

با تشکر

لینک به دیدگاه

سعید جان فکر نمی کنید با مدل E6600 اشتباه گرفته باشید و اینکه در مورد پست 148 اگر یادتون باشه من به شما یه پیشنهاد دادم که جدی بگیرید بازم میگم یه پیشنهاد دادم . و دیگه اینکه این ابیت بازم رفت بالا داشتم به قیمت 140 امیدوار میشدم عجب بساتی داریم ها .

با تشکر

با سلام

یه بار خواستیم به دوستامون توی فروم حال بدیم و شما نمیزاری (شوخی )

خوب اصلاحش کردم و از توجه دقیق شما بسیار ممنونم .

لینک به دیدگاه

لطفا به من مادربوردی معرفی کنید برای اینتل که sli داشته باشه و pcie 2 رو پشتیبانی کنه و قابلیت اورکلاک بالایی داشته باشه قیمتش بیشتر از 200 هزار تومن نباشه و الان تو بازار هم موجود باشه

و قیمتش هم بگید (ترجیحا چیپست 680i باشه )

لطفا قیمت این دوتا مادربورد هم بگید

Asus P5N32-E SLI

ASUS P5N-E SLI

لینک به دیدگاه

لطفا به من مادربوردی معرفی کنید برای اینتل که sli داشته باشه و pcie 2 رو پشتیبانی کنه و قابلیت اورکلاک بالایی داشته باشه قیمتش بیشتر از 200 هزار تومن نباشه و الان تو بازار هم موجود باشه

فعلا ایكس 38 ها بالای 200 تومن هستند و اكثرا هم كروس فایر هستند.

لینک به دیدگاه

لطفا قیمت این دوتا مادربورد هم بگید

Asus P5N32-E SLI

ASUS P5N-E SLI

با سلام

این دو مدل مادربرود رو پیدا نکردم . اگه مارک دیگه ای باشه مشکلی نیست . ؟

البته به قول دوستمون الکس مادربوردهای SLI خیلی کمه یعنی از زمانی که AMD اومد ATI رو خرید یه همچین چیزی پیش اومد . و یه سر در گمی به وجود اومد

لینک به دیدگاه

سلام

قيمت اين مين بورد Asus P5N-E Sli عمده 123 هزار تومان و به تکي 125 هزار تومان قيمت به روز امروز در بازار تهران

لینک به دیدگاه

سلام

قيمت اين مين بورد Asus P5N-E Sli عمده 123 هزار تومان و به تکي 125 هزار تومان قيمت به روز امروز در بازار تهران

با سلام

ممنون دوست من ولی باید کالا توی بازار موجود باشه اگر کسی داشته باشه از قبل واسش مونده .

خوب هر چیزی که الان کم بشه به احتمال زیاد بعد از عید میاد .

کلا فکر نمیکنم که موجود باشه( این یک احتماله و باید بیشتر پیگیر شد )

ممنون و موفق باشید

لینک به دیدگاه

این دو مدل مادربرود رو پیدا نکردم . اگه مارک دیگه ای باشه مشکلی نیست . ؟

نه مشکلی نیست هرچند تا که سراغ داری معرفی کن هرمارکی که بود فقط اون قابلیت هایی که گفتم داشته باشه

در ضمن مادربورد abit ip35pro چه طوره؟ sli داره؟

لینک به دیدگاه

سلام . Abit IP35 Pro از Crossfire استفاده می کنه نه SLI .اگر مادربورد بر مبنای اینتل میخوای که SLI باشه باید سراغ چیپست های Nvidia بری. مادربورد سویو SY-I5N680-FGRS با چیپست Nforce 680i SLI با قیمت حدودا 280000 تومان ، Abit IN932X-MAX Wi-Fi با همون چیپست و قیمت 260000 تومان ، XFX 680I LT ULTRA با چیپست 680i LT با قیمت 240000 تومان رو می تونی انتخاب کنی . البته قیمتها حدودی هستن و آقای حسینی قیمت دقیقتر رو می تونن بگن . مادربورد های با چیپست Nforce 780i هم هستن که قیمتشون بالای 350000 تومان باید باشه.

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نیست هرچند تا که سراغ داری معرفی کن هرمارکی که بود فقط اون قابلیت هایی که گفتم داشته باشه

در ضمن مادربورد abit ip35pro چه طوره؟ sli داره؟

با اجازه آقاي حسيني

دوست عزيز abit ip35 pro كراس فاير رو ساپورت ميكنه .

لینک به دیدگاه

سلام . یادم رفت بگم که چیپست 680I از PCI-E 2 پشتیبانی نمیکنه . شما اگر مادربوردی با مشخصات ی که گفتید می خواین باید از چیپست 780i باشه که اونم قیمتش خیلی بالاست .اگر از SLI بگذری میتونی از چیپست X38 اینتل استفاده کنی که از PCI-E 2 پشتیبانی میکنه . در واقع همه او شرایطی که گذاشتی رو نمی تونی تو یک مادربورد پیدا کنی.

لینک به دیدگاه

پس با توجه با این اطلاعاتی که دادید اگه بیخیال Pci-e 2 بشم باید دمبال یک مادربورد

با چیپست های 680 یا 650 باشم . پس یک مادربورد با این چیپست ها معرفی کنید

اگه همین مادربورد (asus P5n-e Sli) موچود باشه که خیلی عالیه از نظر قیمت و کارایی

لینک به دیدگاه

پس با توجه با این اطلاعاتی که دادید اگه بیخیال Pci-e 2 بشم باید دمبال یک مادربورد

با چیپست های 680 یا 650 باشم . پس یک مادربورد با این چیپست ها معرفی کنید

اگه همین مادربورد (asus P5n-e Sli) موچود باشه که خیلی عالیه از نظر قیمت و کارایی

با سلام

دوست خوبم همانطور که سایر دوستان زحمت کشیدن و فرمودند به نظرم فعلا نمی تونید مادربورد خوبی با چیپستهای انویدیا برای قطعات جدید پیدا کنید و باید بیشتر به فکر کراس فایر باشید و به نظر من در بیشتر مواقع کراس فایر بهتر از SLI جواب داده .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم همانطور که سایر دوستان زحمت کشیدن و فرمودند به نظرم فعلا نمی تونید مادربورد خوبی با چیپستهای انویدیا برای قطعات جدید پیدا کنید و باید بیشتر به فکر کراس فایر باشید و به نظر من در بیشتر مواقع کراس فایر بهتر از SLI جواب داده .

آخه من کارت گرافیک 8800gt دارم و می خواهم یک مادربورد sli بگیرم با یک 8800gt دیگه و کراس فایر برای کارت های ati به کار برده میشه . و اگه بخواهم از کراس فایر استفاده کنم باید کارت گرافیک هم عوض کنم :D

لینک به دیدگاه

سلام . می تونم بپرسم چرا می خوای از 2 تا کارت 8800gt استفاده کنی؟ من خودم 8800gt دارم و خیلی راحت تونستم هر بازی که بگی با بالاترین جزئیات اجرا کنم .به نظر من به جای Sli یک مادربورد ، Cpu و رم خوب بگیر. اگر بخوای Sli استفاده کنی باید حداقل 140-150 هزار تومان بابت پاور هم هزینه کنی که فکر نمی کنم به صرفه باشه.

لینک به دیدگاه

مودم Adsl اینترنال هست؟اگر هست چه مارک و به چه قیمتی؟ از نظر کیفیت با اکسترنال فرق میکنه؟ممنون

لینک به دیدگاه

سلام . می تونم بپرسم چرا می خوای از 2 تا کارت 8800gt استفاده کنی؟ من خودم 8800gt دارم و خیلی راحت تونستم هر بازی که بگی با بالاترین جزئیات اجرا کنم .به نظر من به جای Sli یک مادربورد ، Cpu و رم خوب بگیر. اگر بخوای Sli استفاده کنی باید حداقل 140-150 هزار تومان بابت پاور هم هزینه کنی که فکر نمی کنم به صرفه باشه.

اتفاقا sli به صرفه است . دوتا کارت گرافیک 880gt قدرتش 30 درصد از یک کارت 8800 ultra بیشتر میشه

شما می تونی بازی Crysis رو روی very high بازی کنی؟

راستی این مادربورد رو هم پیدا کردم ولی نمی دونم تو ایران هست یا نه

ABIT IN9 32X-MAX با قیمت زیر 120 دلار دیدم http://www0.shopping.com/xPC-Abit-IN9-32X-MAX

لینک به دیدگاه

اتفاقا sli به صرفه است . دوتا کارت گرافیک 880gt قدرتش 30 درصد از یک کارت 8800 ultra بیشتر میشه

ABIT IN9 32X-MAX با قیمت زیر 120 دلار دیدم http://www0.shopping.com/xPC-Abit-IN9-32X-MAX

سلام .من کرایسس رو روی Very high در رزلوشن 1152*864 بازی و تمومش کردم.این مادربوردی هم که گفتی چیپست 680 داره و Pci-E 2 ساپورت نمی کنه . قیمتش هم 120 دلار نیست.شما اگر می خوای قیمت حدودی ایران رو در بیاری بالاترین قیمتی رو که تو سایتها میبینیدر نظر بگیر.معمولا نزدیک به قیمت اینجا در میاد. اگر قیمت این مادر بورد رو اینطوری حساب کنی حدود 320 میشه.اون 120 دلاری که دیدی قیمت دست دومش بود.

http://computers.pricegrabber.com/motherboards/m/32539311/search=Abit+IN9+32X-MAX+/st=query/

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبم من آمار گرفتم و این محصول توی ایران قیمتش حدودا 250000 تومان بود با چیپست 680sli که این مادربورد تا 32GB رم رو ساپورت میکنه .

یه مدل دیگه ای هم هستش که IN9 SLI Fatility هستش که قیمتش قبلا حدودا 125000 تومان بوده .

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان فلش ترن سکند 4 گیگ چند هست و آیا مدلهای متفاوتی داره چون یک نفر ادعا میکنه که 4 گیگ رو 16.5 میده و اینکه میگه گینگ استون ازش بهتره

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان فلش ترن سکند 4 گیگ چند هست و آیا مدلهای متفاوتی داره چون یک نفر ادعا میکنه که 4 گیگ رو 16.5 میده و اینکه میگه گینگ استون ازش بهتره

با تشکر

با سلام

دوست خوبم قیمت درسته و میشه گفت بین 1000 تا 1500 تومان بالا پایین میشه .

در مورد کیفیت هم اون کینگستونی که توی ایرانه میشه گفت هم رده هم هستند .

در کل قیمت فلش مموریها خیلی افت داشته .

لینک به دیدگاه

با سلام

سعید جان اگر زحمتی نیس این رو هم محبت کنید

Axtrom Cylindro 4GB

با تشکر

با سلام

دوست عزیز براتون امار گرفتم نتونستم 4 گیگ پیدا کنم . ولی فکر نمیکنم که اونقدر تفاوت قیمت با سایرین داشته باشه چون آکستورم فقط تنها چیزی که داره گارانتیه آواژنگه همین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...