رفتن به مطلب

قیمت و مشخصات هر قطعه ای رو که نیاز دارید در اینجا مطرح کنید

Recommended Posts

جناب حسینی ال سی دی 720nو1732وb1750هرکدام چه قیمتی هستند.هارد80 چطورچند؟ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

ميشه تفاوت اين دو تا مين رو بگيد؟

Asus p5k-delux و Asus p5k3-delux ????

در ضمن اين ويژگي E-sata چيه كه اين مادربورد ها دارند ؟( منظور همون ساتا خارجي external هست ؟

قمتهاشون رو هم اگر بگيد خيلي خوبه ؟

با سلام

دوست عزیز اولین تفاوتی که توی این دو مادربورد میبینیم p5k3 میتونه RAM DDR3 ساپورت کنه که p5k-delux فقط DDR2 ساپورت میکنه . این تفاوت اصلیشونه که فکر میکنم تفاوت اساسی هستش . شباهتشون در باقیه مسائل شباهت زیادی دارن مثلا در پنلها

پنل p5k3 delux

P5K3-Deluxe_back.jpg

پنل p5k-delux

P5K_Deluxe_back.jpg

از نظر ظاهر هم تفاوتهایی دارند که یکی از تفاوتهای مهم اونها در کولینگهاشون هستش که p5k3 delux دارای کولینگهای قویتری هستش و دمای کمتری ایجاد میکنه

p5k3 delux

Asus_P5K3-Deluxe.jpg

p5k-delux

Asus_P5K-Deluxe.jpg

و از نظر قیمت : یه زمانی p5k-delux 230000 تومان بود که الان به دلیل کمبود این کالا 280000 تومان شده و p5k3 delux هم الان اگه باشه 270000 تومان که اون هم نیست . ولی فکر میکنم که تا چند وقت دیگه بیاد . به این دو تا لینک سری بزنید .

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=534&l4=0&model=1646&modelmenu=1

http://www.asus.com/products.aspx?l1=3&l2=11&l3=534&l4=0&model=1645&modelmenu=1

موفق باشید

لینک به دیدگاه

جناب حسینی ال سی دی 720nو1732وb1750هرکدام چه قیمتی هستند.هارد80 چطورچند؟ممنون

با درود

قیمت یوزر در تهران :

720N = 197000 تومان

1732N = 233000 تومان البته 732N که گارانتهی سام سرویس نیستش 224000 تومانه

1750 = قیمتش و ندارم و فکر نمیکنم فعلا توی بازار باشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

و از نظر قیمت : یه زمانی p5k-delux 230000 تومان بود که الان به دلیل کمبود این کالا 280000 تومان شده و p5k3 delux هم الان اگه باشه 270000 تومان که اون هم نیست . ولی فکر میکنم که تا چند وقت دیگه بیاد . به این دو تا لینک سری بزنید .

?موفق باشید

خيلي ممنون آقاي حسيني از جوابتون

پس اينطور كه شما نوشتيد p5k3-delux حتي با وجود امكانات و برتري از p5k-delux ارزونتره ؟به نظرتون غير منطقي نيست ؟؟؟

سوال ديگه اينكه p5k3-delux علاوه بر ddr2 از ddr3 هم ساپورت ميكنه ؟ يا نه فقط ddr2 رو ساپورت ميكنه ؟

ببخشيد اينقدر سوال ميكنم ولي يك سوال من رو جواب نداديد . در مورد ويژگي e-sata ؟؟؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

پس اينطور كه شما نوشتيد p5k3-delux حتي با وجود امكانات و برتري از p5k-delux ارزونتره ؟به نظرتون غير منطقي نيست ؟؟؟

سوال ديگه اينكه p5k3-delux علاوه بر ddr2 از ddr3 هم ساپورت ميكنه ؟ يا نه فقط ddr2 رو ساپورت ميكنه ؟

ببخشيد اينقدر سوال ميكنم ولي يك سوال من رو جواب نداديد . در مورد ويژگي e-sata ؟؟؟

با تشكر

با سلام

دوست عزیزم ! p5k3-delux به این دلیل ارزونتره چون DDR3 ساپورت میکنه و همیشه این طور بوده در اون زمانی که DDR2 تازه وارد بازار شده بود چون RAM گرونی بود تا جا بیافته و ارزون بشه مادربوردهاش ارزون بود . الان چون p5k3-delux فقط DDR3 ساپورت میکنه و چون RAM DDR3 گرونه مادزبوردش ارزونتره . البته تا سال آینده رمهای DDR3 ارزونتر خواهند شد . و مادربوردهای DDR2 کم کم بر طبق قوانین تکنولوژی از دور خارج خواهند شد .

در ضمن p5k-delux فقط DDR2 ساپورت میکنه . البته مادربوردهای جدیدا وارد بازار شدند که دوآل ساپورتن و هم DDR2 و DDR3 رو هم زمنا ساپورت میکنن .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با تشكر

در اين مورد كسي چيزي نميدونه ؟؟؟؟

ٍE-sata يعني چي ؟ كاربردش چيه ؟

لینک به دیدگاه

سلام

قيمت تونر پرينتر سامسونگ مدل scx-4200 كه سه كاره هستو كسي داره ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

در اين مورد كسي چيزي نميدونه ؟؟؟؟

ٍE-sata يعني چي ؟ كاربردش چيه ؟

با سلام

خواهش میکنم دوست عزیز قصور از ما بود که به سوال شما جواب ندادیم .

E-sata یا همون External SATA یک پورت خارجی هستش که شما میتونید هارد SATA رو به صورت اکسترنال داشته باشید .یعنی هارد رو به پشت کیس اضافه میکنید و یک هارد اضافه تر دارید البته باید اول برق هارد رو تامین کنید توسط یک تبدیل برق .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

قیمتا اومد پایین؟ اگه اومده قیمت اون قطغاتی که اول این تاپیک خدمتتون گفتمو میشه لطف کنید؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

قیمتا اومد پایین؟ اگه اومده قیمت اون قطغاتی که اول این تاپیک خدمتتون گفتمو میشه لطف کنید؟

ممنون

با درود

فعلا قیمتهای قطعات درخواستیه شما فعلا بالاست و من فعلا به شما پیشنهاد نمیدم که خرید کنید . تا آخر هفته یا هفته آینده صبر کنید . چون امروز CPU Q6600 به باار اومد و فعلا داره 365000 تومان اعلام میشه . مطمئنا باید برسه به زیر 300000 تومان .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام

قيمت تونر پرينتر سامسونگ مدل scx-4200 كه سه كاره هستو كسي داره ؟؟؟؟

با سلام

دوست عزیزم کارتریج اورجینال سام سرویس 64000 تومان قیمتشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از وقتی که میزارید

من خودم هم با ویستا پخش و دیجیتال تماس گرفتم همونطور که شما هم گفتید دیجیتال نمایندگی نداره ویستا هم شرکت فراز رایانه رو معرفی کرد

این شرکت همارا سیستم که گفتین واسه خودش غوله یه تشکیلاتی داره که نگو و نپرس برا همین قیمتاش مناسب نیست برا قطعات جدید مثلا امروز قیمت p5E رو 335 تومن گفت که رایان صبا زده 295 ولی p5KC رو 195 گفت که رایان صبا زده 185 که مناسبه

آسان پرداز رو هم نتونستم نشونی ازش پیدا کنم که اگه شمارشو داشته باشین خیلی عالی میشه

هموونطور که قبلا گفتم میخوام چند تا قطعه بخرم ولی این شرکتها سوود خیلی زیادی میزارن رووش و برا من که یوزر خانگی هستم صرف نمیکنه رایان صبا هم که ماشا الله همیشه گروون میده ( ولی میگن قابل اطمینانه )

اگه بخوام مثلا Maximus رو از شما بخرم این امکان هست که شما این قطعه رو به یه دووست ( که میگفتید توو تبریز دارین ) بدین و من از اوون بگیرم یا اینکه مستقیما از شما خرید کنم

قیمت این برد توو این دو حالت بالا چقدر میشه ؟

گارانتی و این جوور چیزا چی میشه ؟

ممنون از توجهتوون

با سلام

دوست عزیزم من این کالاهارو توی شهر خودتون تبریز با هزینه باربری خودمون و اگر گارانتی مشکل داشت باز با هزینه خودمنون به ترتیب زیر تقدیمتون میکنم .

یعنی فقط شما میرید اونجا البته نمایندمون هستند با این قیمتها تحویل میگیرید :

P5E : 290000 تومان

P5KC : 178000 تومان

Maximus formula :335000 تومان

اینها قیمت ما بود در تاریخ 1 و 2 /11/1386

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیزم من این کالاهارو توی شهر خودتون تبریز با هزینه باربری خودمون و اگر گارانتی مشکل داشت باز با هزینه خودمنون به ترتیب زیر تقدیمتون میکنم .

یعنی فقط شما میرید اونجا البته نمایندمون هستند با این قیمتها تحویل میگیرید :

P5E : 290000 تومان

P5KC : 178000 تومان

Maximus formula :335000 تومان

اینها قیمت ما بود در تاریخ 1 و 2 /11/1386

موفق باشید

آقاي حسيني سلام

تو همه شهرها اين خدمات رو داريد .؟

يعني اگه قطعات رو ما از شما بخريم و به مشكل برخورد كنه هزينه ارسال و برگشت قطعه از شهر خودمون به شركت خودتون رو تقبل ميكنيد؟؟؟ ميشه يه توضيحي بديد؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی قیمت فروش q6600 رو در این سایت ببینید

http://www.gheymat.com/?pcode=50003138

اشتباه تایپی یا حقیقت داره؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی 3870 با برد ایسوس موجود هست ( توو عصر ارتباط تبلیغشو از ویستا پخش دیدم ! )

لینک به دیدگاه

سلام ْقاي حسيني

قيمت اين مودم Asus Am602 رو لطف كنيد بذاريد .

تو اين رده خودتون چي پيشنهاد ميكنيد ؟

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی قیمت فروش q6600 رو در این سایت ببینید

http://www.gheymat.com/?pcode=50003138

اشتباه تایپی یا حقیقت داره؟

با سلام

دوست عزیزم حتما و صد درصد اشتباه تایپی هستش . قیمت الان قراره بیاد پایین و فکر میکنم که ایشون منظرشون 295000 تومان هستش . تا فردا این کالا رو قیمت دقیقشو اعلام میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقاي حسيني سلام

تو همه شهرها اين خدمات رو داريد .؟

يعني اگه قطعات رو ما از شما بخريم و به مشكل برخورد كنه هزينه ارسال و برگشت قطعه از شهر خودمون به شركت خودتون رو تقبل ميكنيد؟؟؟ ميشه يه توضيحي بديد؟

با تشكر

با سلام

دوست عزیزم ما هر کالایی رو که خودمون پیشنهاد میکنیم و یا اگر شما پیشنهاد بدید (اگر کالای درخواستیه شما اورجینال باشه و از ما خریده باشید ) تمامیه هزینه ها رو از شهر شما و سایر هزینه ها رو قبول میکنیم و خودمون انجام میدیدم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی قیمت Hd3870 میخواستم رو برد سفایر یا His ... ممنون

با درود

دوست عزیز و حرفه ای خودم از اینکه به فروم خودتون اومدید و عضو شدید ممنونم و امیدوارم که از اطلاعات شما استفاده کنیم .

در مورد Hd3870 فردا حتما براتون پیگیر میشم و انجام وظیفه میکنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آقای حسینی 3870 با برد ایسوس موجود هست ( توو عصر ارتباط تبلیغشو از ویستا پخش دیدم ! )

با سلام

دوست عزیزم من پیگیر شدم ولی هنو.ز خبری از این کالا در بازار ایران نشنیدم . اگر خبری شد حتما بهتون خبر میدم .

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

سلام ْقاي حسيني

قيمت اين مودم Asus Am602 رو لطف كنيد بذاريد .

تو اين رده خودتون چي پيشنهاد ميكنيد ؟

با سلام

دوست عزیز این کالا 45500 تومان قیمتشه . البته همیشه تفاوت بین کالا ها در بازار بین 1000 تا 2000 تومان هستش ولی قیمت اصلیش اینه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام . من میخوام Intel E6750 بخرم .به نظر شما چطوره؟ قیمتش چنده؟ یک مادربورد هم باید بگیرم . شما چی پیشنهاد می کنید؟ قیمت CPU و مادربورد از 300 تومان بیشتر نشه. رم هم میخوام. DDR2 2*1GB که از 100 تومان بیشتر نشه . چی بگیرم خوبه؟ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیزم حتما و صد درصد اشتباه تایپی هستش . قیمت الان قراره بیاد پایین و فکر میکنم که ایشون منظرشون 295000 تومان هستش . تا فردا این کالا رو قیمت دقیقشو اعلام میکنم .

موفق باشید

ممنون لطف میکنید پس اگه شد قیمت

8800gt512-p5k delux- 8800gts 512- asus maximus formula

رو هم بگید ممنون میشم

قیمت هارد که رفته بود بالا پایین نیومد؟

یک دنیا ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...