رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

سلام

چند مدل کارت گرافیک 9800 GTX+ قیمت بدید

XFX

Zotac

Evga

GIGA

ASUS

با سلام

قیمتهای حدودی به شرح زیر هست:

ZOTAC : 245/000

CLUB : 260/000

بقیه رو به سختی میشه پیدا کرد ولی به نظر من همین ZOTAC با این قیمت از همش بهتره.

با تشکر :D:D:cool:

لینک به دیدگاه

آقای حسینی تا عید قیمت q9550 چقدر میاد پایین‌؟

برای q9550 چه کولری پیشنهاد میکنین تا 70 تومن که دما رو عالی بیاره پایین ؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی تا عید قیمت q9550 چقدر میاد پایین‌؟

برای q9550 چه کولری پیشنهاد میکنین تا 70 تومن که دما رو عالی بیاره پایین ؟

سلام

دوست من العا 9550 تقریبا به قیمت جهانیش رسیده و از این بیشتر فکر نکنم پایینتر بیاد ولی در حال حاضر قیمتش خیلی عالیه.

و تا حدود 65 تومان میتونید ایرکولینگ زروترم نیروانا بردارید که فوقالعاده عالی دما رو پایین میاره و میتونید با این کولر تا حدودی هم اور کنید .

لینک به دیدگاه

دوستان این واتر کولر چقد قیمتش هست :

Cooler master aqua gate duo viva

و ایا کارایی خوبی دارد یا خیر

سلام

باید به بنچهای گرفته شده مراجعه کنید ولی در حال حاضر واتر کولینگ گالاکسی از گیگا هم موجوده که کارایی نسبتا خوبی داره و قیمتش 120 تومانه.

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه ی اساتید محترم :D

من قیمت cpu amd 9950 رو می خواستم و ایا بعد از عید قیمتش پایین تر می یاد و قیمت مین m3a32-mvpdelux و همچنین این مین بعد از عید قیمتش پایین تر میاد مرسی. :eek::D

اقا کسی نبود یه ما جواب بده ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه ی اساتید محترم :D

من قیمت cpu amd 9950 رو می خواستم و ایا بعد از عید قیمتش پایین تر می یاد و قیمت مین m3a32-mvpdelux و همچنین این مین بعد از عید قیمتش پایین تر میاد مرسی. :eek::D

با سلام

دوست عزیز قیمتها حدودا به صورت زیر هست:

AMD PHENOM / 9950 : 175/000

ASUS / M3A32/MVP Deluxe : 210/000

اگه بعد از عید سری PHENOM 2 به طور کلی وارد بازار بشه 100% قیمت این قطعات افت خواهد داشت (فکر کنم بین 10 تا 20 % افت میکنه شاید هم بیشتر) مثل قضیه ی CORE i7 اینتل.

با تشکر :cool::cool::cool:

لینک به دیدگاه

سلام خدمت سعید جان حسینی عزیز :

آقا قیمت اینا چند در میاد برا ما ؟ و آیا این سیستم برا یک سیستم گیم متعادل خوبه !

CPU: AMD - Phenom 7750 X2

MAIN: ECS A780GM-A

RAM: Crucial - 2GB Dualchannel - 1066 or 2gb dual channel patriot -800?

VGA: 4670 1gig or 512?

HDD: segate - 250GB

DVD-RW: Samsung - 22x

MODEM: ?

POWER: Green - 380W

CASE: Green - Magnum

lcd:1752 LG

keybord or mouse?

سعید جان حسینی عزیز اونایی که جلوشون علامت سوال گذاشتم یعنی اگر میشه قیمت هر 2 رو بگید و اونایی که علامت وال داره یعنی یک چیزی که ارزون و مناسب باشه حالا چه کیبرد چه موس چه مودم !

متشکر

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام خدمت سعید جان حسینی عزیز :

آقا قیمت اینا چند در میاد برا ما ؟ و آیا این سیستم برا یک سیستم گیم متعادل خوبه !

CPU: AMD - Phenom 7750 X2

MAIN: ECS A780GM-A

RAM: Crucial - 2GB Dualchannel - 1066 or 2gb dual channel patriot -800?

VGA: 4670 1gig or 512?

HDD: segate - 250GB

DVD-RW: Samsung - 22x

MODEM: ?

POWER: Green - 380W

CASE: Green - Magnum

lcd:1752 LG

keybord or mouse?

سعید جان حسینی عزیز اونایی که جلوشون علامت سوال گذاشتم یعنی اگر میشه قیمت هر 2 رو بگید و اونایی که علامت وال داره یعنی یک چیزی که ارزون و مناسب باشه حالا چه کیبرد چه موس چه مودم !

متشکر

رضا مقدم

رضا جان قیمتها حدودا به شرح زیره :

CPU: AMD - Phenom 7750 X2 = 73

MAIN: ECS A780GM-A= 72

RAM: Crucial - 2GB Dualchannel - 1066 = 46

2gb dual channel patriot -800? = = 23500

VGA: 4670 1gig or 512?= 512مگابایت 105

HDD: segate - 250GB = 41500

DVD-RW: Samsung - 22x = 25500

MODEM: ? = دلینک 9500

POWER: Green - 380W = 34

CASE: Green - Magnum = 36

lcd:1752 LG = 174

keybord a4tech kbs21 = 10

or mouse= a4tech swop 48 5T

لینک به دیدگاه

با سلام.

می خواستم بدونم آیا دم عید خرید سیستم پیشنهاد میشه یا نه؟(یعنی اصولا بعد از عید آیا قیمتا افت داره یا نه)

لینک به دیدگاه

ارسالی توسط shayan08 مشاهده موضوع

لطفا قیمت رم dd3 1600 بدید. لطفا مارک و لتنسی رو هم ذکر کنید.

شایان جان نگفتی چند گیگ میخوای ؟

با سلام.

می خواستم بدونم آیا دم عید خرید سیستم پیشنهاد میشه یا نه؟(یعنی اصولا بعد از عید آیا قیمتا افت داره یا نه)

این تجربه شخصیه منه و امکان داره اشتباه از اب در بیاد .

هر سال اخر سال همه بازاریها میخوان جنسهاشون رو با هر قیمتی بفروشن تا ضرر خواب جنس رو در ایام عید ندن و در نتیجه قیمتها خوب میشه و پایین میاد . ولی کسی جنس وارد نمیکنه و بعد از عید تا اواسط اردیبهشت به دلیل عدم واردات کالا قیمتها اون موقع بالا میره . خوب این اتفاقیه که هر سال برام افتاده

لینک به دیدگاه

لطفا هم 2 گیگ هم 4 گیگ. البته با لتنسی پائین مثل 7 یا 8 میخوام اگه نبود قیمت سی ال 9 رو لطف کنید بفرمائید.

لینک به دیدگاه

لطفا هم 2 گیگ هم 4 گیگ. البته با لتنسی پائین مثل 7 یا 8 میخوام اگه نبود قیمت سی ال 9 رو لطف کنید بفرمائید.

متاسفانه الان 1600 گیگ و 6 گیگ هستش 6

3 گیگ حدودا 210 تومان و 6 گیگ هم حدودا 390 تومان

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما عزیزان

قیمت مین بورد اسوز m3a79-tdelux رو می خواستم اگه کسی لطف کنه بگه ازش ممنون میشم .مرسی:D:)

ویرایش شده توسط mohsen.haftom
لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت شما عزیزان

قیمت مین بورد اسوز m3a79-tdelux رو می خواستم اگه کسی لطف کنه بگه ازش ممنون میشم .مرسی~x(:)

با سلام

دوست عزیز قیمتش بین 250 تا 260 هست.

فکر کنم دقیقش 254 باشه.

با تشکر ~x(:D:cool:

لینک به دیدگاه

اقا شما مطمئنی چون من 5شنبه قیمت داشتم 290 بود هاااا ایا این درسته که می گفت تعداد محدودیش وارد شده و دیگه وارد نمیشه؟؟؟؟:)~x(:confused:~x(:D:cool::eek::eek::eek::D:eek::D:eek::cool::eek::cool:

لینک به دیدگاه

یعنی 290گرفتم یارو بم انداختههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:D(:confused:(:cool:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:eek:(:)(:D(~x((~x((:cool:(:eek:(:D(:D(:cool:(:cool:(:confused:(

لینک به دیدگاه

سلام ! قبل از هر چیز بابت نمایندگی های جدید لیون ! خدمت شما و تمامی لیونی ها تبریک عرض میکنم و امیدوارم همیشه رو به جلو و موفق باشید ! مدتی بود دنبال یه قطعه از برند razer بودم و حالا که این محصولات رو هم پشتیبانی میکنید ! خواستم ازتون خواهش کنم تا یه لطفی کرده و چک کنید ببینید میتونم قطعه ای بنام Razer eXactRest که یه بالشتک موس پد هستش رو گیر بیارم یا نه !

این محصول یه چیزی شبیه همون بالشتک موس پد های طبی خودمونه که بصورت مجزا میشه خرید و به موس پد اضافه کرد ! البته این محصول در اصل مختص موس پد های Razer eXactMat ساخته شده ولی از اونجاییکه این موس پد ها با موس پد های Razer Destructor از نظر اندازه - برش و طراحی ! تفاوت عمده ای ندارند ! خواستم تا این محصول رو در کنار موس پد Razer Destructor خودم استفاده کنم ! و تا جایی که فهمیدم باید بشه اینکارو کرد !

برای اشنایی بیشتر تصویری از این محصول رو براتون میذارم و برای اسونی کار ! دور این بالشتک رو با نوار قرمز مشخص کردم ! چون تصویر تکی از این محصول وجود نداشت و عکس هاش همراه با موس پدش بودند ! البته امار دارم که این محصول بصورت جداگانه هم عرضه شده و لینک عرضه جداگانه این محصول در سایت رسمی razer رو هم براتون میذارم ! معذرت که وقت تون رو گرفتم و امیدوارم بشه این محصول رو در ایران پیدا کرد !

لینک مشخصات Razer eXactRest در سایت رسمی RAZER اینجا

اینم تصویر Razer eXactRest که درون چارت قرمز رنگ مشخص کردم !

51zqr2zu5fayuyyhwoax.jpg

با تشکر / فرامرز

:D ~x( ~x( :cool: :eek: :)

سلام ! خب خیلی خوشحال شدم که فروشگاه لیون بستر فروش محصولات شو گسترده تر کرده و هر روز که به لیست قطعات این فروشگاه نگاه میکنیم ! شاهد عرضه قطعات جدیدتری هستیم ! خوشبختانه موردی که من بدنبال اون بودم ( Razer eXactRest ) ! هم اکنون در لیست کلاهای جدید لیون قرار گرفته ! ( البته پدش ) هر چند هنوز مطمئن نیستم که بصورت تکی هم بشه این بالشتک رو از لیون تهیه کرد ! به هر حال فکر میکنم با مساعدت جناب سعید اقا بشه اون بالشتک رو بصورت تکی به من مرحمت کنند و قیمتشو با حقیر محاسبه بفرمایند ! امیدوارم جناب حسینی در این مورد محدودیتی نداشته و بتونن کار مارو راه بیاندازند !

با تشکر فراوان از سعید اقا / بازنده

ویرایش شده توسط بازنده
اشتباه در مورد انواع موس های موجود در فروشگاه لیون !
لینک به دیدگاه

اقا شما مطمئنی چون من 5شنبه قیمت داشتم 290 بود هاااا ایا این درسته که می گفت تعداد محدودیش وارد شده و دیگه وارد نمیشه؟؟؟؟~x(:eek::eek::D:eek::D:eek::cool::eek::cool::eek::confused::):D:D:cool:

با سلام

دوست عزیز شما از کجا این مین رو خریدید ؟

همین الان رایان صبا با 258/000 و کامپیوتر مرکزی شیراز با 256/000 دارن این مین رو می فروشن.

با تشکر ~x(:cool::eek:

لینک به دیدگاه

من قیمت کلیه قطعات که در زیر اومده رو می خوام ممنون میشم کمکم کنید حتما به روز باشه!

Moderbord:Foxcom 560

Ram:1GIG PNY

CPU: AMDX 5000

Graphic:geforce/8400 gs/512 mb/Club3d

Hard: 160 GB/SATA/Maxtor

DWD R:22x Samsung

modem: GIGABAYET

CASE:DELUXE

POWER:630w/330a Green

Monitor:LCD 19 Samsung 923N

لینک به دیدگاه

من قیمت کلیه قطعات که در زیر اومده رو می خوام ممنون میشم کمکم کنید حتما به روز باشه!

CPU: AMDX 5000

Graphic:geforce/8400 gs/512 mb/Club3d

Hard: 160 GB/SATA/Maxtor

DWD R:22x Samsung

modem: GIGABAYET

POWER:630w/330a Green

Monitor:LCD 19 Samsung 923N

با سلام

قیمتها به صورت زیر هست:

CPU: AMDX 5000 50/000

Graphic:geforce/8400 gs/512 mb/Club3d 45/000

Hard: 160 GB/SATA/Maxtor 38/000

DWD R:22x Samsung 26/000

modem: GIGABAYET 9/000

POWER:630w/330a Green 30/000

Monitor:LCD 19 Samsung 923NW 148/000

با تشکر :):D~x(

لینک به دیدگاه

:D ~x( ~x( :cool: :eek: :)

سلام ! خب خیلی خوشحال شدم که فروشگاه لیون بستر فروش محصولات شو گسترده تر کرده و هر روز که به لیست قطعات این فروشگاه نگاه میکنیم ! شاهد عرضه قطعات جدیدتری هستیم ! خوشبختانه موردی که من بدنبال اون بودم ( razer exactrest ) ! هم اکنون در لیست کلاهای جدید لیون قرار گرفته ! ( البته موسش ) هر چند هنوز مطمئن نیستم که بصورت تکی هم بشه این بالشتک رو از لیون تهیه کرد ! ولی احتمالا اختلاف قیمت انواع موس پد های razer exactmat ! به همین وجود و یا عدم وجود این بالشتک بر میگرده ( شایدم سایزشون ) ! فقط من یه نکته ای رو متوجه نشدم که ایا بالشتک های موجود در پک ان موس پد ها نیز دارای سایز بندی هستند ؟ به هر حال اگه تک سایزند که فکر میکنم با مساعدت جناب سعید اقا بشه اون بالشتک رو بصورت تکی به من مرحمت کنند و مابه التفاوته اختلاف قیمتشو با انواع بدون بالشتک ! با حقیر محاسبه بفرمایند ! امیدوارم جناب حسینی در این مورد محدودیتی نداشته و بتونن کار مارو راه بیاندازند ! فقط خواهشم اینه که نوع سایز یا سایزبندی این بالشتک ها رو بهمراه قیمت شون برای حقیر مشخص نمایند!

با تشکر فراوان از سعید اقا / بازنده

سلام فرامرز عزیز من 2 3 روز پیش . پیش سعید جان حسینی بودم عجب واقعآ پدی هست این پد رازر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...